ВО "Батьківщина" » Події » Юлія Тимошенко: Я зробила свій вибір – я буду боротися

Юлія Тимошенко: Я зробила свій вибір – я буду боротися

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4806;  
  • Дата: 26-05-2011, 13:25;  
Юлія Тимошенко: Я зробила свій вибір – я буду боротисяЛідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає неприпустимим пов'язування її арешту 24 травня з підвищенням її особистого рейтингу як політика.

"Вчора і сьогодні я прочитала багато супер-контраверсійних версій від різних людей про те, як вигідно було б мені сісти до в’язниці і як це блискуче підняло б мій рейтинг. Я тим, хто це проголошує, не побажаю такого ніколи. Я побажаю тільки одного - залишайтеся людьми. І все. Цього достатньо", - написала Юлія Тимошенко у своїй статті "Про арешт", в якій вона ділиться своїми враженнями про події, що відбувалися 24 травня в Генеральній прокуратурі.

На її думку, говорити про підвищення рейтингу шляхом перебування у в’язниці можуть тільки ті, хто там не бував і не знає, що таке в’язниця.

"Через такі ж політичні переслідування мені там вже одного разу довелося побувати, і я знаю, чого варте таке "відрядження". Перебування там - це не просто приниження, це страждання. Це втрата здоров’я та життя. Чи вартий цього будь-який рейтинг?", - пише лідер партії "Батьківщина".

"Я віруюча людина і, коли звертаюся до Бога, прошу, щоб все було добре і в нашій країні, і у всіх хороших людей. Я жодного разу не просила Господа "прилаштувати" мене на нари, не вимолювала собі арешт і камеру в тюрмі, щоб як на дріжджах виростав рейтинг", - пише Юлія Тимошенко.

"Якби мені було достеменно відомо, що ціною мого арешту Україну чарівним чином буде звільнено від нинішнього кримінального режиму і в країні запанує щастя, то я б, напевно, погодилася. Гра була б варта свічок. Але арешт навпаки мінімізує шанс на такий результат, бо більшість політиків вже перемогли, знайшовши своє місце у владному пасьянсі та граючи за узгодженими сценаріями. Майже не залишилося тих, хто готовий та може зупиняти орду", - наголосила вона.

Юлія Тимошенко вважає доречним згадати у цієї ситуації Олександра Солженіцина, який писав в романі "Архіпелаг ГУЛАГ": "...А що, якби кожен із заарештованих сталінським режимом не йшов мовчки, як вівця до м’ясорубки, а кричав, упирався, чинив опір, чи може проломив би комусь з сатрапів голову... Можливо, тоді б країна була іншою...".

"Може, нам теж треба не тільки не мовчати, а й говорити вголос саме такі слова, які допоможуть зберегти Україну, вільну Україну для наступних поколінь, врятувати її від цих дикунів? Зрештою у кожного є вибір. Можна наплювати на все, покинути свою країну і жити в іншій більш успішній, яку століттями будував інший народ. Так, на жаль, змушені сьогодні робити мільйони українців, які втомилися боротися, які хочуть просто жити десь у заможній країні в комфортних умовах. А можна свідомо йти в цю відкриту, зубату пащу і бути готовими до всього... Вибір є. У кожного. І у мене, і в Луценка, і в експертів, і в політологів, і в політиків, і у всіх громадян. Я зробила свій вибір. Я буду боротися", - заявила Юлія Тимошенко, повідомляє її персональний сайт. БЮТ Олена Шустік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61