• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1423;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 28-06-2014, 06:01;  
 •  
З Днем Конституції України!
Шановні земляки!

Сердечно вітаю Вас з Днем Конституції України!
Події останніх семи місяців змінили нашу державу: головний Майдан України, тисячі майданів по всій країні згуртували наш народ та ви кристалізували українську націю, вирвали нашу Неньку з тенет кримінальної диктатури Януковича. А зараз наші найкращі сини боронять суверенітет та єдність України від «братнього» ворога на сході країни, а вистояти там нашим мужнім хлопцям допомагає кожен з Вас – своїм посильним матеріальним внеском, молитвою та любов»ю. Свято увіруємо у те, що ворогу нас ніколи не здолати, як і в те, що нарешті стаття 5 Конституції України, що декларує НАРОД – як єдине джерело влади в Україні, нарешті стане життєвою реалією. Як, власне, і усі засади нашого головного демократичного документу - Конституції України!
Слава Україні!
Народний депутат України Валерій Кальченко
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5892;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 23-10-2012, 15:13;  
 •  
Жорстоке побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу «Батьківщини», народного депутата України Валерія Кальченка Об’єднана опозиція розцінює як пряме свідчення владного бандитизму і кримінального розгулу в Україні.

Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції.

«Відбулася подія, яка має привчити українське суспільство спокійно сприймати будь-які форми наруги над нашою країною, демократією і законністю. «Стабільність» від Партії регіонів - це вибухи в опозиційних агітнаметах у Львові, цькування кандидатів-мажоритарників податківцями у Миколаєві, провокації проти агітаторів у Луганську, Черкасах, Харкові – і так по всій країні. І ось сьогодні через побиття керівника опозиційного виборчого штабу дається чіткий сигнал «братві» – можна калічити і вбивати всіх, хто не подобається владі, без огляду на заслуги перед країною, вік чи статус народного депутата», - говориться у заяві.

В Об’єднаній опозиції вважають показовим відсутність протягом цілої доби будь-якої публічної реакції правоохоронних органів.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5838;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 14-10-2012, 05:28;  
 •  
Дорогі мої однопартійці![/center]
Хочу привітати усіх з 13-ою річницею створення обласної партійної організації ВО «Батьківщина», що виповнюється 14 жовтня – на Велике Свято Покрови Пресвятої Богородиці. За дуже короткий термін від свого «народження», наша партійна організація стала однією з найчисельніших в Україні. Кіровоградські партійці завжди були поруч з нашим Лідером – Юлією Тимошенко і протягом тривалих акцій «Україна проти Кучми», і під час Помаранчевої революції. Ми відстоювали парламентаризм в Україні в 2007р.,після ганебно підписаного, так званого,Універсалу-2006р.,проте,на превеликий жаль, ми не змогли протистояти масовим фальшуванням на президентських виборах. Натиск кримінально-олігархічної «бандократії» Януковича та зрада бувших соратників зробили свою чорну справу. Нашу ЮЛЮ банда вкинула до в’язниці, поправши усі норми судочинства, поставивши хрест на правовій державі. Сьогодні, у такий день, я звертаюся до вас, мої соратники та однодумці, давайте разом помолимося та попросимо нашу НЕБЕСНУ ЗАСТУПНИЦЮ – ПРЕСВЯТУ БОГОРОДИЦЮ захистити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх пролітв’язнів від фізичних та психологічних тортур. А ми зробимо усе можливе і ,навіть, неможливе для того, щоб зупинити цю навалу 28 жовтня 2012 на парламентських виборах,
МИ їх ЗУПИНИМО!

Кіровоградщина – політична БАТЬКІВЩИНА Юлії Тимошенко, що для політика дуже важливо – як рідна домівка, як сім’я.
Нехай вона зараз відчує тепло наших кіровоградських сердець.
Ми зробимо все для того, щоб вона була на волі і почала виконувати
ту велику місію для України, що їй судилася від БОГА.
Нехай нам усім щастить!
Зі щирою повагою,
Валерій Кальченко – голова Кіровоградської обласної організації
партії ВО «Батьківщина»

14 жовтня 2012 року
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5967;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 18-07-2012, 12:49;  
 •  
З нинішньою владою має боротися не лише опозиція, а кожен свідомий громадянин УкраїниНа цьому особливо наголосив народний депутат України Валерій Кальченко на сьогоднішній прес-конференції, розповідаючи журналістам про початок масштабної Всеукраїнської акції «Україна проти Януковича!», яку ініціюють лідери Об’єднаної опозиції.

