ВО "Батьківщина" » Події » Події в Кіровограді » На сесії Кіровоградської обласної ради

На сесії Кіровоградської обласної ради

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5356;  
  • Дата: 17-06-2011, 21:44;  
Пленарне засідання восьмої сесії обласної ради розпочалося із звинувачень керівництва представницького органу у махінаціях з реєстрацією депутатів. Депутат фракції «Батьківщина» О. Чорноіваненко у своєму виступі звернув увагу на те, що, всупереч регламенту, були зареєстровані картки частини депутатів – регіоналів, які насправді були відсутні на сесії. Серед таких виявилася і картка голови обласної державної адміністрації С. Ларіна. БЮТівці запропонували провести поіменну перереєстрацію присутніх депутатів, але означена пропозиція не набрала більшості голосів, яку складають представники Партії Регіонів. Отже, враховуючи, що картки багатьох відсутніх провладних депутатів продовжували працювати протягом всього засідання, виникають серйозні сумніви у легітимності прийнятих рішень та й в цілому у відповідності діяльності обласної ради чинному законодавству.

Палкі дискусії розгорнулися під час обговорення питання щодо надання рекомендацій місцевим радам заборонити підзвітним ЖЕКам стягувати заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг без попереднього повідомлення боржника та проведення взаємозвірки заборгованості. На думку регіонала В. Манухіна, таке рішення є незаконним, оскільки надання подібних інструкцій начебто не належить до компетенції обласної ради. Проте, як відмітили депутати від «Батьківщини» Р. Колісніченко та О. Чорноіваненко, проект рішення носить виключно рекомендаційний характер, а тому приймаючи таке рішення депутати нічим не порушують чинне законодавство, адже головному представницькому органу області законом не заборонено надавати рекомендації місцевим радам нижчого рівня. Основним аргументом БЮТівців стало різке погіршення рівня життя населення, обумовлене надмірним зростанням цін на товари широко вжитку, та, пов’язана із цим, неможливість багатьох громадян вчасно сплачувати комунальні платежі. Проте для прийняття цього рішення також не вистачило голосів провладних депутатів.

Під час розгляду питання про затвердження програми розвитку житлового будівництва на 2011 рік депутат Р. Колісніченко відмітив вкрай недостатню ефективність реалізації цієї щорічної програми. За його словами, у минулому році в області серед 18 тисяч молодих сімей, що перебувають на черзі для отримання житла, лише 0,8 % змогли поліпшити власні житлові умови за підтримки держави. Усі інші були позбавлені такої можливості.

Р. Колісніченко звернув увагу на те, що програму розвитку житлового будівництва на 2011 рік обласна рада затверджує лише в другій половині червня цього року, чим пояснюється неможливість її ефективного виконання, оскільки передбачити кошти для її реалізації після затвердження річного бюджету надзвичайно складно. До того ж, на думку БЮТівця, на ті 800 тис. грн., які передбачені програмою для вирішення житлової проблеми в області, можна у м. Кіровограді придбати в середньому лише 4 квартири на рік, чого явно не достатньо для повноцінного забезпечення житлом населення та аж ніяк не вирішує означену проблему.

В різному депутат В. Погрібний різко розкритикував діяльність газети обласної ради «Народне слово». На його переконання, підконтрольне владі, видання у своїх замовних статтях руйнує саму ідею існування в області пам’яток української культури, зокрема музейно-природного заповідника Тобілевичів у с. Арсеніївка.

Окрім того, Р. Колісніченко поінформував присутніх про те, що працівники Ульянівського районного поштового відділення почали безпідставно відмовляти бажаючим у продовженні передплати газети «Вечірні вісті», брехливо мотивуючи тим, що начебто редакція видання припинила свою діяльність. Депутат звернувся до керівництва обласної дирекції державного підприємства «Укрпошта» з вимогою припинити тиск на незалежну пресу та створити сприятливі умови для розповсюдження усіх без виключення друкованих ЗМІ, які реалізуються в області. БЮТ #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61