Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 1317;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 1-08-2013, 16:02;  
Дуже корисна інформація, якою ділиться під час лекції, відома адвокат Тетяна Монтян. Крім питань про власність і майнові права, Тетяна Монтян досить вичерпно розповідає також і про стан речей, що склалися у сфері ЖКГ.

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 5017;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 5-07-2012, 13:47;  
Вибори Драматичні вкраплення ХХІХ сесії"Мовне" звернення до Верховної ради, одна нова "Швидка медична допомога" замісто GPS-навігаторів на всі "швидкі", що є і, безперечно, перипетії з безпалим громадянином та малоприємні проблеми із дитячими щепленнями…
А загалом, ця сесія міськради була виваженою.


Пленарне засідання 29 чергової сесії міськради 26 червня розпочалося з пропозиції до колег представниці фракції "Батьківщина" Таїси Гончаренко включити до порядку денного питання стосовно звернення до Верховної Ради з вимогою невідкладного зняття з розгляду Проекту закону України "Про засади державної мовної політики"… Обраниця мала на увазі зрадницький, як вважають нормальні українці, закон, розроблений змосковщеними "регіоналами" Ківаловим-Колєсніченком, який було ухвалено ВР у першому читанні. Задля його остаточного затвердження залишилось ухвалити його ще у другому читанні…
За включення цього питання проголосувало 14 міськдепів із 37-ми присутніх у сесійній залі. Тобто, необхідна у таких випадках одна третина голосів таки дозволила це зробити...

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4635;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 11-04-2012, 17:43;  
Олена Шустік Відповідь на матеріали опубліковані в газеті «Світловодськ вечірній» №17-28 від 5 квітня 2012року, «На сесії міської ради» (Микола Шверненко), «По следам сессии или умение баламутить» (Станислав Марищенко председатель фракции Партии регионов)

Останнім часом публікації депутатів міської ради наводять на сумні роздуми. Зрозуміло, що міська рада для міських депутатів не постійне місце роботи, але це не означає що місцеві депутати не повинні бути виваженими і вихованими колегами.

На жаль…

Читаю статтю голови фракції Партії регіонів Станіслава Маріщенка «По следам сессии или умение баламутить». Шановний п. Станіслав пише «о депутатской фракции БЮТ». Не розумію про що йдеться. Немає в Світловодській міській раді такої фракції, як немає і такої партії. Можливо для пересічного громадянина це припустимо, але ж С. Маріщенко - голова фракції і для нього таке висловлювання явно не політика. Незрозуміло мені чому перенесення сесії з сесійної зали в будівлі виконкому через дорогу до Палацу культури для мого колеги є проблемою. Навпаки. На сесію прийшло багато жителів міста. Невже п. Станіслав проти прозорості прийняття рішень?

Повний текст статті...

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4441;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 2-04-2012, 16:09;  
Вибори Донедавна кілька років поспіль Світловодську не таланило з головою. Тепер, коли голова нарешті є, настала чехарда із заступниками.XXV сесія міськради народжувалась у муках. Мало того, що її проведення було перенесене з 27 на 30 березня, так ще й безпосередньо 30-го її перенесли за якихось 15 хвилин до початку з сесійної зали адмінбудинку до концертної зали міського Палацу культури.

Причина — перше приміщення навряд чи змогло вмістити представників тієї частини міської територіальної громади, які повстановлювали у своїх квартирах системи індивідуального опалення, не пройшовши для цього обов’язкової дозвільної процедури. Від централізованого опалення вони від’єдналися, але централізований теплопостачальник СП ТОВ "Світловодськпобут", попри це, продовжує нараховувати на ці квартири плату за свої послуги, мотивуючи тим, що для припинення нарахування немає законних задокументованих підстав. Ось "індивідуальники" раз-по-разу і протестують при першій-ліпшій нагоді. (індивідуальники зверталися до народних депутатів України, і ні місцева влада не влада на верхах ці питання не вирішує.

