ВО "Батьківщина" » "Орел и решетка"

"Орел и решетка"

Яка не огидна декому навколишня повсякденна дійсність, але навіть у ній завжди знайдеться місце свята: 22 червня, День Конституції, День Незалежності, 70-річчя окупації Києва і відразу слідом - найпрекрасніший день календаря!

На поточному тижні ще виразніше стало ясно, що Віктор Янукович-старший - це не просто запущений тюремними «ліпив» медичний випадок. Гірше інше: збудник зарази остаточно повірив, що він - уже цілком відбувся цілитель. Хоча рецепт від похмілля відомий давно - «подібне лікується подібним».

... Ще в минулому році Віктор Федорович освоїв рідкісний медичний термін («чікнуть») і вирішив, що вже висловлюється майже як «хірург» . З тих пір заяви щодо чого-то кому-то відрізати, а потім припекти «розпеченим залізом», звучали настільки часто, що інший пацієнт легко міг загнутися від одного тільки страху (наприклад, малий бізнес) - задовго до того, як реально запахне смаженим або, як співається, «пахне народної бідою». Однак, не даремно вважається, що лікують не тільки ліки, але і час, і навіть слово.

У результаті до кінця минулого тижня результат операції з видалення корупції та інших родимих ​​плям виглядав приблизно так, як на полотні фотослужби Адміністрації Президента: в палаті чистенько і повний порядок, вся увага - Віктору Федоровичу, на стіні - мальовничий символ наступили змін.

А саме чудове й приємне - пацієнта немає! Чи то втік, паршивець, чи то виписався, чи то консультується у патологоанатома. А сам Віктор Федорович всім своїм виглядом дає зрозуміти, що хоч зараз готовий лягти тілом на підготовлене ложе, щоб, як кажуть, почати реформи з себе, але у глави держави справ безліч ( «спокою немає цілодобово» , блін, як у камері!) , так що просимо вибачення, мовляв, пізніше зайдемо.

Натхнений побаченим, Віктор Федорович помчав до Європи, по дорозі оголосивши себе вкрай успішним «шоковим хірургом» :

«Країна була хвора ... Мені довелося лікувати ефективно, і виходить, тільки хірургічним методом ... Якщо організм виживає і живе нормальним життям, має можливість поміркувати, що було б краще - йти і повільно вмирати, або тільки один раз подолати біль, а потім жити нормально ».

А «якщо не виживе» цей «організм», тим більше «мислячий», під скальпелем (або шокером) Віктора Федоровича? Ну, це, як кажуть, його проблеми - лікування ж було «ефективним»! А якщо і не було лікування - то шокер був точно!

Тим більше що цього тижня сам «проФФесор медицини» старанно демонстрував де тільки можна (і в Європі, і в Україну, і навіть у стінах АП), що кращого інструменту для нього, ніж монтування, людство ще не винайшло - та й ту краще в руки не давати. Телетрансляція його виступу в ПАРЄ справила сильне враження - перш за все виразом обличчя Ганни Герман. Подібну застиглу в гримасі суміш жаху і захоплення можна було б, мабуть, викликати лише одним способом: винести на страсбурзьку сцену труну, з якого раптом виринає в напівпорожній зал, припустимо, Френк Сінатра - і починає виконувати свої солодкі хіти. Тому, як тільки Віктор Федорович приготувався відповідати на запитання (які, нагадаємо, його «засланці» намагалися сформулювати заздалегідь ), прямий державний телеефір «чікнулі» настільки блискавично, що впору привітати панів Бенкендорфа та Арфуша c переходом на новий рівень медіа-майстерності.

Але ці віртуози марно мчали наввипередки до заповітного рубильника - результати розумових зусиль Віктора Федоровича все ж стали надбанням вдячної аудиторії. «Лідер» давав жару в повний зріст: і демократичну корупцію припечатав розпеченим тавром, і показав, що деяке уявлення навіть про барометрі має (хоча, якщо задуматися, то й не таке вже й далеке уявлення - в ​​принципі, можна і спиртометром глибину склянки вимірювати, і про манометр пиво відкривати); і навіть «залізному фюреру» віддав належне з нагоди 70-річчя попередньої спроби наведення міцного господарського порядку в Україні. Правда, цього разу у Львові обійшлося без кровопролиття , але це біда виправна: не за горами 70-річчя окупації Києва - і ось цю знаменну дату (19 вересня) Партія регіонів пропустити не має ніякого морального права! По-перше, Київ фактично упав. А по-друге - головне! - На носі 21 вересня - День Народження Ріната Леонідовича Ахметова! Є привід киянам три дні гуляти - як на наближається День Конституції ... Подарунки можна заготовлювати вже зараз.

Втім, один ймовірний сюрприз ми, згораючи від передчуття, дозволимо собі розкрити вже сьогодні. На минулому тижні незламний каскадер Україні Володимир Литвин відпустив майже забутий з часів розвиненого історичного матеріалізму трюк: віддав належне тому ж Гітлеру за обгрунтування разючого контрасту між способом життя Литвина, його незчисленної рідні і орди його товаришів по парламентській боротьбі - і способом животіння мільйонів не настільки повноцінних громадян України. Так що до 21 вересня від Володимира Михайловича можна очікувати продовження його «історіософських» побудов: треба і далі гнути Гумілевський лінію щодо сприятливих аспектів татарського ярма взагалі і руйнування Десятинної церкви зокрема - бо ось-ось засяє на руїнах її непотрібних храміще на славу Гундяевского хрещення Києва.

