ВО "Батьківщина" » Події » Новини » За наполяганням «Батьківщини» парламент прийняв за основу законопроект щодо протидії корупції

За наполяганням «Батьківщини» парламент прийняв за основу законопроект щодо протидії корупції

  • Розмістив: admin2;  
  • Прочитано: 978;  
  • Дата: 22-04-2015, 13:45;  
Сьогодні, 22 квітня фракція «Батьківщина» домоглися прийняття за основу проекту закону №1165 щодо протидії корупції, який передбачає запровадження інституту громадського обвинувачення. Напередодні, 21 квітня для його ухвалення у сесійній залі не вистачило голосів.

Цей законопроект підготовлений групою депутатів від «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко на виконання передвиборчих зобов’язань партії.

Він передбачає зміни до Кримінального кодексу, Кримінально-процесуального кодексу та Кодексу про адміністративні порушення, відповідно до яких запроваджується новий інститут – кримінальне провадження у формі громадського обвинувачення. Запровадження такого інституту дозволить громадянину безпосередньо захищати свої права та залучити громадськість до боротьби з корупцією.

З подачі «Батьківщини» ВР сформувала «Список Савченко», який очолює В.Путін

Сьогодні, 22 квітня, за ініціативи фракції «Батьківщина», Верховна Рада підтримала дві постанови, покликаних прискорити процес звільнення Надії Савченко та інших українських заручників із полону російського агресора.

Зокрема, прийнято постанову №2570 про звернення Верховної Ради до Президента Російської Федерації з вимогою негайно звільнити, відповідно до мінських угод від 12 лютого 2015 року, Надію Савченко та всіх інших незаконно утримуваних російською стороною осіб.



Також депутати підтримали постанову №2571 «Про запровадження персональних санкцій проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення в РФ народного депутата України, члена Постійної делегації у ПАРЄ Надії Савченко».

У цьому документі міститься звернення Верховної Ради до міжнародних організацій, міжпарламентських асамблей та урядів демократичних країн світу про запровадження персональних санкцій проти осіб, причетних до викрадення та протиправного утримання у російській в’язниці Надії Савченко. Список осіб, проти яких парламент просить запровадити санкції, складає 35 російських службовців і політиків, очолює «Список Савченко» президент РФ Володимир Путін.

Депутати «Батьківщини» вимагають публічних призначень до органів державної влади

Народні депутати від фракції «Батьківщина» - члени Міжфракційного депутатського об’єднання «Єврооптимісти» вимагають публічних призначень на ключові посади в органах державної влади.



Вони наполягають на законодавчому закріпленні прозорих конкурсних процедур таких призначень, із зазначенням умов, чітких термінів цих конкурсів та з обов'язковим публічним обговоренням із громадськістю.

Представники «Єврооптимістів» повідомили, що у Верховній Раді вже зареєстровано новий законопроект про державну службу, який передбачає публічне призначення на посади в органи влади, зокрема на посади заступників міністрів.

Вони також заявили про необхідність прозорого призначення керівника Державної фіскальної служби, керівництва Антимонопольного комітету, а також членів Центральної виборчої комісії.

Крім того, «єврооптимісти» переконані, що всі члени Рахункової палати повинні бути обрані Верховною Радою, відповідно до конкурсу, який має бути проведений у парламенті.

Таким чином, в Україні має бути припинено практику політичних призначень на фахові посади «за квотами» членів правлячої коаліції.





Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

Додатково по категорії


Відеоархів




ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*





Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61