• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1382;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 24-01-2015, 19:52;  
 •  
Президентові України
Петру Порошенку
Голові Верховної Ради України
Володимиру Гройсману
Прем’єр-міністрові України
Арсенію ЯценюкуЕкстрене звернення


Убивство російськими військовими понад тридцяти мирних жителів міста Маріуполя, серед яких двоє дітей, являє собою злочин проти людства і людяності.

Світове співтовариство, безумовно, відреагує на це звірство російського режиму, але першою дієво та ефективно це має зробити Українська Держава. Злочин скоєно на нашій суверенній території проти наших громадян.

Пропоную залучити до участі у скликаній Президентом Раді національної безпеки та оборони голів парламентських фракцій та ухвалити рішення щодо створення ставки Верховного Головнокомандувача та оголошення воєнного стану на території Луганської та Донецької областей.

Фракція партії ВО «Батьківщина» ініціює скликання невідкладного засідання Верховної Ради задля ухвалення рішень щодо звернення до світової спільноти з проханням вжити найкардинальніших заходів щодо режиму Путіна, а також задля прийняття постанов щодо підтвердження рішень, які до того часу будуть запропоновані Президентом та РНБО.

Вбивства мирних громадян України мають бути зупинені зусиллями всього світу. Росія являє собою загрозу людству.

Юлія Тимошенко
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1212;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 12-01-2015, 17:57;  
 •  

Юлія Тимошенко закликає депутатів розглянути питання скасування недоторканності президента, депутатів і суддів

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наполягає на тому, щоб цього тижня народні депутати України в першому читанні розглянули законопроект про зміни до Конституції щодо скасування недоторканності з народних депутатів, суддів та президента.

Про це вона зазначила на засіданні Погоджувальної Ради лідерів фракцій та комітетів і повідомила про гальмування цього процесу з боку деяких фракцій.
За її словами, під законопроектом про скасування недоторканності, розробленим «Батьківщиною», підписалися лише 65 народних обранців, а для внесення цього питання до порядку денного потрібно 150.

Юлія Тимошенко подякувала депутатам, які підписали цей законопроект, і поінформувала присутніх, що «серед підписантів немає підписів фракцій «Народний фронт» та Блок Петра Порошенка».

Лідер «Батьківщини» закликала лідерів фракцій терміново розглянути питання скасування недоторканності і вже цього тижня проголосувати в першому читанні законопроект про зміни до Конституції.

«Те, що процес затягується, говорить про те, що шукається форма, якою не знімуть недоторканність, шукається форма, як цей процес відтягнути», - підкреслила вона.

За її словами, рішення про скасування недоторканності має означати встановлення справедливості, «однакової відповідальності всіх перед законом».

Юлія Тимошенко також нагадала, що питання недоторканності на виборах обіцяли вирішити всі політичні сили, а в коаліційній угоді є відповідний пункт про це.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1342;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 1-11-2014, 10:54;  
 •  
Партія "Батьківщина" готова брати участь у новій парламентській коаліції. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві.

Наводимо повний текст заяви.

Після Революції Гідності наше спільне завдання - побудувати Країну Гідності. Партія "Батьківщина" готова до участі у коаліції демократичних сил у новообраній Верховній Раді. Наша позиція: коаліція потрібна швидко, вона має ґрунтуватися на твердих принципах і вона має об’єднати всі 5 демократичних партій, обраних до парламенту.

Ми переконані, що новий уряд має формуватися на основі професійності, а не партійних квот. Ми не ставимо жодних умов щодо отримання нашою партією міністерських портфелів, але наполягаємо, щоб партнери підтримали наші пріоритети розвитку країни. Їх чотири: мир, Європейський Союз, НАТО, реальні реформи.

У новій Верховній Раді ми пропонуємо першочергово ухвалити невідкладні рішення:

1. Зняти недоторканість з усіх високопосадовців, суддів та народних депутатів у продовження системної люстрації.

2. Скасувати позаблоковий статус України як перший крок для вступу до НАТО.

3. Провести справжню, а не декларативну зачистку корупції з урахуванням розроблених нашою командою законопроектів.