Парламентарій озвучив мету цієї акції і шляхи її реалізації, зокрема на теренах Кіровоградщини.
За його словами, на сьогодні нинішня влада своєю антиукраїнською і антинародною політикою довела, що є дійсним ворогом, для кожного громадянина нашої держави. Янукович зі своїми прибічниками і ставлениками щодалі нахабніше обкрадають країну і мова не лише про матеріальні цінності, а також про свободи і гідність людей. Тому настав час переходити від оборони до наступу.

Керівник Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Валерій Кальченко через засоби масової інформації звернувся до всіх земляків із закликом проявити свою активну громадянську позицію і влитися в лави тих, хто розпочав активну боротьбу з нинішнім злочинним режимом Януковича. Він закликав приєднатися до позову проти Януковича за ті злочини, які він здійснив проти держави і кожного громадянина, що стане формальним початком процесу усунення з посади президента-узурпатора.

Прес-служба Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5686;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 16-07-2012, 17:57;  
 •  
БЮТ Нинішні очільники Кіровоградської області - ставленики Партії регіонів, привели економіку краю в повний занепадТаку заяву керівник Кіровоградського регіонального штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» народний депутат України Валерій Кальченко оприлюднив під час свого виступу на обласному радіо.

Парламентарій навів конкретні факти, що підтверджують абсолютно провальну діяльність голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларіна та першого заступника голови обласної ради Олександра Шаталова на своїх посадах, щодо соціально-економічного розвитку Кіровоградщини.

Так за інформацією Валерія Кальченка, до приходу у владу цих ставлеників Партії регіонів, Кіровоградщина за своїми економічними показниками в рейтингу інших областей України займала п’яте місце. Минулий рік видався фактично провальним – 24, 26 місця. За підсумками першого кварталу нинішнього року область посідає лише 16 місце.

 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5692;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 25-06-2012, 20:48;  
 •  
Тимошенко З Днем Конституції України!
Дорогі земляки!


Сердечно вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України!
Усім нам не слід забувати, що конституційні норми, якими б хорошими вони не були, самі по собі не змінять наше життя на краще. Нам усім потрібно усвідомити, що саме відповідальність, самовіддана праця кожного на благо рідної країни є гарантією процвітання України як цивілізованої європейської держави.
У цей урочистий день будемо сподіватися на реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин, системний розвиток нашої держави.
Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, успіхів, затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень і нових звершень.
Нехай ваша доля буде щасливою!

З повагою,
народний депутат України,
Керівник обласного виборчого штабу
Об’єднаної опозиції «За Батьківщину»
В.Кальченко
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5510;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 12-06-2012, 14:13;  
 •  
Тимошенко Валерій Кальченко: Інформація про буцімто проблеми і непорозуміння між обласними «Батьківщиною» і «Фронтом Змін» – абсолютна нісенітницяНа цьому особливо наголосив керівник регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції Батьківщина» народний депутат України Валерій Кальченко, коментуючи розміщене на сайті «Весь Кіровоград» повідомлення про те, що нібито у зв’язку з його кадровими призначеннями в стані кіровоградської опозиції виникли проблеми.
За словами Валерія Михайловича, подібними публікаціями недобросовісні політичні конкуренти намагаються посіяти в суспільстві сумніви щодо монолітності і дієздатності нинішньої опозиції, зокрема в нашій області. Видаючи бажане за дійсне, вони навмисне спотворюють реальний стан речей, «запускають» самими ж придумані чутки.
- На сьогоднішній день обласні «Батьківщина» і «Фронт Змін» провели вже не одну спільну акцію, завершують формування міських і районних штабів, разом узгоджуючи всі нюанси, - сказав Валерій Кальченко. – Ми абсолютно відкриті для спілкування, тому, чим висмоктувати з пальця неправдиву інформацію, варто було б просто звернутися за коментарями до мене.


