ВО "Батьківщина" » Події » Події в Кіровограді » Побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу - прояв владного бандитизму

Побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу - прояв владного бандитизму

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5254;  
  • Дата: 23-10-2012, 15:13;  
Жорстоке побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу «Батьківщини», народного депутата України Валерія Кальченка Об’єднана опозиція розцінює як пряме свідчення владного бандитизму і кримінального розгулу в Україні.

Про це йдеться у заяві Об’єднаної опозиції.

«Відбулася подія, яка має привчити українське суспільство спокійно сприймати будь-які форми наруги над нашою країною, демократією і законністю. «Стабільність» від Партії регіонів - це вибухи в опозиційних агітнаметах у Львові, цькування кандидатів-мажоритарників податківцями у Миколаєві, провокації проти агітаторів у Луганську, Черкасах, Харкові – і так по всій країні. І ось сьогодні через побиття керівника опозиційного виборчого штабу дається чіткий сигнал «братві» – можна калічити і вбивати всіх, хто не подобається владі, без огляду на заслуги перед країною, вік чи статус народного депутата», - говориться у заяві.

В Об’єднаній опозиції вважають показовим відсутність протягом цілої доби будь-якої публічної реакції правоохоронних органів.

«Очевидно, за цієї влади побиття опозиційного керівника обласного виборчого штабу і народного депутата (!) не є викликом і ганьбою для правоохоронних органів. Так само як і сотні інших фактів знущань і провокацій проти представників Об’єднаної опозиції», - наголошується у документі.

У заяві зазначається, що саме «Батьківщина» сьогодні стала для влади об’єктом найбрутальніших технологій, агітаційних пасквілів, кримінальних дій і переслідувань, оскільки режим чітко зрозумів - Об’єднана опозиція несе загрозу їхнім бандитським порядкам у країні.

«Ми вимагаємо чесного розслідування факту побиття нашого колеги. Ми звертаємося до правоохоронних органів із вимогою провести чесне розслідування і знайти бандитів, які здійснили напад. Ми також закликаємо міжнародні організації, які проводять моніторинг виборчої кампанії в Україні, дати свою оцінку брутального побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу, народного депутата Валерія Кальченка», - наголошується у заяві. Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61