ВО "Батьківщина" » Події » Провідні аудитори США підтвердили безпідставність переслідування Юлії Тимошенко

Провідні аудитори США підтвердили безпідставність переслідування Юлії Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4817;  
  • Дата: 23-06-2011, 00:29;  
Одна з провідних американських юридичних фірм Covington & Burling LLP та одна з найбільших аудиторських компаній в світі BDO в Національному прес-клубі (Вашингтон, США) оприлюднили результати своєї попередньої доповіді стосовно фактів, за якими влада України розпочала кримінальне переслідування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.Зокрема, компанії вивчали факти, викладені у кримінальних звинуваченнях щодо нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, а також щодо перевищення службових повноважень при закупівлі Україною 1000 автомобілів "Опель-Комбо" для сільської медицини та іншого медичного обладнання за контрактом з австрійською компанією Vamed Engineering GmbH & Co KG. Як відомо, ці обвинувачення були висунуті Юлії Тимошенко за результатами аудиторського звіту американських юридичних фірм Trout Cacheris LLP та Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP від 14 жовтня 2010 року.

Компанії Covington & Burling LLP та BDO констатують відсутність жодних доказів правопорушень або корупції з боку колишнього голови уряду. Крім того, у доповіді йдеться про неспроможність надати матеріали, які б підтвердили висновки, наведені у звіті Trout Cacheris, що є абсолютно неприйнятним. "Без цих доказів результати розслідування, наведені у звіті Trout Cacheris свідчать на користь того, що звинувачення проти Юлії Тимошенко є політично-вмотивованими", - йдеться у спільному прес-релізі компаній.

Зокрема, кошти, отримані від продажу вуглецевих квот Японії та Іспанії (320 мільйонів євро у 2009 та 150 мільйонів євро у 2010 році) залишились на рахунку Державного казначейства та були доступні для екологічних проектів. У доповіді BDO від 4 червня 2010 року, підготовленій на прохання уряду України, також підтверджується, що уряд Юлії Тимошенко не витрачав кіотські кошти на будь-які цілі. Японські посадовці також задоволені тим, як було використано та переказано кіотські кошти, вони підтвердили, що не мають жодних заперечень проти купівлі вуглецевих квот в України в майбутньому. У звинуваченнях, висунутих Генеральною прокуратурою України, ці факти ігноруються або викривляються.

Що стосується звинувачень по автомобілям "Опель-Комбо", то це був прямий комерційний контракт між компанією Vamed та українським державним підприємством "Укрмедпостач", до якого не було залучено жодних інших посередників. Вибір компанії Vamed в якості постачальника є абсолютно обґрунтованим, зважаючи на її розміри та досвід у галузі охорони здоров’я. Дослідження підтверджує, що 1000 автомобілів "Опель-Комбо" було придбано за ціною 12 500 євро за авто, яка є значно нижчою, ніж заявлена спочатку ціна, та нижчою ніж ціна виробника, яка варіюється між 16 000 – 18 000 євро за авто. Уряд та його юристи з Trout Cacheris не знайшли жодних доказів того, що особи, які узгоджували цю угоду, або особисто Юлія Тимошенко отримали від неї якісь вигоди.

У доповіді також вказується, що відсутність доказів не дозволяє зрозуміти, підтвердити або обґрунтувати заяви, зроблені у звіті щодо розділів про Кіотські кошти та автомобілі "Опель-Комбо".

"Без доказів на свою підтримку розділи про кіотські гроші та автомобілі "Опель-Комбо" в так званому аудиті не варті паперу, на якому вони надруковані, та не можуть служити основою для кримінальних звинувачень", - наголошується у спільному прес-релізі компаній.

Компанії Covington & Burling LLP та BDO дійшли висновку, що звинувачення проти Юлії Тимошенко є політично-вмотивованими. Крім того, компанії закликали аудиторів Trout Cacheris та уряд України вилучити розділи про кіотські кошти і автомобілі "Опель-Комбо" з доповіді. "Розділи про кіотські кошти і автомобілі "Опель-Комбо" звіту від 14 жовтня 2010 року не варті паперу, на якому вони надруковані. Звинувачення проти колишнього прем’єр-міністра виглядають політичними за своєю природою, тому що не існує фактів, які б їх підтверджували", - підкреслюється у спільному прес-релізі компаній.

"9 червня 2011 року Європейський парламент висловив занепокоєння щодо "зростання вибіркового переслідування лідерів політичної опозиції в Україні…особливо у випадку Тимошенко" та наголосив на "важливості гарантування максимальної прозорості розслідувань, судових переслідувань і судів", а також застеріг "проти будь-якого застосування кримінального права як інструмента досягнення політичних цілей". Вивчені нами факти повністю підтверджують занепокоєння Європейського парламенту", - йдеться у заяві компанії Covington & Burling. Вибори Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61