ВО "Батьківщина" » Події » "Ми маємо захистити тисячі українських сільських громад" Юлія Тимошенко

"Ми маємо захистити тисячі українських сільських громад" Юлія Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4963;  
  • Дата: 6-05-2011, 13:23;  
"Ми маємо захистити тисячі українських сільських громад" Юлія ТимошенкоЛідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила на прикладі села Сонячне Сумської області відпрацює механізми захисту прав сільських громад на медичне обслуговування.

"Це не просто спілкування з вами. На вашому досвіді ми спробуємо побудувати захист для тисяч сільських громад по всій Україні", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні під час зустрічі з місцевою громадою та медичним персоналом лікарні села Сонячне Сумської області.

За словами Юлії Тимошенко, відстоювання інтересів громад відбуватиметься через місцеві ради. "Ми знаємо, що у нас немає більшості в жодної з місцевих рад, але ми спробуємо побудувати політику таким чином, щоб можна було в кожній раді, в тому числі в Сумській, прийняти таке рішення, яке не лише збереже лікарню в такому вигляді, в якому вона є, але ще й дасть можливість суттєво збільшити її фінансування. Ми готуємо такий проект постанови і будемо робити все, щоб ці проекти постанови пройшли. Я думаю, що до цього голосування долучаться не тільки депутати нашої фракції", - додала лідер партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко підкреслила, що завжди дуже близько до серця приймає всі проблеми селян, оскільки вона сама та її родина походять із сільської місцевості. "Для мене все це було важливе, тому що моя родина походила з села Перещепине Дніпропетровської області", - зазначила вона.

"Усе гарне, що є у нашого народу – серце, душа, любов, віра, культура, мова – все це зберігається в селі, не в місті. І мені дуже боляче, що це стосується не тільки вашого села, програма така розгортається в країні, коли влада чомусь порахувала, що може заощадити гроші в цілому по країні за рахунок села. Закривши школи, це відбувається в дуже великій кількості сіл по Україні, лікарні, ФАПи, все, що стосується сільського життя, і що саме головне для аграріїв, які мешкають в селі, намагаються зменшити фінансування, щоб фермери були нездатні навіть маленькі господарства утримувати. Це не є випадковість. Тому що все краще, що є в нашій країні – воно буде йти від сільської громади, і те, що сьогодні все це зачищають – це поганий сигнал", - переконана лідер партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко подякувала громаді Сонячного за запрошення, тому що це перший візит, який вона здійснила після порушення владою проти неї сфальшованих кримінальних справ, спрямованих на перешкоджання здійснення нею політичної діяльності.

За словами Юлії Тимошенко, під час підготовки цієї робочої поїздки "місцева влада хотіла навіть вимкнути світло у селі, тому що владою керує страх, і вона боїться, що люди почують правду".
БЮТ Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61