У будь-якому випадку пану Литвину варто було б брати приклад з Віктора Федоровича. Лідер сучасної шокової медицини нещодавно об'єднав навколо себе таку «медбратву», що впору вколотися і напитися. Але це, зрозуміло, крайнощі - корисніше оживити в собі здатність читати між рядків і втілити її в уміння дивитися між крісел, пам'ятаючи незмінно актуальний рецепт з «Хрещеного батька»: «Друзів треба тримати близько, а ворогів - ще ближче».



Ні, зрозуміло, серед цих лицарів великого бабла є і чужі елементи - з ЄБРР і т. п. Але, вибачте, кого ЕБ цей РР, якщо в «півколі ближньому» Віктора Федоровича з «наших» інвесторів - суцільно партнери по «Метінвесту» : Ринат Леонідович (третій по праву руку «Лідера») і Вадим Новинський (другий зліва від «залізного хазяїна» круглого столу, з бородою). Десь далеко відсвічує лисиною зять Кучми - але яке відношення має Пінчук до футболу? «А яке відношення має до футболу російський бізнесмен Новінський?» - Можливо, здивовано моргне очима хтось із читачів «Обкому». Та саме чудове! - Відповімо ми. Г-н Новинський отримав від Євро-2012 «неупущенную прибуток» не тільки до початку чемпіонату, але навіть ще до того, як донецькі «альткомовци», які направляли Борисом Колесніковим, лише починали замішувати цемент з бюджетними мільярдами - і отримав її буквально на голому місці (див. про це, наприклад, Євро міста бере: від Голосіївському до Макіївки ).

А вже про спортивні рекорди Ріната навіть соромно нагадувати. Цього тижня президент ФК «Шахтар» наповнив призовий фонд майбутніх поколінь українців по самі гланди: «Ми хочемо, щоб на підприємствах« Метінвесту »були найвищі зарплати у світі! Але для цього ми повинні виграти чемпіонат світу з собівартості, чемпіонат світу з якості, чемпіонат світу з продажу ». Важко навіть уявити, яким натхненням від цього спорт-прогнозу наповнилися гаманці земляків Януковича в Єнакієвому, де «Метінвест» орудує вже давно. Їм навіть хресний космонавт «Лідера» Г. Берег не обіцяв торжества комунізму після польоту людини на Марс, Юпітер і Сатурн!

Та й навіщо простому жителю Донбасу ці далекі неживі краси, якщо йде інтенсивне освоєння найближчих країв?! Хобі Віктора Януковича-молодшого - вірний запорука того, що його земляки скоро не відрізнять, де «курні стежки далеких планет», де околиці шахтарських поселень, а де - заповідні місця Україні. Нардеп Вітька раніше на радість Україна тільки груші в парламенті тинявся або ментів на центральних дорогах Донецька дражнив, або, на худий кінець, у Байкалу прохолоджувався. А тепер пацан просік, що є ще не зворушені його присутністю чудові місця Україні! І вирішив він їх облагородити! Шацькі озера, звичайно, не Байкал, але вода там теж поки була чистішою, ніж у каналі «Дніпро-Донбас», - до появи там Вітька з дружбанів на джипах. А якщо декому не подобається встановлення єдиних стандартів на всій території татуся Януковича - то той нехай, сучара, радіє, що його на дні Світязя НЕ закопали!

Шацькі озера - запам'ятайте їх хоча б такими, поки їх не перейменували на честь Віктора Лідеровіча в «Ша!-Цкіе»:

... Про те, що ще одного Віктора накрила «Межигірська» зараза його послідовника, ми вже повідомляли: пан Ющенко вирішив на заслуженому дозвіллі відкрити колибу під вивіскою «Культурний центр» . Але, справедливості заради, треба відзначити, що і Віктор Андрійович свого часу «нагородив» (в медичному сенсі) Віктора Федоровича чимось цінним, як банкір - батька банкіра. А саме - пристрастю прикрашати гроші власним «номіналом» :



Давайте подумки приберемо священнослужителя з цього зображення і вставити туди більш актуальну особистість, гроші із зображенням якої були презентовані на цьому тижні відомим зарубіжним ЗМІ (фото Української Правди ):



А ось свічку можна б і залишити на «орле» (аверсі) монети. На «решка» (реверсі) потрібно помістити зображення колишньої соратниці відданою обох президентів Юлії Тимошенко - тим більше що при царському режимі цей бік монети якраз дуже вдало називали - «гратами».

Обидва президенти можуть виразно дивитися на свічку. По колу монети необхідно розмістити фразу з того ж «Хрещеного батька»: «Тільки не кажи, що ти не винна. Це ображає мій розум ».

Хоча розуму у цього персонажа гангстерської саги все ж було більше, ніж у трьох зазначених політиканів сучасної Україні.

Але до 21 вересня - цілком гідний подарунок вийде.

Євген Косячков





Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61