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4268;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 13-01-2012, 16:06;  
#a#Турчинов Міський голова Юрій Котенко розірвав контракти з начальниками трьох світловодських ЖЕКів – Д. Письменним, П. Яковлєвим та Є. Кармалітою. Відповідно, у ЖЕКах №№ 2,3,5 – призначено нове керівництво.

Про це місцевим мас-медіа стало відомо під час прес-конференції 13 січня. Своє рішення мер міста пояснив небажанням вищезазначених керівників сприяти реформуванню житлово-комунального господарства міста, «за» яке територіальна громада Світловодська висловилась під час громадських слухань.

«Ці начальники ЖЕКів не лише не допомагають, як фахівці, реформуванню, а навпаки перешкоджають його проведенню. Вони не виконують мої розпорядження, зокрема щодо передачі до УЖКГ житлового фонду тощо. Тому позавчора, після оголошення їм доган, я був вимушений розірвати з ними контракти і призначити на їх місце нових людей, які будуть продовжувати реформу».

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4632;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 2-12-2011, 15:38;  
#a#Турчинов Національна комісія регулювання електроенергетики України (НКРЕ) відповідно до Закону України "Про електроенергетику" та на виконання пункту 3 Протоколу заключного засідання Робочої групи з розширеного обговорення проблемних питань, які виникають під час врегулювання взаємовідносин енергопостачальних компаній (електропередавальних організацій) та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів), від 13.10.2011 прийняла розпорядження НКРЕ від 28.11.2011 № 215-р ”Про врегулювання взаємовідносин енергопостачальних компаній та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів)”.

Цим розпорядженням НКРЕ зобов’язала ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (енергопостачальні компанії) та ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами (електропередавальні організації) забезпечити реалізацію відповідних схем врегулювання взаємовідносин власників квартир (мешканців) багатоквартирних житлових будинків (з формами управління - об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив, житлово-експлуатаційна організація тощо) та енергопостачальних компаній на практиці з урахуванням вимог даного розпорядження.

Розпорядження НКРЕ № 215-р передбачає вибір однієї із схем врегулювання взаємовідносин, а саме:

1) укладення між енергопостачальною компанією та власниками квартир (мешканцями) відповідного багатоквартирного житлового будинку договорів про користування електричною енергією згідно з Правилами користування електричною енергією для населення та укладення згідно з Правилами користування електричною енергією між енергопостачальною компанією та відповідним управителем багатоквартирного житлового будинку договору про постачання електричної енергії для електрозабезпечення технічних цілей (робота ліфтів, насосів) та освітлення дворів, східців і номерних знаків багатоквартирного житлового будинку.

При цьому, управитель має забезпечити встановлення за власний рахунок розрахункового засобу (засобів) обліку електричної енергії з метою обліку та розрахунків за електричну енергію, що споживається для електрозабезпечення технічних цілей (робота ліфтів, насосів) та освітлення дворів, східців і номерних знаків багатоквартирного житлового будинку.

У такому разі енергопостачальна компанія (електропередавальна організація) має право встановлювати за власний рахунок згідно з погодженою проектно-кошторисною документацією загальнобудинковий прилад обліку електричної енергії, який використовуватиметься енергопостачальною компанією як технічний прилад обліку для контролю за рівнем електроспоживання та виявлення понаднормативних втрат електричної енергії у внутрішньобудинкових електричних мережах відповідного багатоквартирного житлового будинку;

2) постачання електричної енергії для електрозабезпечення багатоквартирного житлового будинку, як для "населеного пункту" відповідно до розділу 12 Правил користування електричною енергією.

У такому разі "населений пункт" має забезпечити встановлення розрахункового загальнобудинкового приладу обліку електричної енергії для розрахунків за загальний обсяг електричної енергії, спожитої "населеним пунктом".

