ВО "Батьківщина" » Партія » «Батьківщина» відкривається і для усіх, хто поділяє її програму

«Батьківщина» відкривається і для усіх, хто поділяє її програму

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1589;  
  • Дата: 15-07-2014, 16:18;  
Партії «Батьківщина виповнилося 15 років. У Кіровоградщині в її сьогодні рядах — близько 35 тисяч чоловік, а осередки партії працюють майже в кожному населеному пункті. З купки ентузіастів на початку свого існування «Батьківщина» перетворилася у найпотужнішу в Україні політичну силу.
Сьогодні «Батьківщина» готується до оновлення – цьому питанню керівництво партії нині приділяє значну увагу як на рівні України, так і Кіровоградщини: у нинішніх постреволюційних реаліях політичні перемоги не можуть бути можливими без залучення до партії нових облич. Ці нові обличчя увіллються в найкращу команду фахівців, яка, за оцінками незалежних спостерігачів, здатна на практиці забезпечити в державі порядок, її економічне та соціальне реформування.

Як зазначив голова Кіровоградської обласної організації партії Олександр Чорноіваненко, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко поставила чіткі завдання — провести внутрішньопартійну люстрацію та показати списки нових людей, які приєдналися до «Батьківщини».
— Ми відкриваємося для громадських лідерів, активістів, які розділяють наші програмні завдання. – зазначив Олександр Анатолійович. – Нам потрібні нові люди, які працюватимуть над зміцненням авторитету та рейтингу партії. Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» було, залишається й буде провідною політичною силою, бо відстоює інтереси людей, справедливість, демократію, європейський вибір. Ми робитимемо все, щоб Україна стала європейською країною з такими ж соціальними стандартами та рівнем медичного обслуговування.

До 15-річчя ВО «Батьківщини» кращих партійних активістів з Кіровоградщини, які мають солідний стаж розбудови структури, та тих, які найкраще попрацювали на рейтингові здобутки на нещодавніх президентських виборах, нагородили відзнаками партії та цінними подарунками.
— «Батьківщина» сьогодні, як ніколи, є головною партією в формуванні політики нашої держави, – каже одна з нагороджених, депутат обласної ради Ольга Гранатова. — Наша партія не побоялася взяти відповідальність за всі рішення, які зараз приймаються в державі. У мене викликає колосальну довіру наш лідер Юлія Тимошенко, така ж довіра до неї й у всіх активістів первинних парторганізацій.

«Батьківщинівці» говорять, що їхню партію можна сміливо називати «партією Майдану»: саме активісти та лідери цієї політичної сили брали пряму і найбільш активну участь в обох українських революціях – Помаранчевій в 2004-му та революції Гідності в 2013-2014 роках. Саме депутати від «Батьківщини», ризикуючи свободою і життям, очолили організаційні структури другого Майдану, стали його комендантами з перших днів протистоянь. Саме «Батьківщина» через свою принципову позицію і небажання домовлятись з доморощеними українськими диктаторами Кучмою і Януковичем найбільше постраждала від політичних репресій і кримінальних переслідувань. Причому гонінням піддавалися, як рядові члени партії, так і її лідери, і навіть члени родин партійців.
– Я вже 13 років в партії й з того часу вона жодного разу не зрадили своїм принципам, не співпрацювала з жодною антинародною владою, – говорить депутат обласної ради Роман Колісніченко. – Тому я переконаний, що наша політична сила має величезну перспективу. Й ми зможемо збудувати країну такою, якою хочемо її бачити.

Відразу після святкування 15-ї річниці «Батьківщина» починає серйозну підготовку до парламентських виборів, які мають всі шанси відбутися наприкінці жовтня цього року. Вже найближчим часом визначаться люди, які відповідатимуть за результат партії по всіх виборчих округах Кіровоградщини. Завдання ж перед ними та й перед усією партією залишаються незмінними. Це — перемога. Вона потрібна для того, щоб досягти стратегічних цілей — перезавантаження влади на всіх рівнях, внесення змін до Конституції, якими місцеві громади наділять значно більшими повноваженнями.
В «Батьківщині» обіцяють: на нові вибори йтимуть з оновленою командою та конструктивною і проєвропейською програмою дій і реформування України.
Вадим Савенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 30

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61