ВО "Батьківщина" » Партія » «Батьківщина» пропонує розглянути питання фальсифікації тексту Закону про Держбюджет 16 січня

«Батьківщина» пропонує розглянути питання фальсифікації тексту Закону про Держбюджет 16 січня

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1183;  
  • Дата: 12-01-2015, 14:15;  
Фракція «Батьківщина» пропонує присвятити Годину запитань до уряду з'ясуванню ситуації з фальсифікацією тексту Закону про Державний бюджет України на 2015 рік.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила лідер фракції Юлія Тимошенко.

За її словами, до п'ятниці п'ять парламентських комітетів могли б підготувати висновки порівняння стенограми пленарного засідання, на якому ухвалювався бюджет, та оприлюдненого тексту документу й оприлюднити ці висновки на сесійному засіданні Верховної Ради.

«Було б правильно розглянути це питання на Годині запитань до уряду, у п'ятницю. Ми повинні провести цю дискусію з урядом і запитати, чому оприлюднений бюджет не відповідає тому, що голосувалось в залі», - заявила Тимошенко.

«Саме в Законі про бюджет, я підкреслюю, в Законі про бюджет - не передбачена індексація заробітних плат та пенсій з 1 липня 2015 року! Уряд стверджує, що індексація передбачена в законі 1577, але цей закон не є бюджетним і якщо грошей не передбачено, то індексація також є неможливою», - зазначила вона.

За словами лідера фракції, «у нас є закон про індексацію, який передбачає автоматичну індексацію в зв'язку із зростанням інфляції, але він не виконується і так само не буде виконаний закон 1577».

«Тільки у бюджеті мусить бути передбачено збільшення пенсій і зарплат хоча б на рівні інфляції», - пояснила Тимошенко.

Нагадаємо, що сьогодні на Погоджувальній раді лідерів фракцій та Комітетів ВР голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про фальсифікацію тексту Закону про Державний бюджет на 2015 рік та звернулась до голови ВР з проханням доручити п'яти Комітетам ВР, зокрема регламентному, провести розслідування на предмет відповідності стенограми ухвалення держбюджету та оприлюдненого документа та повідомити до п'ятниці про результати розслідування з висновками, хто відповідає за ці фальсифікації, і подати відповідні матеріали до прокуратури.

«Фракція «Батьківщина» є сумлінним членом коаліції, але ми ніколи не підтримаємо приховані фальсифікації бюджету», - зазначила вона.

Юлія Тимошенко закликала спікера продублювати доручення про проведення розслідування щодо фальсифікації тексту бюджету також Бюджетному Комітету ВР, Комітету з питань податкової та митної політики, Комітету з питань соціальної політики та Комітету з питань державного будівництва та регіональної політики.

«Фракція «Батьківщина» одностайно не голосувала за Держбюджет-2015 не тому, що ми проти реформ, а тому, що ми проти брутального, цинічного порушення процедур, і ми не могли голосувати за бюджет, коли самого бюджету не було в залі», - нагадала вона.

Тимошенко звернула увагу на те, що додатки до Держбюджету-2015, які становлять 99% тексту бюджету були оприлюднені тільки сьогодні: «Тому не зрозуміло, за яким бюджетним законом жила країна 12 днів? Але ми були праві, що не голосували за бюджет, тому що коли ми проаналізували текст, то, чесно кажучи, були в шоці: надрукований текст бюджету і надрукований текст податкових законів не відповідає тому, що було проголосовано у залі».

За її словами, у бюджеті не передбачено децентралізацію, зокрема, порушено домовленість про передачу місцевим бюджетам 1,7 млрд. гривень на придбання ліків, натомість кошти передано на Міністерство охорони здоров'я і тендерна закупівля ліків відбуватиметься з центру, та низка інших невідповідностей.

«Існують десятки відхилень в Законі про бюджет від того, що проголосовано в залі, так само і по податковим законам», - заявила Юлія Тимошенко.

Окрім того, вона закликала лідерів фракцій та комітетів негайно внести зміни до Бюджетного кодексу та всіх податкових законів, які б відповідали тому, що проголосовано у сесійному залі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61