Рекомендувати об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельним кооперативам) приймати у встановленій законодавством формі рішення щодо обраної мешканцями багатоквартирного житлового будинку однієї із вищезазначених схем врегулювання взаємовідносин.

При цьому, у разі прийняття рішення щодо укладення договорів про користування електричною енергією між кожним членом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельного кооперативу) та енергопостачальником, кожний власник квартири (мешканець) має письмово звернутись до енергопостачальника із заявою стосовно укладення відповідного договору та надати для цього усі необхідні документи.

Джерело

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4738;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 30-10-2011, 13:27;  
Олена Шустік О 14 годині, 8 листопада 2011 року, в актовому залі міського Палацу культури (вул. Приморська, 16) будуть проведені громадські слухання на тему: "Про реформування підприємств житлово-комунального господарства, що надають послуги з обслуговування будинків, споруд та прибудинкової території (ЖЕКів)"

Розпорядження в повній версії статті.

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4432;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 24-10-2011, 12:11;  
Кальченко Деталі в повній версії.

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 4681;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 30-09-2011, 16:38;  
Вибори Закон про пенсійну реформу набирає чинності: заробити пенсію стане ще складніше. Особливо жінкам.Завтра, 1 жовтня, набуває чинності Закон «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», що закладає основи пенсійної реформи.

Документ передбачає підвищення пенсійного віку для жінок, народжених після 1 квітня 1961 року, з 55 до 60 років. Тим, хто народився в період з 1 жовтня 1956 по 1 квітня 1961 року, підвищення пенсійного віку буде поетапним. При цьому до 1 січня 2015 року жінки зможуть вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу не менше 30 років і за умови звільнення з роботи. Але в такому разі їх пенсія буде зменшена на 0,5% за кожен місяць дострокового виходу на пенсію. При цьому якщо достроково вийшла на пенсію працевлаштуватися, то виплата пенсії їй буде припинена.

Теперішня влада, не зважаючи на зубожілість громадян продовжує проводити свої нелюдські єксперименти над власним наролом.

Страховий стаж, необхідний для призначення пенсії, підвищено з 5 до 15 років. Стаж, необхідний для призначення мінімальної пенсії за віком, буде підвищений для чоловіків з 25 до 35 років, для жінок - з 20 до 30 років.

Обговорення актуальних питань

 • Разместил: admin;  
 • Прочитано: 5108;  
 • Комментариев: 0;  
 • Дата: 26-08-2011, 22:28;  
Вибори
УКРАЇНА

СВІТЛОВОДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від «23» серпня 2011 року
№ 126- р
Про проведення громадських слухань
Відповідно до вимог статей 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави 2.7 Статуту територіальної громади міста Світловодська:1. Провести громадські слухання на тему: “Про припинення юридичної особи комунального підприємства „Світловодський міський водоканал” шляхом приєднання до обласного комунального виробничого підприємства „Дніпро-Кіровоград” (далі – слухання).

Місце проведення слухань: актова зала міського Палацу культури (вул. Приморська, 16).

Час проведення слухань о 14 годині 08 вересня 2011 року.

Коло запрошених для участі: посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, представники міських осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, всі зацікавлені члени територіальної громади міста Світловодська.

2. Для підготовки та проведення слухань утворити робочу групу у складі:

Л.Гетманець – заступник міського голови з питань ЖКГ;

З.Климчук – секретар Світловодської міської ради;

В.Дем’янюк – генеральний директор КП „Світловодський міський водоканал”, депутат міської ради;

В.Цуканова – начальник загального відділу;

С.Гайдук – начальник організаційного відділу;

М.Душенко – керівник апарату міської ради;

Н.Філософова – в.о. начальника УЖКГ;

С.Гоменюк – в.о. начальника юрвідділу виконкому.

3. Робочій групі здійснити необхідні заходи щодо організації підготовки та проведення слухань.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Л.Гетманець.Міський голова
Ю.Котенко

Останні матеріали

  По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61