ВО "Батьківщина" » Міська рада

Міська рада




Склад Світловодської міської ради шостого скликання


Партія регіонів

Богдан Юрій Іванович (виборчий округ № 21)
Вовченко Володимир Володимирович
Герасименко Сергій Миколайович (виборчий округ № 10)
Губарєв Олександр Олександрович
Заборонок Валентина Яківна
Золотаревський Григорій Миколайович (виборчий округ № 23)
Ільєвський Микола Павлович (виборчий округ № 22)
Кармаліта Євгеній Миколайович
Каспров Костянтин Владиславович
Кіндра Петро Зіновійович (виборчий округ № 24)
Климчук Зінаїда Миколаївна
Литвиненко Михайло Володимирович (виборчий округ № 18)
Ломонос Федір Лук’янович
Любецький Ярослав Васильович (виборчий округ № 19)
Маріщенко Станіслав Володимирович (виборчий округ № 17)
Мороз Василь Іванович (виборчий округ № 16)
Олійник Микола Олексійович
Письменний Микита Павлович (виборчий округ № 13)
Подольський Анатолій Павлович (виборчий округ № 25)
Пузир Ольга Іванівна (виборчий округ № 4)
Сич Олександр Дмитрович (виборчий округ № 15)
Сьомочкін Леонід Ігорович (виборчий округ № 20)
Чекаленко Любов Макарівна
Шверненко Микола Валерійович (виборчий округ № 9)




Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Безрукава Людмила Володимирівна (виборчий округ № 14)
Волохов Сергій Олександрович
Гончаренко Таїса Іванівна
Дем’янюк Володимир Миколайович
Курочка Віктор Борисович (виборчий округ № 5)
Прасол Надія Іванівна (виборчий округ № 12)
Потеряйко Микола Миколайович (виборчий округ № 1)
Стогній Юрій Сергійович (виборчий округ № 8)
Сопільняк Микола Іванович (виборчий округ № 3)
Сапянов Юрій Олександрович (виборчий округ № 6)
Юрченко Олена Василівна
Юшко Віталій Іванович



Єдиний Центр

Гуртова Альона Василівна
Козярчук Валентин Валентинович



ПП „Фронт змін”

Помазан Володимир Іванович
Солонін Володимир Леонідович



Народна партія

Волков Володимир Миколайович
Маліновський Іван Миколайович
Макаров Віктор Анатолійович (виборчий округ № 2)



Партія захисників Вітчизни


Гусєв Олексій Олександрович (виборчий округ № 7)
Денисов Ігор Володимирович



Комуністична партія України


Бур”янський Михайло Миколайович
Дехтяренко Володимир Олександрович



ПП „Сильна Україна”


Литвиненко Ольга Миколаївна
Пащенко Леонід Вікторович (виборчий округ № 11)
Петров Роман В’ячеславович



Склад постійних депутатських комісій


Постійна комісія міської ради з питань правопорядку, депутатської етики, діяльності ради, гласності, захисту прав людини та зв’язків з об’єднаннями громадян

Голова комісії Кармаліта Євгеній Миколайович


Заступник голови комісії Юрченко Олена Василівна


Секретар комісії Подольський Анатолій Павлович


Члени комісії
Ломонос Федір Лук’янович
Козярчук Валентин Валентинович
Юшко Віталій Іванович

___________________________________________



Постійна комісія міської ради з бюджетно-фінансових питань та соціально-економічного розвитку



Голова комісії Чекаленко Любов Макарівна


Заступник голови комісії
Секретар комісії

Члени комісії

Безрукава Людмила Володимирівна
Гончаренко Таїсія Іванівна
Губарєв Олександр Олександрович
Гуртова Альона Василівна
Литвиненко Ольга Миколаївна
Маріщенко Станіслав Володимирович
Олійник Микола Олексійович



_______________________________________



Постійна комісія міської ради з питань освіти, культури, молоді, туризму, спорту та духовності


Голова комісії Прасол Надія Іванівна

Заступник голови комісії Мороз Василь Іванович

Секретар комісії Заборонок Валентина Яківна

Члени комісії
Маліновський Іван Миколайович
Пузир Ольга Іванівна
Сапянов Юрій Олександрович



___________________________________________



Постійна комісія міської ради з соціальних питань, питань охорони здоров’я, навколишнього природного середовища


Голова комісії Помазан Володимир Іванович

Заступник голови комісії Золотаревський Григорій Миколайович

Секретар комісії

Члени комісії

Дехтяренко Володимир Олександрович
Сопільняк Микола Іванович
Солонін Володимир Леонідович
Шверненко Микола Валерійович



___________________________________________




Постійна комісія міської ради з питань промисловості, інвестицій, енергетики, транспорту, зв’язку, підприємництва та реалізації державної політики у сфері господарської діяльності


Голова комісії Кіндра Петро Зіновійович

Заступник голови комісії Богдан Юрій Іванович

Секретар комісії Макаров Віктор Анатолійович

Члени комісії

Бур’янський Михайло Миколайович
Волков Володимир Миколайович
Волохов Сергій Олександрович
Сьомочкін Леонід Ігорович

___________________________________________



Постійна комісія міської ради з питань місцевого господарства та комунальної власності


Голова комісії Дем’янюк Володимир Миколайович

Заступник голови комісії Петров Роман В’ячеславович

Секретар комісії Курочка Віктор Борисович

Члени комісії

Вовченко Володимир Володимирович
Денисов Ігор Володимирович
Письменний Микита Павлович
Сич Олександр Дмитрович


___________________________________________


Постійна комісія міської ради з питань будівництва та врегулювання архітектурно-земельних відносин


Голова комісії Литвиненко Михайло Володимирович

Заступник голови комісії
Секретар комісії Любецький Ярослав Васильович

Члени комісії

Герасименко Сергій Миколайович
Гусєв Олексій Олександрович
Каспров Костянтин Владиславович
Пащенко Леонід Вікторович
Потеряйко Микола Миколайович
Стогній Юрій Сергійович





Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61