Ми твердо переконані, що крім стратегічних пріоритетів проект коаліційної угоди має також зафіксувати чіткий антикризовий план дій на найближчу зиму, який забезпечить:

- тепло в будинках, школах, дитсадках і лікарнях;

- своєчасну виплату зарплат, пенсій та інших соціальних видатків;

- стабільність гривні.

Ми переконані, що альтернативи створенню Коаліції демократичних сил в новій Раді немає. Партія "Батьківщина" завжди виступала за єдність демократичних сил. Зараз історичний шанс і вирішальний момент. На зміну країні корупції і безправ’я ми маємо збудувати країну гідності, добробуту та справедливості.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1723;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 30-03-2014, 13:39;  
 •  
Виступ Юлії Тимошенко на XІІ з’їзді ВО «Батьківщина» з висунення кандидата в Президенти


Я вітаю тих, хто бачить або чує мене зараз, я вітаю тебе, Україно! Завтра 40 день загибелі Небесної сотні, тому сьогодні хочу почати з важких, трагічних цитат. Я вам їх зачитаю.

«Ще один раз іду в атаку — і додому. Рабів до раю не пускають». Такими є останні слова, які залишив на своїй сторінці в соцмережі Устим Голоднюк, якому було всього 24 роки. Кохана дівчина Устима — Марія — написала: «Ми мріяли про щасливе життя, про майбутнє разом. Півроку тому винайшли кімнату. Ми зустрічалися майже 2 роки... (Дівчина завжди почувалася з ним як за стіною). У нас було стільки планів. Дуже добре пам’ятаю наше перше побачення. Якось, коли проводив мене додому, Устим на прощання поцілував мені руку. Я зніяковіла, бо не звикла до того. Була рада, що він такий: дуже-дуже особливий. На Майдані Устим був від 21 листопада, майже постійно, ніколи нікуди не від’їжджав. Заїжджав до дому всього на 2–3 дні — і знову до Києва. 30 листопада його жорстоко побили, наклали 12 швів. Та тільки-но рана загоїлась, він знову поїхав на Майдан. Востаннє Устим сказав: «Ще один раз іду в атаку — і додому»...

 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 3582;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 20-02-2014, 16:36;  
 •  
Заява лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Янукович уже давно перейшов межу закону. Але те, що сьогодні він дав команду вести прицільний снайперський вогонь на ураження по мирним, неозброєним, беззахисним людям, - знаходиться за межею крайньої садистської жорстокості, яка не може бути притаманна людині.

Не можна дивитись без сліз та відчаю, як прості та чесні хлопці, які повстали на захист України, ховаються від снайперських куль за саморобні дерев’яні щити. Ці щити не можуть їх захистити. Вони падають вражені снайперами та помирають на очах у всього світу. Їх убиває людина, яка вважає себе їх президентом. Він убиває їх на площі Свободи, у центрі європейської столиці холоднокровно та спокійно.

Цьому не існує і не може існувати прощення.

Я вимагаю від опозиції більше ніколи не сідати з Януковичем за стіл переговорів.

Кожен з нас, хто порушить це табу, буде спільником Януковича у вбивствах невинних людей.

З цієї хвилини єдиною вимогою народу, громадянського суспільства, опозиції, міжнародної спільноти та кожної моральної людини може бути лише негайне усунення Януковича з посади Президента України та притягнення його до кримінальної відповідальності за організацію масових убивств мирних громадян.

Я прошу лідерів демократичного світу невідкладно знайти шлях розгляду справи Януковича в Міжнародному кримінальному суді з негайною ізоляцією його від мирних людей, як небезпечного звіра!

Слава всім загиблим за Україну!

Слава всім захисникам України!

Слава Україні!

Ні кроку назад, диктатор з дня на день паде.Юлія Тимошенко,

Качанівська колонія,

м. Харків

20 лютого 2014р.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1249;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 19-02-2014, 22:23;  
 •  

Звернення Юлії Тимошенко до українського народу:


Дорогі мої українці!

Неможливо осягнути те, що Президент країни вбиває своїх мирних громадян заради збереження своєї влади.

Зараз, за кожну вбиту, або покалічену людину Янукович несе особисту моральну відповідальність, а з часом буде нести і кримінальну.

