ВО "Батьківщина" » Партія » Юлія Тимошенко: Необхідно негайно звернутися до Гаазького суду та притягнути керівництво Росії до кримінальної відповідальності

Юлія Тимошенко: Необхідно негайно звернутися до Гаазького суду та притягнути керівництво Росії до кримінальної відповідальності

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1216;  
  • Дата: 4-02-2015, 15:25;  
Фракція «Батьківщина» наполягає на негайному зверненні Верховної Ради України до Міжнародного кримінального суду в Гаазі за процедурою ad-hoc та притягненні до кримінальної відповідальності керівництва Російської Федерації за військову агресію на Сході України.

Про це Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила сьогодні під час свого виступу на пленарному засіданні парламенту.

Окрім цього пропонується негайно повернутися до переговорів у «женевському форматі» та «зробити все необхідне, щоб світ надав Україні летальну зброю».

«Я просила, щоб ми почали діяти, повернулися до женевського формату переговорів і зробили все необхідне, щоб світ поставив Україні летальну зброю. Зараз дуже важливий кожен день і кожен крок», - наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, «сьогодні, або максимум завтра має бути поставлено на голосування звернення до Міжнародного кримінального суду і притягнення до відповідальності керівництва держави-агресора і держави-терориста до кримінальної відповідальності».
Лідер «Батьківщини» зазначила, що Російська Федерація підпадає під визначення «країна-терорист» і «країна-агресор», зазначені в Резолюціях ООН 3314 та 1267, що є «найтяжчими злочинами проти людяності, що визнано ООН».

«Очевидним є те, що стратегія на умиротворення агресора, на умиротворення країни-терориста практично зазнала поразки. Сьогодні має бути докорінно змінений підхід як України, так і світу до припинення війни на Сході і повернення миру в нашу державу», - наголосила вона.

Юлія Тимошенко підкреслила, що в історії вже були прецеденти притягнення до відповідальності керівників держав за злочини проти людяності за процедурою ad-hoc.

«27 червня 2011 року притягнутий Муаммар Каддафі, 21 липня 2008 року - президент Судану», - нагадала вона.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61