ВО "Батьківщина" » Тимошенко: Реформи Януковича зводяться до облаштування «Межигір'я» та операції на коліні

Тимошенко: Реформи Януковича зводяться до облаштування «Межигір'я» та операції на коліні

Реформи Президента України Віктора Януковича зводяться до будівництва вертолітних майданчиків, облаштування резиденції «Межигір'я» та операції на коліні. При цьому за рік влада встигла збагатитися на мільйони. У цьому впевнена Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко назвала тезу пропагандистською, про те, що Янукович - перший Президент, який зважився на реформи. «Ніяких реформ не існує.Усі реформи, які вони проводять, це будівництво вертолітних майданчиків для блакитного вертольота, це закупівля люстр по 50 тисяч доларів, це будівництво «Межигір'я» і, можливо, ще деякі нюанси, пов'язані з операцією на коліні - це всі реформи, які проводяться в Україні», - сказала Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що замість реформ в Україні проводяться чітко сплановані підпільні схеми, які дозволяють перерозподілити власність та фінансові потоки на користь найближчого оточення Президента.

«Підвищення цін на газ і тарифів йде в тіньову кишеню «РосУкрЕнерго». Підвищення пенсійного віку для людей та податку для малого й середнього бізнесу наповнює бюджет, з якого здійснюється так званий будівельний бум, де, як мінімум, удвічі завищені ціни на всі будівельні роботи, і якість цих робіт настільки сумнівна, що невідомо, скільки простоять ціоб'єкти і ці дороги після того, як влада Януковича піде з України», - сказала вона.
Тимошенко також зазначила, що за перший рік роботи влада Януковича нічого не встигла зробити для людей, зате багато чого встигла зробити у своїх інтересах.

«Свої питання вони вирішили повністю.Підсумок, який підвів світ щодо багатства ключових людей в оточенні Президента, а це рейтинги «Форбс», показує, що оточення Януковича збагатилося в рази...Вони встигли на 900 мільйонів гривень підвищити витрати на депутатів, вони встигли в півтора рази збільшити витрати на утримання Президента.Президент України встиг своєму сину-стоматологу прикупити банк за 100 мільйонів гривень, і ще 100 мільйонів гривень ввести в статутний капітал.Прем'єр-міністр встиг перерахувати...150 мільйонів гривень на приватну компанію.Вони встигли все, але для себе, і продовжують встигати», - підкреслила Юлія Тимошенко.Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61