Я оплакую разом з вами кожну загиблу людину, яка своїм життям в бою прикрила всіх нас від диктатури. Загинувши вони передали справу боротьби кожному з нас. Передали не народу загалом, не суспільству в цілому, а персонально кожному, хто вважає себе людиною.

Ми не будемо варті їх пам’яті, якщо безславно здамося.

Який страшний біль бачити, що саме той, хто особисто вбивав людей своїми наказами, тепер безсоромно оголошує по ним День скорботи. Диктатор спочатку жорстко вбиває непокірних, а потім - ієзуїтськи їх "оплакує".

До загибелі людей призвели не тільки збочені амбіції Януковича, а ще й безперспективні переговори з диктатурою, які не були і не могли бути ефективними, і в які не вірить більшість людей.

У процесі переговорів Янукович ніколи не перетвориться на демократа, а лише виторгує собі час, щоб зміцнитися, а потім пролити ще більше української крові.

Наш обов'язок перед загиблими, закатованими, ув'язненими та їх родинами, наш обов’язок перед сучасними та прийдешніми поколіннями - ліквідувати диктатуру саме зараз і назавжди.

Якщо ми цього не зробимо сьогодні, унаслідок своєї слабодухості, то завтра нашим дітям та онукам замість нас доведеться знову класти життя та знову проливати кров у нерівній боротьбі проти диктатури, бо вона не піде за власним бажанням. Чи справді ми готові залишити нашим дітям цю роботу?

Якщо ми відступимо зараз, війна відновиться у 2015 році під час фальсифікації наступних президентських виборів і буде значно жорсткішою ніж сьогодні.

Я прошу лідерів опозиції та ключових авторитетних представників української інтелігенції негайно сформувати делегацію найвищого рівня для участі у завтрашній нараді міністрів закордонних справ ЄС і всіма можливими силами переконати європейських лідерів знайти правовий шлях для відкриття провадження у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі персонально проти Януковича.

Персональних санкцій проти Сім'ї Януковича теж треба добиватися, але вони, нажаль, уже трохи запізнилися і можуть не зупинити масштабний терор в Україні.

Одним з правових шляхів порушення справи в Міжнародному кримінальному суді проти Януковича може бути звернення до цього суду тих країн, громадяни яких постраждали від агресії владного режиму під час силових дій проти мирних людей на Майдані. Крім того, наша делегація мусить добитися негайного спрямування в Україну міжнародної судово-медичної експертизи та встановлення факту смертей та поранень мирних громадян від вогнепальної зброї та інших інструментів насилля.

До українців я звертаюся з низьким уклоном за їх святу, самовіддану та мужню боротьбу.

Я прошу вас не відступати і не здаватися. Тільки повна перемога змінить ваше життя. Не погоджуйтеся на жодний обман, який нічого у вашому житті не змінить. У вас не буде жодних змін, якщо залишиться диктатура.

Завжди з вами.

Юлія Тимошенко,
Качанівська колонія,
м. Харків
18 лютого 2014 року
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1350;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 19-12-2013, 11:19;  
 •  
17 грудня 2013 року Віктор Янукович змінив хід історії. Підписавши пакет публічних та непублічних документів з Володимиром Путіним, він свідомо передав Україну під політичний, військовий, енергетичний, фінансовий та економічний контроль Російської Федерації.

Суть домовленостей між Януковичем та Путіним значно ширша та складніша, ніж банальні угоди, які частково пред`явлені Україні та світу. Результати цих домовленостей будуть втілюватися в життя крок за кроком в довгостроковій стратегічній перспективі аж до створення єдиного державного утворення з повним домінуванням Росії та поступовим поглинанням нашого державного суверенітету.

Те, що зробив Янукович 17 грудня 2013 року, значно гірше, ніж просто вступ до Митного союзу. Вже зараз відбулися перші незворотні зміни. Одна із них полягає в тому, що Янукович більше не має політичної свободи приймати будь-які самостійні рішення на міжнародній арені. Як наслідок, з 17 грудня будь-які кроки України в європейському напрямку, в тому числі, підписання угоди між Україною та Євросоюзом вже стали неможливими.

