ВО "Батьківщина" » Події » Новини » «Батьківщина дає уряду два тижні на зниження комунальних тарифів

«Батьківщина дає уряду два тижні на зниження комунальних тарифів

  • Розмістив: admin2;  
  • Прочитано: 997;  
  • Дата: 29-04-2015, 14:49;  
Уряд має два тижні для того, щоб удвічі зменшити нормативи споживання тепла та газу для населення, що автоматично призведе до двократного зменшення тарифів на цей вид комунальних послуг.Про це заявила Юлія Тимошенко в програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».При цьому, лідер «Батьківщини» продемонструвала два листи, направлені керівником НКРЕ прем’єр-міністру, які стали проміжним результатом спільної роботи Нацкомісії та створеної за ініціативи «Батьківщини» парламентської робочої групи з перевірки обґрунтованості нових комунальних тарифів.

У першому з них наголошується на необхідності прийняття протягом двох тижнів постанови уряду про зниження норми споживання газу на одну людину вдвічі. У другому мова йде про суттєво завищені нормативи споживання тепла в розрахунку на 1 кв. м, які також треба знизити, як мінімум удвічі.«Ми хочемо удвічі знизити нормативи споживання тепла та газу. Це призведе до зменшення тарифів, які зараз виставили людям, як мінімум удвічі» - наголосила Ю.Тимошенко.«Батьківщина» вважає, що питання зниження вартості комунальних послуг має стати пріоритетним для уряду на найближчі два тижні. Якщо уряд його не вирішить, встановленням справедливих тарифів має у публічному режимі зайнятися Верховна Рада на найближчому пленарному засіданні.

Юлія Тимошенко: Шокова терапія, розпочата урядом, не призведе до зростання економіки України

Шлях так званої «шокової терапії», який нинішній уряд запропонував Україні для виходу із кризи, призведе не до зростання економіки, а до стагнації.Таку думку в ефірі програми «Шустер LIVE» на телеканалі «112 Україна» висловила Юлія Тимошенко.

За її словами, 25-відсоткове падіння економіки, катастрофічне зниження рівня життя громадян є наслідком помилкової економічної стратегії, обраної урядом. «Це – шок без терапії» - вважає лідер «Батьківщини».

На переконання Ю.Тимошенко, необхідно застосовувати принципово іншу політику. «Ця політика має базуватися на декількох ключових речах: перше – докорінна руйнація монополій; друге – індексація пенсій і зарплат, загальне підвищення доходів людей», - зазначила вона.

«Батьківщина» залишається членом коаліції, альтернативи якій немає. Однак ми зберігаємо за собою право критикувати уряд і не допустити проведення ним антинародної соціальної політики. «В коаліційній угоді немає пункту про таке жорстоке необґрунтоване поводження з людьми. Там не написано, що треба людям затягнути пояси на шию», - вважає Ю.Тимошенко.

Питання зміни ключової економічної стратегії і стане предметом обговорення на зібранні Ради коаліції найближчим часом, запевнила лідер «Батьківщини».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61