• Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5073;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 24-01-2013, 12:36;  
 •  
Рада Європи вперше у своїй резолюції визнала наявність політичних в'язнів.

Про це заявив заступник голови української парламентської делегації в ПАРЄ Сергій Соболєв.

За його словами, жорстку резолюцію ПАРЄ по Азербайджану, в якій зазначено про наявність 42 політв'язнів, непрозорість виборів та наявність прямого тиску на суди, було підтримано абсолютною більшістю голосів, в тому числі членами української делегації від опозиції.

"Вперше Рада Європи у своїй резолюції визнала наявність політичних в'язнів", - заявив Соболєв, додавши, що заяви представників Партії регіонів про те, що резолюція про політв'язнів не пройшла, є відвертою дезінформацією.

За словами Сергія Соболєва, під час розгляду питання по Азербайджану він та члени української делегації від опозиції Володимир Ар'єв та Леся Оробець констатували, що ситуація в Азербайджані співпадає з ситуацією в Україні, де так само масово порушуються основні принципи Ради Європи.

Соболєв повідомив, що членів ПАРЄ поінформували про наявність політичних в'язнів в Україні як серед опозиції, так і звичайних громадян. Зокрема, щодо ситуації з лідерами опозиції Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком; переслідування громадян за графіті із зображення президента Януковича; тюремне ув’язнення за знесення пам'ятника Сталіну; політв'язнів, яких ув'язнили за участь у акціях протесту.

"Сподіваємося, що на наступній сесії ПАРЄ, яка відбудеться у квітні, під час розгляду питання щодо виконання зобов’язань Україною перед Радою Європи буде дана така сама жорстка оцінка щодо влади Януковича і його оточення", - підкреслив він.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5050;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 28-04-2012, 19:19;  
 •  
Кальченко Ангела Меркель: ми докладаємо зусиль для перевезення Юлії Тимошенко на лікування до НімеччиниФедеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляє, що Міністерство закордонних справ Німеччини веде переговори з владою України щодо перевезення Юлії Тимошенко на лікування до берлінської клініки Charité.

"Ми, зі боку Німеччини, вже декілька разів надсилали лікарів та обстежували її. Лікарі вважають, що лікування можна найкращим чином провести у німецькій лікарні. Тому Міністерство закордонних справ Німеччини намагається про це домовитись, так само як і Канцелярія", - сказала Ангела Меркель в інтерв’ю радіо "NDR Info".

Як відомо, 27 квітня лікарі берлінської клініки Charité Карл Макс Айнхойпль та Норберт Хаас закликали президента України Віктора Януковича дозволити колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко поїхати на лікування за кордон.

"Будьте президентом, який дотримується гуманітарних цінностей, та дозвольте Тимошенко виїхати в Європу", - заявив голова клініки Карл Макс Айнхойпль.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5201;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 26-04-2012, 20:01;  
 •  
Вибори Президент ЄНП засуджує ескалацію політичних репресій і закликає ЄС застосувати заходи проти режиму ЯнуковичаПрезидент Європейської народної партії Вільфред Мартенс засудив ескалацію репресій проти опозиційних політиків режимом в Україні, зокрема, проти лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка знаходиться за гартами в результаті політично-вмотивованого процесу проти неї.

«Я засуджую насильство, яке було застосовано проти Юлії Тимошенко. Умови її ув‘язнення є абсолютно неприйнятними та відповідають наміру режиму прибрати з їх дороги головного опозиційного лідера країни. Неприйнятне поводження з Тимошенко також було засвідчено у звіті Уповноваженого Верховної Ради з прав людини», - підкреслив Президент Мартенс.

«Я дуже розчарований і мені шкода констатувати відсутність політичної волі у уряду України щодо співробітництва з владою ЄС з цього приводу. Знову нагадую, що країна, яка кожного дня порушує права людини та демократичні принципи, не має європейського майбутнього», - сказав Президент ЄНП.

«Більше того, приймаючи до уваги ескалацію політичних репресій в Україні, інституції ЄС маю сформулювати та імплементувати ряд конкретних та рішучих заходів проти режиму в Україні», - підкреслив Вільфред Мартенс.

