ВО "Батьківщина" » Події » Так званий "суд" ігнорує правові підстави для закриття кримінальної справи

Так званий "суд" ігнорує правові підстави для закриття кримінальної справи

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4865;  
  • Дата: 29-06-2011, 12:59;  
Так званий "суд" ігнорує правові підстави для закриття кримінальної справиЛідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що суддя Родіон Кірєєв не скасував постанову Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи стосовно неї щодо газових угод 2009 року, не зважаючи на відсутність складу злочину.

"Суд мав два надійні правові аргументи, дві надійні правові підстави закрити цю кримінальну справу, в якій не було ніколи ніякого порушення закону, а тим паче – складу злочину. Але суд, який вів пан Кірєєв, не просто проігнорував ці два надійних докази, він на них просто не звернув увагу, не скасував постанову про порушення кримінальної справи і не закрив цю справу як таку, в якій немає ніяких порушень закону", - сказала Юлія Тимошенко після судового засідання.

Лідер партії "Батьківщина" надала аргументи, які свідчать про законність її дій на посаді прем'єр-міністра України під час вирішення питань щодо газових угод у 2009 році. "По-перше, підписуючи директиви, я підписувала директиви прем'єр-міністра згідно своєї компетенції, законів і в тому числі конвенцій міжнародних, які ратифіковані в Україні. І ніякого відношення ця директива не має до директиви уряду, тому що законом не передбачено, щоб уряд приймав на цю тему директиви. Мається на увазі підписання газових контрактів", - пояснила вона.

"Друга складова кримінальної справи – це те, що нібито були нанесені збитки по транспортуванню російського газу через територію України. Ми надали суду досить чіткі правові аргументи: аудит всесвітньо відомої поважної компанії в світі "Ernst and Young", в якій чітко зазначено, що в 2009 році не тільки збитків не було при транспортуванні російського газу через територію України, а навпаки – ми зекономили більше ніж мільярд гривень на транспортуванні порівняно з 2008 роком", - додала Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" переконана, що відмова судді задовольнити клопотання про незаконність порушення кримінальної справи стосовно неї свідчить про замовний характер судового процесу. "Це свідчить про те, що суддя Кірєєв – це не суддя, це людина, яка уповноважена Януковичем для того, щоб провести розправу над опозицією", - підсумувала вона. Тимошенко #a#Турчинов
Ferro подобається це.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 1)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61