ВО "Батьківщина" » Сторінки депутатів Світловодської міської ради, фр » Стогній Юрій Сергійович » Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.

Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 1648;  
  • Дата: 22-06-2013, 19:22;  
Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.Сьогодні усі ми не тільки бачимо, але й відчуваемо на собі, до чого призвела злочинна політика української влади. Тотальний економічний занепад, занедбані, навіть знищені села, покинуті на призволяще міста, де міські органи влади перетворюються на угруповування, направлені на «здобуття» грошей, не переймаючись долею городян, - це лише вершина цілого айсбергу, названного колись «покращенням». Зростання тарифів, розбіті дороги, лікування, що не кожен взмозі собі його дозволити. На тлі цього і люди втрачають довіру до будь чого, опускають руки та покоряються долі. Молодь зневірюється у кращому майбутньому, починае пити, палити та вести аморальний спосіб життя.

Проте це не стосується молоді з району «Анрушкіного яру» міста Світловодська, яка віришила що такий спосіб життя не для них. Молоді хлопці, заздрячи своїм одноліткам з сусідньої Приморської вулиці, що мають доступ до новенького спортивного майданчику та можуть втілити своє бажання здорового способу життя, вирішили облаштувати свій.

У цій ініціативі їм допоміг наймолодший, насправді активний депутат міської ради Світловодська, член фракції Батьківщина Юрій Стогній, до якого і звернулися за допомогою хлопці з вулиці 9 Січня. Юрій Стогній активно приймає участь у житті того мікрорайну, адже саме там він був обраний до міської ради. Тому і взаєморозуміння віднайшлося швидко.

Ю. Стогній зайнявся пошуком матеріалів для будівництва майданчика, сприяв вирішенню організаційних питань та згуртував навколо себе інших мешканців прилягаючих будинків. Як і у старі часи люди працювали усією громадою, хто допоміг з підключенням до мережі, хто віднайшов зварювальний апарат, а хто і просто допомагав з монтуванням та установкою спортивного майданчика.

Усі роботи зайняли всього два дні, і тепер у цьому затишному куточку міста Світловодськ молодь може вести повноцінний здоровий спосіб життя, та бути прикладом для оточуючих. Як бачимо, ми ще здатні здобути те, чого бажаемо для справжнього покращення свого життя.

Цей приклад показує, що тільки громадою, згрутувавшись ми можемо прагнути гідного життя в Україні, можемо боротися з антинародною провладною політикою та байдужими високопосадовцями на місцях. І на прикладі Юрія Стогнія ми переконані, що існують в Україні молоді політики, яким не байдужа доля наступного, найбільш активного покоління нації, яке і є нашим майбутнім та майбутнім нашої держави.


Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.
Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.
Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.
Депутат міської ради і надалі допомагає своїм виборцям.
#a#Турчинов
admin подобається це.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
 (голосов: 1)

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61