ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Влада судить Юлію Тимошенко за принципами єнакіївської юридичної школи

Влада судить Юлію Тимошенко за принципами єнакіївської юридичної школи

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4881;  
  • Дата: 25-06-2012, 15:46;  
Захисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що Київський районний суд Харкова своїм рішенням про призначення судово-медичної експертизи щодо стану здоров'я Юлії Тимошенко намагається прискорити розгляд сфабрикованої справи та всупереч закону забезпечити її присутність на судовому процесі.

"Як можна в такому стані людину доставляти до зали судового засідання? Звичайно, людину, яка, припустимо, тільки вчора вийшла з коми, теж можна привезти до суду, але чи забезпечує це людині право на захист? Вони хочуть те саме. Вони хочуть, щоб Тимошенко була присутня, а не брала участь у судовому засіданні. Це брутальне порушення права на захист", - сказав Сергій Власенко.

Влада судить Юлію Тимошенко за принципами єнакіївської юридичної школиЗахисник наголосив, що передав суду висновок лікарів берлінської клініки Charité про неможливість Юлії Тимошенко за станом здоров'я брати участь у судовому процесі. "Суддя абсолютно чітко зазначив – йому не потрібні незалежні лікарі клініки Charité, які українській владі, як кістка у горлі. Суд не цікавлять висновки цих лікарів. Суду потрібна експертиза тих самих лікарів, які півроку говорили, що Тимошенко здорова, які пропонували лікувати Юлію Тимошенко у камері Качанівської колонії. Їм потрібні такі експертизи", - додав він.

"На сьогоднішній день абсурдна ситуація: Юлія Тимошенко перебуває на стаціонарному лікуванні в медичному закладі, тобто людина хворіє і це питання ніхто не ставить під сумнів. Це все, на жаль, наслідки того, що я називаю бандитською єнакіївською юридичною школою, яка немає нічого спільного ані з правом, ані з законом, ані зі справедливістю", - підкреслив Сергій Власенко.

За його словами, ігнорування судом медичних висновків про неможливість присутності Юлії Тимошенко у суді свідчить про бажання влади завершити судовий процес якомога швидше. "Це абсолютно зрозуміло, що їм треба волокти Тимошенко до суду, а для цього вони вирішили нехтувати всім, чим можна нехтувати. Вони погралися вже в демократію, почавши її лікувати, і на тому демократія закінчилася", - зазначив захисник.

"Вони хочуть якнайшвидше слухати цю справу, оголосити черговий "безпрєдєльний" вирок на кшталт вироку Кірєєва, а потім їздити по Європі, Америці і брехати всім, що в Україні незалежна судова система, президент на неї не впливає, а Тимошенко засуджено незалежним правосуддям. А потім міністр закордонних справ буде "поправляти" свого хазяїна", - заявив Сергій Власенко.

Як відомо, сьогодні Київський районний суд Харкова оголосив до 10 липня перерву у слуханні справи щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" для проведення судово-медичної експертизи, щоб з'ясувати можливість присутності на судовому процесі Юлії Тимошенко за станом її здоров'я. #a#Турчинов Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61