ВО "Батьківщина" » Партія » «Батьківщина» вимагає негайно скликати позачергове засідання ВР для скасування «мінських» законів

«Батьківщина» вимагає негайно скликати позачергове засідання ВР для скасування «мінських» законів

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1072;  
  • Дата: 5-11-2014, 12:27;  
«Батьківщина» вимагає негайно скликати позачергове засідання ВР для скасування «мінських» законів


Партія «Батьківщина» вимагає негайно скликати позачергове засідання чинної Верховної Ради для скасування законів про особливий порядок місцевого самоврядування на окупованій бойовиками території Донбасу та їх амністію.

У партії наголосили, що ще 16 вересня цього року народний депутат від фракції «Батьківщина» Ю. Одарченко зареєстрував у Верховній Раді постанови 5081-П та 5082-П про скасування відповідних законів, які необхідно негайно розглянути та ухвалити на позачерговому засіданні.

«Із самого першого дня ухвалення цих законів «Батьківщина» попереджала про те, що це обман і помилкове рішення, яке не принесе Україні миру, а навпаки дасть можливість В. Путіну та підконтрольним Кремлю бойовикам посилити свої позиції на окупованих територіях та накопичити сили для продовження військових дій і захоплення нових населених пунктів. Ми попереджали, що це дуже небезпечний шлях, який призведе до появи на території України другого Придністров’я», - заявляють у «Батьківщині».

У партії також констатували, що під прикриттям цих законів та так званих Мінських домовленостей, бойовики отримали можливість провести власні «вибори» і таким чином легалізувати свою владу на окупованих територіях.

«Партія «Батьківщина» не визнає самого факту проведення цих «виборів», а тим більше їхніх результатів та «обраних» керівників самопроголошених ЛНР і ДНР. Голосування під дулами автоматів та кулеметів на частині території Донецької та Луганської областей, що контролюються незаконними збройними формуваннями за прямої політичної і військової підтримки Російської Федерації, є свавільними та антиконституційними. Все це грубо порушує закони України, не відповідає стандартам ОБСЄ та не має нічого спільного з демократичним процесом та вільним волевиявленням громадян», - підкреслили в заяві.

У «Батьківщині» також нагадали, що від самого початку конфлікту заявляли про необхідність повернутися до Женевського формату переговорів за участю України, США, Євросоюзу та Росії, як найбільш ефективного заходу, який відкриває можливість для реального врегулювання ситуації на Донбасі з позиції сили.

«На жаль, тільки сьогодні про більш жорстку політику стосовно бойовиків та «Женевський формат» переговорів почало говорити і керівництво України. Якби пропозиції «Батьківщини» були почуті і сприйняті раніше, то вдалося б зберегти сотні життів українських військових та мирних громадян», - переконані в партії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61