ВО "Батьківщина" » Події » Події в Світловодську » Казна що із казначейством!

Казна що із казначейством!

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1478;  
  • Дата: 14-10-2013, 12:14;  
Якби не "прокладка" у вигляді пікету представників міської та районної "Батьківщини", повідомила голова міської організації цієї політичної партії, депутатка міськради Таїса Гончаренко, то на ранок 10 жовтня на ґанку тутешнього управління державної казначейської служби зібралось би набагато більше людей — працівників бюджетних установ, підприємців та просто мешканців міста.

Адже механізм проходження бюджетних коштів по казначейським рахунках місцевих бюджетів заціпило настільки, що навіть провладна фракція Партії регіонів на останній 45-й сесії міськради ініціювала звернення до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова розібратися з цим неподобством, що загрожує нормальній життєдіяльності міста, конкретно. Тому-то тутешні "батьківщинці" прийшли (поки що) самі аби зустрітися із начальницею казначейського управління Людмилою Підгурською — почути, що вона скаже та передати резолюцію з вимогою забезпечити таки здійснення платежів згідно платіжних доручень…

Без особливих перешкод Гончаренко та її колега по фракції Микола Сопільняк, як представники пекетувальників, увійшли до кабінету начальниці і запропонували: або пікетувальники всі зайдуть до кабінету, або начальниця вийде до пікетувальників. Підгурська обрала останній варіант…

Казна що із казначейством!


Казна що із казначейством!


Казна що із казначейством!


Казна що із казначейством!


Казна що із казначейством!


Вже на вулиці, коли вона вийшла, депутат райради Олексій Більчич, ввічливо так попросив фінансистку розставити акценти, адже, за його словами, той же Азаров, коментуючи ситуацію з казначейськими не-проплатами (останні кілька місяців вона стала типовою для всієї країни), пояснив, що центральні органи влади до цього не причетні — це все саботаж чиновництва на місцях.

Як державний службовець, дипломатично відповіла Підгурська, вона не має права коментувати слова очільника уряду і взагалі, давати будь-які оцінки ситуації, що склалася. Цим самим вона побічно підтвердила ствердження Сопільняка, який заявив, що за три його каденції як депутата міської ради (сукупно, це щонайменше 12 років), такого паралічу з проплатами ще не було. Так, згідно офіційних даних, перед надавачами товарів та послуг у Світловодську вже утворилася заборгованість за вже виконану роботу і надані послуги на суму 2,6 мільйона гривень (плюс 184 тисячі гривень — по Світловодському району). Разом з тим, начальниця казначейства нагадала, що її управління — не банківська установа, а відтак воно (управління) не може бути відповідальним за збої у системі проплат. Адже функції казначейства, пояснила вона, полягають у прийнятті фінансових документів від клієнта, подальша їхня перевірка на відповідність до бюджетного законодавства і у разі відсутності зауважень — передача їх до банківської установи. А от чого банківська установа загальмувала сталу проплатну систему Підгурська коментувати не стала.

Після чого вона прийняла до реєстрації резолюцію пікетувальників. Вони ж, у свою чергу, особливої удачі у своїй акції не вбачають — становище на краще змін поки що не зазнало. Але між тим, Світловодськ із своїм районом, разом з іншими містами Кіровоградщини й України, продемонстрував свою рішучу незгоду із подібним станом речей.

Віталій Асауленко
Фото автора

Джерело

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 0)

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61