17 грудня 2013 року Янукович анулював Україну, як самостійного суб`єкта, як повноцінного учасника міжнародної політики, та передав всі рішення міжнародного рівня, які стосуються України, в руки Володимира Путіна...
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1297;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 30-11-2013, 15:05;  
 •  
Лідер опозиції Юлія Тимошенко звернулася до українців із закликом чинити опір диктатурі і насиллю Януковича та прийти 1 грудня о 12.00 до пам‘ятника Тарасу Шевченку в Києві.

Про це йдеться у зверненні Юлії Тимошенко, яке сьогодні оприлюднила її донька Євгенія.

"У нас є попереду ніч для зборів. Летіть, їдьте, йдіть пішки до Києва з усіх куточків України, але зберіться всім народом 1-го грудня і зробіть так, щоб Януковичу кожна крапля крові наших дітей, наше загублене європейське майбутнє не дали спокою ні на цьому, ні на тому світі. Не чекайте, що цю роботу зробить хтось за нас. Це - наша справа, наше життя, наша свобода. Повстаньте та відмийте наші майдани від крові", - йдеться у зверненні лідера опозиції.

Юлія Тимошенко просить матерів та батьків "не залишити без відповіді" злочинні дії Януковича, за наказом якого вночі жорстоко та криваво розправилися з їх дітьми, які мирно протестували на Євромайдані в Києві.

"Сьогодні, о четвертій годині ранку, на Майдані Незалежності Янукович кийками "Беркуту" до крові забивав наших дітей, відбиваючи їм нирки, ламаючи голови, ноги та руки. Зараз я звертаюся до всіх матерів та батьків України із закликом не залишити це без відповіді. Якщо ми мовчазно проковтнемо це звіряче насилля, опустимо голови, зробимо вигляд, що нічого не відбулося та підемо займатися своїми буденними справами, тоді ми не варті свободи", - наголошує Юлія Тимошенко.

Лідер опозиції заявляє, що вірить "в українську націю, особливу місію нашого народу, кожного з нас".

"Гуртуйтеся та встановлюйте справедливість в своїй державі. Беріть владу в свої руки", - закликає Юлія Тимошенко.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1860;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 27-11-2013, 06:19;  
 •  
Юля, з Днем народження!


Нехай скрутні часи сьогодні, повстане Україна!
І мури, що тебе тримали, перетворим в руїни.
Знов сонце волі ясним світом засяє ввишині,
І Батьківщина розцвіте як квітка навесні!


Світловодська партійна організація ВО "Батьківщина", щиро вітає Юлію Тимошенко з Днем Народження!
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1266;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 12-11-2013, 14:52;  
 •  
Заява Юлії Тимошенко у зв’язку з подіями навколо її захисника Сергія Власенка:

- Віктор Янукович останні тижні вже насмерть ногами забиває угоду про асоціацію. Порушення абсурдних кримінальних справ проти мого захисника Сергія Власенка зроблене сплановано та холоднокровно, як останній удар в саме серце українських надій на підписання угоди.

Янукович хоче переконати європейських лідерів, що їх зусилля із захисту України від диктатури марні і вони мусять здатися та відступити.

Януковичу здалося, що для повного краху наших європейських перспектив вже недостатньо залишати за гратами політв'язнів, грубо позбавляти Віталія Кличка можливості брати участь у президентських виборах або зривати ухвалення європейських законів. Йому мало абсолютно зухвало і безпідставно позбавляти члена президії політради партії "Батьківщина" Сергія Власенка депутатського мандата, а мене – права на захист. Для повної упевненості Янукович вирішив діяти безпрограшно та агресією проти Сергія Власенка вже гарантовано вбити угоду.

Я закликаю всіх лідерів Європейського Союзу, українське громадянське суспільство та опозицію негайно діяти та за будь-яких обставин добиватися підписання нашої угоди.

Не можна допустити, щоб кулуарні змови та особисті фобії Януковича остаточно знищили європейський шлях України.

Я звертаюся до всіх, хто має вплив на перебіг цих історичних подій, з проханням захистити 46 мільйонів українців від падіння в сутінкову зону свавілля та безкарності диктатури.

Юлія Тимошенко,
Качанівська колонія,
м. Харків,
11 листопада 2013 року


Заяву Юлії Тимошенко сьогодні оприлюднила її дочка Євгенія

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61