• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1563;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 9-07-2014, 17:26;  
 •  
Шановні однопартійці! Дорогі патріоти!Від щирого серця вітаю Вас із знаменною для кожного з нас подією – 15-річчям партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», найпотужнішої політичної сили, яка з роками лише міцніє. Партія ВО «Батьківщина» була заснована з ініціатив Юлії Тимошенко 9 липня 1999 року.

За цей час минуло багато подій. Найтрагічніша – ув’язнення нашого лідера Юлії Тимошенко, що стало випробуванням на міць не лише для Юлії Володимирівни, але, без перебільшення, і для усіх членів очолюваної нею партії та її прихильників. Цей надскладний етап «Батьківщина» і її лідер пройшли гідно, в черговий раз очистившись і ще більше згуртувавшись задля досягнення головної мети – розбудови дійсно демократичної держави і благополуччя кожного українця.

Варто зазначити, що жодна з нині існуючих політичних сил ні за розвитком своєї структури, ні за своїм якісним ідейним наповненням не йде в порівняння з «Батьківщиною». Нас - сотні тисяч і ми – не просто партія, ми – велика дружня родина зі своїми проблемами і успіхами, злетами і розчаруваннями, але незмінно єдина і сильна духом.
А ще, ми, батьківщинівці, - дійсні патріоти України і довели це у найскрутніші для нашої країни дні. В часи диктаторського правління Януковича наша партія постійно перебувала в непримиренній опозиції до влади і саме наші партійці були найпослідовнішими у боротьбі з режимом Януковича, за що піддавалася гонінням і репресіям. Саме наші партійці стали першими на барикадах під час революції Гідності і повели за собою тисячі своїх прихильників до повної перемоги над кримінальною владою.

Нам є чим пишатися, нам є чим звітувати перед громадою України, у нас попереду – грандіозні плани.
Я щиро дякую кожному з вас за те, що попри всілякі перепони ви залишаєтеся вірними обраного шляху, мужньо долаєте труднощі, не втрачаєте упевненості і віри.

Переконаний, наші найголовніші перемоги ще попереду.

Від усієї душі бажаю усім однопартійцям ще більшої сили духу, успішних нових звершень, благополуччя, родинного щастя і Божого благословення.

Слава Україні!

Голова Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Олександр Чорноіваненко
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1546;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 20-02-2014, 12:42;  
 •  
Голові Кіровоградської обласної ради
М. Ковальчуку

Голові Кіровоградської обласної державної адміністрації
А. Ніколаєнку

Депутатам Кіровоградської обласної радиЗаява


У зв’язку з подіями, що відбуваються в країні, у зв’язку з евакуацією Верховної Ради України і Кабінету міністрів України вважаю проведення чергової сесії Кіровоградської обласної ради із запропонованим порядком денним верхом цинізму, а тому недоцільним.

Країна в небезпеці, в небезпеці життя кожної людини, наших виборців, котрі довірили нам відстоювати їхні інтереси і ми не маємо морального права сьогодні відсижуватися в кабінетах і сесійній залі.

У цей трагічний час ми маємо бути поряд з людьми, стати на їх захист від злочинного режиму, котрий вбиває мирних громадян, вбиває незалежну Україну.

Голова фракції «Батьківщина» у Кіровоградській
обласній раді

Олександр Чорноіваненко
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 1540;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 23-07-2013, 14:18;  
 •  
Олександр Чорноіваненко: «Владі слід займатися роботою, а не черговим піаром».Актуалізація теми «Центрального регіону» у обласних засобах масової інформації, Інтернет-ресурсах, зовнішній рекламі свідчить про те, що обласна влада неофіційно вже увійшла у фазу передвиборчого процесу» - таку думку висловив голова Кіровоградської обласної організації партії «Батьківщина», депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко на своїй прес-конференції 22 липня 2013р. Він зауважив, що влада знову ж таки використовує свої старі гасла, на кшталт – «Ми три роки працюємо для вас», «Гаряча лінія губернатора Кіровоградщини» - тільки тепер А.Ніколаєнка замість С.Ларіна – аби відволікти увагу від того, що було обіцяно владою та не зроблено. Приміром, зазначив О.Чорноіваненко, більше трьох років ми чуємо обіцянки по вирішенню таких значущих для Кіровоградщини питань, як: Долинський ГЗК, буровугільний комплекс «Олександріявугілля», Новоконстянтинівська шахта, будівництво заводу по фабрикації урану в селищі Смоліно, міжнародного аеропорту в Кіровограді,створення технопарку в Канатово, запуск швидкісного потягу до Києва тощо. Аналізуючи діяльність «єдиної команди» (саме так себе позиціонував С.Ларін зі своїм оточенням), що збиралася вивести область на 5-те місце в рейтингах по Україні, О.Чорноіваненко зауважив, що за офіційними рейтингами серед областей Кіровоградщина посідала у 2009 році 9-те місце, а за результатами діяльності «єдиної команди» в 2012 р. область скотилася до 19-го місця, за підсумками 1 кварталу 2013 р. – ми вже на 22-ому. Голова обласної «Батьківщини» також зазначив, що середня заробітна плата в Кіровоградській області на 20% (640 грн.) менша, ніж в середньому по Україні, у тім числі, на 140 грн. менша у сільському господарстві – хоча ми традиційно вважаємося сільськогосподарським регіоном. А от якби влада вирівняла рівень середньої заробітної плати хоча б до середньо українського показника, то область заробила б додатково 228 мільйонів за рік (640 грн. множимо на 198 000 працюючих, ще раз множимо на 15% відрахувань по податках, та ще раз множимо на 12 місяців). Ось чим слід займатися нашій владі, замість чергових «перезавантажень» та «актуалізацій» програми «Центральний регіон», тоді й люди відчують добробут з реалій, а не зі шпальт газет.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61