ВО "Батьківщина" » Партія » Іван Кириленко » Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4851;  
  • Дата: 5-07-2011, 13:45;  
Заява фракції «БЮТ-Батьківщина»24 червня розпочався безпрецедентний судовий процес. В Печерському суді Києва судять політика, державного діяча, Главу попереднього Уряду – Юлію Тимошенко.

У всіх, хто за цим процесом спостерігає не лише в Україні, а й далеко за її межами, одне питання – за що?!

Спільнота демократичного світу свою відповідь вже надала: в Україні прибирають з політичної арени опозицію. І про це чітко заявили ряд відомих політиків та державних діячів, аргументоване рішення ухвалив Європарламент, однозначно висловився Уряд США. А високий представник Євросоюзу в Україні Тейшейра, який особисто був і бачив початок процесу, з гіркотою сказав: «Умови, в яких відбувається суд над Юлією Тимошенко, є нелюдськими. Ми не маємо права втручатися в хід судового процесу, але обвинувачення проти неї вважаємо безпідставними».

В цьому нас підтримають і численні прихильники, і це обґрунтовано довели незалежні висновки авторитетних міжнародних організацій.

Аудиторська кампанія BDO, п’ята у світовому рейтингу, на замовлення нинішнього Уряду провела ретельну перевірку витрачання кіотських грошей. Висновок однозначний: ці гроші не витрачалися Урядом Тимошенко не за цільовим призначенням.

А ось висновок провідної світової юридичної компанії («Covington & Burling»), який дослівно звучить так: «обвинувачення проти Юлії Тимошенко не варті паперу, на якому вони викладені».

Висновок ще однієї всесвітньо визнаної аудиторської компанії «Ернст енд Янг» щодо газових угод гласить: у 2010 році не тільки збитків не було при транспортуванні російського газу через територію України, а навпаки - держава зекономила більше ніж мільярд гривень порівняно з 2008 роком.

А стосовно буцімто перевищення повноважень, так є два офіційних документи: Генеральної прокуратури і Мін’юсту, у яких чітко зазначено: «За висновками фахівців, директиви на переговори з «Газпромом» не можуть розглядатися у розумінні директив Уряду, затвердження яких регулюється законодавством України. І вимог щодо необхідності схвалення Урядом цих директив не передбачено ні Статутом НАК «Нафтогазу», ні будь-яким іншим законодавством України».

Вже цих наведених аргументів досить, щоб сумніватися в обґрунтованості обвинувачення. На жаль, поки що спостерігаємо протилежне.

Абсурдність ситуації полягає ще й у тому, що держава втрачає репутацію країни, в якої є цивілізоване і незалежне правосуддя. Якщо людина такого рангу, жінка, відомий у світі політик, за такої потужної міжнародної підтримки не може себе захистити, то що можна говорити про інвесторів, підприємців та простих громадян.

Всі ми бажаємо стабільності і злагоди, спокою у нашому домі.

Їх важко досягти, коли немає діалогу і порозуміння між владою і громадянським суспільством, невід’ємною складовою якого є опозиція.

Інша думка не просто має право на життя, її слухають в країнах, які прийнято називати демократичними і цивілізованими.

Саме через такий механізм у них знімається та навіть не допускається політична напруга. Бо там вже давно збагнули – краще випустити пару с киплячого котла, а ніж закрутити гайки над його кришкою.

Невже там краще знають закони фізики, адже в цьому випадку вони дуже тотожні із законами суспільними?

І останнє: і цей тиждень, і до кінця судового процесу фракція, незважаючи на будь-які провокації, буде в залі судових засідань підтримувати свого лідера та захищати право людей на свободу і демократію. Вибори БЮТ
admin подобається це.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61