• Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 7096;  
  • Коментарів: 0;  
  • Дата: 4-04-2012, 11:48;  
  •  
Вибори Коментар стосовно депутатського звернення депутата  міської ради  Сап’янова Юрія ОлександровичаМене дійсно здивував той факт, що колеги – депутати з правлячої більшості не підтримали мій депутатський запит та не проголосували за направлення матеріалів для
Перевірки до органів прокуратури. Адже 6-й виборчий округ - це саме той округ, по якому мене не тільки обрали в депутатський корпус, але район, де я народився, виріс та зараз проживаю.
А для правоохоронних органів мені є що додати, а саме документи, що засвідчують реальних винуватців ліквідації стічної канави (посадових осіб, які надавали дозволи на хаотичне розміщення гаражів на стічній канаві, починаючи з 1983 року - рішення №282 – а від 22 вересня 1983р., рішення №275 – а від 22 травня 1986 р. і т.д.)
Всього до 1995 року на стічній канаві побудовано 82гаража !
Не маючи на меті виправдовуватись , мушу повідомити про те, що будучи депутатом, я не збільшив собі жодного метра земельної ділянки, не отримував для себе жодних пільг та майна комунальної власності. Не маю заборгованості по податкам.
Що стосується лабораторії для винахідницько – конструкторської діяльності за адресою Кошового, 91, то було розпочато будівництво в 1998 році на приватизованій земельній ділянці та погоджено з усіма службами міста і сусідами. До речі 8 сусідів також не депутатів у 1996 - 1997 роках збільшили та приватизували свої земельні ділянки за рахунок земель запасу.

Текст звернення

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61