Президент Мартенс також звернувся персонально до Юлії Тимошенко: «Юлія, будь ласка, припиніть голодування. Ми твердо стоїмо на вашому боці і ми не дозволимо, щоб ваша самопожертва заради демократії була марною!».
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5119;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 2-04-2012, 17:26;  
 •  
Кальченко Принизливий формат спілкування Януковича з Обамою та європейськими лідерами у Сеулі свідчить не про «вихід», а про подальше занурення у міжнародну ізоляцію

Розміщення фотографій усміхненого Януковича біля Барака Обами на перших сторінках підконтрольних владі центральних газет, «радісне» повідомлення президентської прес-служби, що зустріч тривала не 4, а «цілих» 15 хвилин – все це, за розрахунками Банкової, повинно було переконати українців, що чинний президент не став "українським Лукашенко", його все ще поважають у світі і не відмовляються потискати руку.

Для особливо нетямущих головний друкований рупор регіоналів газета «Сегодня» навіть окремо наголосила, що зустріч з Обамою – це ніщо інше як «кінець міжнародної ізоляції» Януковича та нібито відновлення його репутації у світі.

Насправді, Адміністрація президента видає дуже бажане за дійсне. Причому, вигороджуючи свого патрона, вона вдається до грубих маніпуляції, перекручення фактів та відвертої брехні.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5328;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 13-03-2012, 14:39;  
 •  
Кальченко Пахан Янукович

Президент України саджає опозицію за ґрати. Він знає, як виглядає життя у в'язниці. Сам він сидів двічі - через пограбування та завдання тілесних ушкоджень.

10 березня 2012,Конрад Шуллєр

З того часу, як Віктора Януковича було обрано президентом України, у словнику українців різко зросла популярність двох слів: «ізолятор» та «колонія». Янукович, якого у 2004 році позбавили влади завдяки демократичній Помаранчевій революції, з моменту свого повернення у 2010 році зробив в'язницю центральним інструментом свого правління. Вже через декілька місяців після його другого приходу до влади за ґрати потрапили перші провідні противники режиму, а лідера опозиції та колишнього Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко* було засуджено до семи років
ув'язнення в результаті судового процесу, який гостро розкритикувала міжнародна спільнота. Її колишній Міністр внутрішніх справ Луценко та колишній в.о. Міністра оборони Валерій Іващенко ще чекають на остаточний вирок суду у Лук'янівському СІЗО у Києві.

Читайте также на Цензор.НЕТ: Янукович и Кабмин должны ответить за приговоры Тимошенко и Луценко, - Европарламент

Вже не раз в'язниця відігравала у житті Януковича центральну роль. Вперше це сталось наприкінці 60-х років, коли він був підлітком без батьків, який ріс між сірими териконами та димлячими трубами східноукраїнського сталевого та вугільного регіону Донбас. Зі всіх частин Союзу радянська влада тоді відправляла сюди різних людей працювати у шахтах, у тебе не запитували, звідки ти, часи були суворими. На вулицях між доменними печами панували банди, і той, у кого не було швидких кулаків, довго не втримався б. Конфлікти з міліцією, арешти та колонії для неповнолітніх були чимось буденним, і сам Янукович юнаком двічі був засуджений до терміну за ґратами. Точні обставини до сьогодні не відомі, але, за його власним зізнанням, йшлося, серед іншого, і про завдання «тілесних ушкоджень середньої тяжкості»...
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5080;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 13-02-2012, 12:51;  
 •  
Тимошенко Європейський Союз розчарований черговою відмовою Верховної Ради України декриміналізувати статті 364 та 365 Кримінального кодексу України, за якими, зокрема, засуджено колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко та проводяться судові слухання щодо низки інших колишніх міністрів.

Про це власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі повідомили у прес-офісі комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефана Фюле.

“Розчаровує те, що це сталося після того, як Парламентська асамблея Ради Європи нещодавно схвалила резолюцію щодо функціонування демократичних інституцій в Україні, закликавши до термінового внесення змін до статей 364 та 365 Кримінального кодексу та приведення їх у відповідність до стандартів Ради Європи”, - зазначили у прес-офісі.

“Ми продовжимо уважно стежити за розвитком подій щодо Кримінального кодексу”, - додали в прес-офісі.

Як відомо, 26 січня цього року Парламентська Асамблея Ради Європи схвалила резолюцію по Україні, в якій, зокрема, рекомендувала внести зміни до статей 364 та 365 Кримінального кодексу та привести їх у відповідність до стандартів Ради Європи.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5439;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 27-01-2012, 11:47;  
 •  
БЮТ Резолюція ПАРЄ (+відео)Парламентська асамблея Ради Європи закликає звільнити Юлію Тимошенко і не виключає застосування санкцій проти режиму президента Віктора Януковича.

