• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5403;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 13-04-2012, 19:36;  
 •  
Тимошенко Сергій Білюк:Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!
Дорогі однопартійці!


На превеликий жаль, Україна наразі не живе спокійними приготуваннями до Великодня. Хоча наша країна вступила у Страсний тиждень, думки сповнені не лише про мученицькі страждання Ісуса Христа, а і, нажаль, про страждання нашого народу.

Щорічні приготування до Світлого Воскресіння Господнього проходять разом із спогадами про зрадництво – про Іудові 30 срібляників, якими він був нагороджений за зраду нашого Вчителя та Спасителя.

Слово «іуда» перетворилось з власного імені на ім’я загальне завдяки особам, що задля отримання хоч якоїсь вигоди чи блага здатні зрадити ті ідеали і тих людей, які, можливо, колись їм були близькі.

Так сталось і з колишнім головою Доманівської районної організації партії ВО «Батьківщина» на Миколаївщині. Зрадництво та перехід Василя Іванченка до лав партії Наталії Королівської «Україна – вперед!» з безсумнівним осудом сприйнялось членами Одеської міської організації нашої партії.

Читати далі...
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5817;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 13-04-2012, 19:30;  
 •  
Кальченко
ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!


До Вас звертається Заставнівська районна партійна організація ВО «Батьківщина» Чернівецької області.

Не можливо без обурень, хвилювань та тривоги сприймати будь-які безчинства, які дозволяє собі нинішня влада над кожним із нас, над Україною. Мабуть, це найважчий період за часів демократії в Україні, адже стільки бруду, знущань, цинізму, бажання роз’єднати нас у боротьбі, вбивати на кожному кроці нашу національну свідомість не було за останні 20 років. Лише сильні духом, хоробрі, чесні, мудрі та справжні у своїх помислах залишаться вірними демократичним ідеалам. А слабкі та хитрі, меркантильні та лукаві покидають наші ряди.

Читати далі...
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 6984;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 13-04-2012, 19:26;  
 •  
БЮТ
Дорогий український народе! Шановні однопартійці!


В останній час дуже багато в нашій країні появляється різного роду так званих «щирих прозрівших патріотів» на кшалт Іванченка, голови Доманівської районної партійної організації ВО Батьківщина, Миколаївської області.
Обговоривши заяву Іванченка на розширеному засіданні бюро нашої партійної організації , всі члени бюро, депутати рішуче засудили провокаційні зрадницькі дії лже патріота Іванченка. Як не розгледіли раніше його однопартійці в ньому затаєного зрадника, адже кожне слово його заяви пронизує цинізм, підлість і зрада. Адже сам вказує що за списком партії обраний депутатом районної ради, зауважте, за списком а не по мажоритарному округу! На думку наших колег справжній патріот коли не згідний, з якимись рішеннями, то вносить свої конкретні пропозиції і намагається наполегливо працювати над покращенням організаційно – партійної, ідеологічної роботи. А тут відчувається, що Іванченко, став справжньою «тушкою», і написав заяву під диктовку таких же тушок як він сам, тільки вже з зрадницьким і брехливим досвідом. А можливо навіть і під диктовку самої Королевської.


Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61