ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » Після бійки у Феодосії влада Криму виступили проти козаків

Після бійки у Феодосії влада Криму виступили проти козаків

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4838;  
  • Дата: 4-07-2011, 00:37;  
Влада Криму пообіцяла давати жорстку і негайну відповідь на спроби порушити міжнаціональну згоду в автономній республіці. Таку заяву зробив голова Ради міністрів Криму Василь Джарти в зв'язку з подією в суботу у Феодосії зіткненням активістів місцевих козацьких організацій з міліцією.

Як повідомила прес-служба уряду Автономної республіки Крим, прем'єр пообіцяв "жорстко присікати будь-які спроби поставити під загрозу міжнаціональної злагоди".

Інцидент стався під час хресного ходу, коли козаки мали намір повторно встановити на в'їзді в місто поклонний хрест, демонтований за день до цього на підставі рішення Господарського суду Криму. За даними українського інформагентства УНІАН, в результаті зіткнення з міліцією постраждали не менше 10 козаків і стільки ж були затримані.

Прем'єр Криму назвав акцію козаків "політикою, закамуфльованої в релігію". "Будь-які спроби провокацій з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації в автономії будуть припинятися швидко і жорстко. Застерігаю всіх" буйних голів ": влада в Криму сильна, як ніколи, і будь-які спроби уразити стабільність отримають адекватну і негайну відповідь", - попередив глава уряду автономії, на думку якого, в Криму немає причин для виникнення міжнаціональних конфліктів.

Напередодні Дня Перемоги активісти козацьких громад встановили на в'їзді до Феодосії поклонний хрест. Проти цього виступили представники кримських татар, на вимогу яких уряд Криму направило позов до суду з вимогою демонтувати хрест. Госпсуд Криму в другій половині травня позов задовольнив, і в ніч на 1 липня хрест було демонтовано й перевезено до храму Архангела Михаїла. Порядок забезпечували 200 військовослужбовців внутрішніх військ МВС та 100 співробітників спецпідрозділу "Беркут".

За офіційною інформацією республіканського УВС, 2 липня 100 козаків зробили спробу встановити хрест на колишньому місці, але там вже знаходилися 150 співробітників міліції, у тому числі 100 спецназівців з "Беркута". За версією МВС, бійка зав'язалася через спроби козаків прорвати міліцейський ланцюг. Після зіткнення 9 людей звернулися за медичною допомогою. Тимошенко Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61