• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5377;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 21-03-2012, 12:18;  
 •  
БЮТ У влади залишилося 4 дні, щоб виконати рішення Європейського суду і почати лікувати Юлію ТимошенкоВиступ заступника голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Олени Шустік з парламентської трибуни:

15 березня цього року Європейський суд з прав людини прийняв рішення про необхідність лікування Юлії Тимошенко у стаціонарному медичному закладі поза межами Качанівської колонії. У цей же день Європейський суд в офіційному повідомленні зобов’язав Уряд України виконати це рішення.

Відповідно до Закону «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» рішення Європейського суду є обов’язковим для виконання Україною і має бути виконане в десятиденний строк. Отже, для виконання цього рішення у влади залишилось 4 дні!

За невиконання службовими особами рішення Європейського Суду з прав людини частина 4 статті 382 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років.

 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5246;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 16-08-2011, 11:48;  
 •  
Олена Шустік Вкрадене право на захистАрешт Юлії Тимошенко сколихнув всю міжнародну спільноту, шпальти іноземних газет друкують страшні новини про Україну. Світові лідери засуджують «згортання» демократії і вимагають негайного звільнення Лідера Опозиції. Вона стала жертвою політичної розправи. Це зрозуміло кожній, навіть далекій від політики людині.

Юлію Володимирівну взяли під варту прямо у залі суду. Зрозуміло, що правових підстав у такому рішенні шукати годі. Суд безпідставно змінив запобіжний захід. Адже Ю.В. Тимошенко не ухилялася від суду, не перешкоджала встановленню істини у справі і була присутня на кожному судовому засіданні! Її арешт – це політичне рішення. Вони впевнено виконують своє надзавдання по «нейтралізації» політичного опонента.

З самого початку було зрозуміло, що судова справа над екс-прем’єр-міністром України не має нічого спільного із справедливим судом.

Першим кроком порушення прав Юлії Володимирівни стало обмеження строків ознайомлення з кримінальною справою. Спеціально для опозиції, більшість внесла відповідні зміни до Кримінально-процесуального кодексу. Сьогодні ця норма активно практикується.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 13618;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 5-07-2011, 15:20;  
 •  
БЮТ Готується скасування пільг чорнобильцям та ветеранам і дозвл на продаж ГТСНа вимогу Януковича Рада готується скасувати пільги чорнобильцям та ветеранам і дозволити продаж ГТС.

"Президент вимагає від свого підконтрольної більшості розглянути цього тижня кабмінівський законопроект« Про гарантії держави щодо виконання рішень суду », реєстр. № 7562". Про це заявила народний депутат від БЮТ Олена Шустік.

"Насправді, незважаючи шляхетну назву в документі в основному йдеться про скасування конкретизованих обсягів соціальних гарантій постраждалим від Чорнобильської аварії, ветеранам війни і праці, дітям війни, жертвам нацистських переслідувань, працівникам міліції, прокуратури, державної пожежної охорони, медичним працівникам і працівникам культури, гірникам, (всього 16 категорій громадян). Йдеться про надбавки до пенсій, розміри грошової винагороди, знижки за житло та комунальні послуги, які закріплені спеціальними Законами ", - заявила депутат. Читати далі...

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61