ВО "Батьківщина" » Події » Сергій Василюк зустрівся з виборцями на День Незалежності

Сергій Василюк зустрівся з виборцями на День Незалежності

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 6681;  
  • Дата: 30-08-2012, 01:32;  
Сергій Василюк зустрівся з виборцями на День НезалежностіЧасом перших зустрічей з виборцями єдиного кандидата від опозиційних сил по 102 округу Сергія Василюка припав на минулі вихідні, День Незалежності та День Державного Прапору.

23 серпня відбулося представлення кандидата у Світловодську. На квітучому Бульварному узвозі Світловодська відбулася спільна акція опозиційних сил, на якій виступили народний депутат України Валерій Кальченко та кандидат в народні депутати Сергій Василюк. Добра українська пісня та щира промова молодого політика справили на світловодців позитивне враження і вже у вересні на Сергія чекають у найбільшому місті округу знову. Акція стала добрим доказом того, що об'єднання опозиційних сил в один рух є дієвим. Не слід применшувати й того, що вона заспокоїла та надихнула тих, хто так довго чекав на представлення опозиційного кандидата-мажоритарника.

24 серпня Сергій Василюк зустрівся з мешканцями Знам'янки та Олександрівки, а також відвідав велелюдний парад вишиванок у Кіровограді. На усіх зустрічах з виборцями кандидат наголошував на тому, що День Незалежності є сьогодні насамперед днем нашої відповідальності перед тими героями, які поклали за свободу України та нашого народу життя, а також перед нашими нащадками. "Не маємо права позбавляти наших дітей майбутнього, боротьба за економічну та культурну незалежність України і соціальну та національну справедливість у ній ще триває!"

25 серпня відбулася перша зустріч Сергія з мешканцями містечка Власівки Світловодського району, привітав кандидат і селян Вишнівців, які у цей день відзначали день села. Окрім урочистих святкових слів, Сергій зазначив: "Неможливо терпіти знущання нинішньої влади, яка своєю злочинною діяльністю обкрадає селянина та робить його господарство нерентабельним. Ставши народним депутатом, я докладу усіх зусиль, аби підняти закупівельні ціни на молоко, зерно та інші продукти харчування на селі. Не хочеться їсти низькоякісні імпортовані продукти і пити напої з молочного порошку. Відродження села - пріорітетна задача нашої держави!"

26 серпня Сергій вдруге зустрівся з мешканцями Знам'янки і ширше ознайомив їх зі своєю програмою. Того ж дня українська пісня та полум'яна промова кандидата від опозиції та ВО "Свобода" прозвучали у селі Цибулеве.

Вже найближчим часом Сергій Василюк розпочне практично безперервні поїздки по всіх селах та містах округу. 30 серпня - зустріч у с. Володимирівка, 1 вересня - зустріч у с. Мошорине Знам'янського району. Тимошенко Кальченко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61