Прес-служба регіонального штабу об’єднаної опозиції «Батьківщина»
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5092;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 11-04-2012, 17:32;  
 •  
Кальченко Валерій Кальченко допомагатиме освітянам, медикам та працівникам науки у забезпеченні їх правМинулого понеділка у приміщенні Федерації профспілок області відбулася зустріч голови Кіровоградської обласної організації партії «Батьківщина» народного депутата України Валерія Кальченка з представниками президії цієї федерації.

Приводом стало обговорення існуючої на сьогодні проблеми неналежного фінансування працівників освіти, науки, охорони здоров’я і культури.
У листі, що надійшов на адресу Валерія Кальченка від імені сорока тисяч освітян, йшлося про те, що затверджені із великим дефіцитом місцеві бюджети не можуть гарантувати забезпечення конституційних прав представникам окремих бюджетних установ. Так освітяни та інші не зможуть отримувати щорічні грошові винагороди, премії, допомогу на оздоровлення тощо, оскільки в бюджетах на це коштів немає.

Вислухавши скарги і побажання представників профспілок, Валерій Кальченко пообіцяв, що найближчим часом виступить у Верховній Раді з ініціативою про внесення змін до Державного бюджету з тим, щоб освітяни, науковці, медики та працівники культури мали законні гарантії належної і своєчасної оплати своєї праці.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина»
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5134;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 20-03-2012, 17:31;  
 •  
БЮТ Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя театру імені М. КропивницькогоНародний депутат України фракції БЮТ- «Батьківщина» Валерій Кальченко потурбувався про відзначення 130-ї річниці театру корифеїв на найвищому рівні

Враховуючи важливе значення Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Кропивницького у розвитку загальнонаціональної історико-культурної спадщини, його великий внесок у збереження і розбудову театральних традицій України, у зв’язку із 130-ою річницею з дні його заснування народний депутат України фракції БЮТ-«Батьківщина» Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя від часу заснування театру корифеїв.

Ним Кабінету Міністрів України рекомендовано створити, у двотижневий термін з дня прийняття постанови, оргкомітет з проведення урочистих заходів, у місячний термін після створення оргкомітету розробити і затвердити план відповідних заходів, передбачити у держбюджеті кошти на їх проведення, запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» видати серію марок, присвячених 130-ій річниці театру. а також забезпечити широке висвітлення урочистих заходів у ЗМІ.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина»
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5935;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 21-02-2012, 15:13;  
 •  
Вибори Головою Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» обрано народного депутата України Валерія КальченкаГоловою Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина» знову обрано народного депутата України Валерія Кальченка

За нього віддали голоси всі делегати сімнадцятої звітно-виборчої конференції обласної організації партії, в роботі якої взяли участь 42 делегати з міст і районів, а також народний депутат України Сергій Сас.
Варто зазначити, що Валерій Михайлович очолює парторганізацію уже майже дванадцять років. Сьогодні це – дієва структура, до якої входить 23 районні і чотири міські осередки.
У своїй доповіді на конференції Валерій Кальченко піддав нищівній критиці діяльність нинішньої влади, яка, задекларувавши «покращення життя вже сьогодні», натомість створила тоталітарний режим, спрямувала зусилля для власного збагачення за рахунок простих людей.
Аналізуючи роботу очолюваного ним осередку, Валерій Михайлович зазначив, що попри проблеми, характерні для існування опозиції в часи авторитарного правління Януковича, вдалося зберегти результативну систему роботи, чому сприяють сильні тандеми керівників районних і міських організацій з колишніми головами місцевих рад, створити невеликі, але дуже дієві фракції в нинішніх радах, які активно відстоюють інтереси громадян, спонукають владу, узурповану Партією регіонів, виконувати взяті на себе обіцянки, залучати до боротьби з режимом Януковича нових членів партії «ВО «Батьківщина». читати далі...

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61