Про це йдеться в ухваленій сьогодні Резолюції «Функціонування демократичних інституцій в Україні».

«Асамблея вважає, що виконання її рекомендацій, особливо пов’язаних з кримінальним переслідуванням колишніх членів уряду, стане сигналом про відданість влади нормам та цінностям Ради Європи. І навпаки, якщо їх не буде виконано протягом розумного часу, це викличе серйозні питання щодо відданості влади принципам демократії та верховенства права, що має потягнути за собою належну реакцію з боку Асамблеї. Тому Асамблея закликає Моніторинговий комітет уважно слідкувати за ситуацією та запропонувати будь-які наступні дії з боку Асамблеї відповідно до ситуації, включаючи розгляд можливості застосування санкцій, якщо вимоги Асамблеї не буде виконано», - йдеться у Резолюції. Повний текст резолюції...
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5136;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 21-01-2012, 17:25;  
 •  
Вибори Європейські правозахисники оголосили про створення руху на підтримку ТимошенкоГрупа адвокатів і громадських діячів з Бельгії, Нідерландів і Норвегії виступили з ініціативою створення в ЄС «Руху солідарності» з колишнім прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Як повідомив виконавчий директор нової структури, брюссельський юрист Клаус Хофф, головною функцією руху є не тільки «збір достовірної інформації про стан здоров'я Юлії Тимошенко», а й ретельний моніторинг ходу розслідування всіх кримінальних справ, заведених щодо неї.

«Своєю діяльністю ми будемо демонструвати як українській владі, так і всьому міжнародному співтовариству, що ситуація, в якій опинилася лідер ВО«Батьківщина», аж ніяк не є тільки внутрішньою справою української Феміди. Ми будемо боротися за повне дотримання прав Юлії Тимошенко», - зазначив К. Хофф.

До речі, «Рух солідарності» вже сьогодні піддав різкій критиці позицію представників української пенітенціарної системи, за недопуск до ув'язненої Посла Франції з прав людини Франсуа Зіміре.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5171;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 18-01-2012, 17:48;  
 •  
#a#Турчинов Повідомлення світових інформагенцій, зокрема Reuters, про те, що п'ять великих європейських компаній домовились про знижки ціни на російський газ, а середньоєвропейська ціна на блакитне паливо від «Газпрому» наприкінці минулого року становила 440 доларів, спростовує голослівні твердження таких добре відомих брехунів, як: Янукович, Азаров та Бойко про те, ніби Україна отримує «найдорожчий газ в Європі», а договір між «Нафтогазом» та «Газпромом» не дозволяє корегувати ціну.

Подібними плітками влада прикриває повну безплідність та безрезультатність власних двохрічних переговорів з Росією.

За ці ж два роки, минулий та позаминулий, на основі типових контрактів європейські споживачі вже не раз отримували знижки. Так само, договір між «Нафтогазом» та «Газпромом» від 19 січня 2009 року як типова угода із типовою стандартною формулою дає всі можливості знижувати як ціну на газ, так і обсяги його закупівлі, причому без здачі Севастополя та без продажу газотранспортної системи. Ціни на російський газ для італійської Sinergie Italiane, повідомляє Reuters, «переглянуті істотно вниз», але для цього Італія не здала Сардинію під військову базу, а лідера італійської опозиції не кинуто за грати.

Новини із Європи щодо знижок цін на газ та його середньоконтинентальну ціну зайвий раз доводять, що всі звинувачення, сфабриковані за наказом Януковича проти Юлії Тимошенко щодо газових контрактів - голослівні, за нею в цьому питанні немає жодної вини, ув’язнено її незаконно, а звільнити слід негайно.
 • Розмістив: admin;  
 • Прочитано: 5150;  
 • Коментарів: 0;  
 • Дата: 31-12-2011, 13:20;  
 •  
БЮТ Вільфред Мартенс обурений діями влади щодо Юлії ТимошенкоПрезидент Європейської народної партії Вільфред Мартенс обурений фактом відправлення Юлії Тимошенко до колонії з Київського слідчого ізолятора.

"Вражений, що екс-прем'єра України Юлію Тимошенко було відправлено до виправної колонії. Що далі, каторжні роботи?", - написав Вільфред Мартенс на своїй сторінці у Twitter.

Реагуючи на рішення Апеляційного суду міста Києва, який залишив без змін вирок Юлії Тимошенко Печерського районного суду, Президент ЄНП написав: "По суті, український суд залишив в силі недемократичним і політично мотивовані практики уряду. Жалюгідні".

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61