ВО "Батьківщина" » Події » Притягнути слідчого до відповідальності

Притягнути слідчого до відповідальності

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5354;  
  • Дата: 25-06-2011, 14:48;  
Притягнути слідчого до відповідальностіЗахисник Сергій Власенко просить суд дослідити питання про можливість притягнення до кримінальної відповідальності слідчого генеральної прокуратури Олександра Нечвоглода, який порушував та вів досудове розслідування кримінальної справи проти Юлії Тимошенко.

"Є законні підстави для притягнення до кримінальної відповідальності слідчого Нечвоглода. Він свідомо чинив дії по обмеженню Юлії Тимошенко в праві захисту і здобував докази незаконним шляхом", - сказав Сергій Власенко.

Зокрема, захисник наполягає, що очна ставка Юлії Тимошенко з головою НАК "Нафтогаз України" Олегом Дубиною була проведена незаконно. "Хочу нагадати, що згідно з Кримінально-процесуальним кодексом очна ставка може проводитися лише між "раніше допитаними особами", якщо в їх показах є суттєва різниця. В цей день Тимошенко не була "раніше допитаною особою". В цей день Тимошенко прибула в Генпрокуратуру для проведення першого допиту в цій справі. При цьому на момент початку допиту слідчий Нечвоглод поінформував Тимошенко про те, що в генеральній прокуратурі чекає Олег Дубина, з яким буде проведено очну ставку. При цьому слідчий Нечвоглод перервав допит Тимошенко, не надавши її можливість дати пояснення", - уточнив він.

Прокурорська сторона під час оголошення Сергієм Власенком заяви про необхідність притягнення слідчого до кримінальної відповідальності звернула увагу суду на те, що всі факти, які зараз надає захисник Юлії Тимошенко, мають розглядатися на наступному етапі судових слухань справи. Проте протест прокуратури не був підтриманий.

Сергій Власенко продовжує мотивувати необхідність притягнення слідчого Олександра Нечвоглода до кримінальної відповідальності. Зокрема, йдеться про незаконність проведення експертиз, а також про відмову слідчого залучити документи, що спростовують обвинувачення Юлії Тимошенко.

"Проводилася системна протиправна робота по фальсифікації справи. Слідчий збирав лише ті докази, які повинні були свідчити про вину Тимошенко та відхиляв ті документи, які спростовували її вину", - підкреслив захисник Юлії Тимошенко. Вибори Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61