ВО "Батьківщина" » Партія » Відозва партії «Батьківщина» щодо захисту української мови

Відозва партії «Батьківщина» щодо захисту української мови

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4928;  
  • Дата: 30-05-2012, 11:53;  
Минулого тижня Партія регіонів намагалась протягнути у Верховній Раді України законопроект «Про засади державної мовної політики», ухвалення якого призведе до фактичного запровадження російської мови як другої державної та знищення української мови – душі нашої нації.

За цинічним розрахунком українофобів при владі, такий мовний популістський трюк дозволить додати Партії регіонів декілька пунктів до її спадаючого рейтингу, відволіче увагу громадян України від провалів соціально-економічної політики Януковича: низьких пенсій та заробітних плат, зростання цін на товари, свавілля влади, порушення прав і свобод громадян, проведення політичних репресій проти лідера опозиції Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших патріотів.

Ні Януковича, ні інших політиканів з Партії регіонів не хвилює, що політизація мовного питання, особливо напередодні виборів, призведе до серйозного протистояння у суспільстві. Замість обіцянок економічного добробуту та стабільності, дотримання прав і свобод людей вони штовхають країну до громадянського конфлікту.

Наприкінці минулого тижня завдяки рішучим діям Об’єднаної опозиції у Верховній Раді вдалося дати відсіч україножерським планам Януковича та Партії регіонів і не допустити ухвалення мовного законопроекту. Однак вони вперто продовжують плекати плани позбавити українську мову її конституційного статусу. Але без української мови немає України!

Позиція партії «Батьківщина» залишається незмінною: єдиною державною мовою в Україні є і повинна залишатися українська мова. Ми готові до рішучої боротьби і захисту наших цінностей, ми зробимо все можливе, аби не допустити ухвалення ганебного мовного закону.

Ми звертаємося до всіх патріотів, до наших співвітчизників, яким не байдуже майбутнє України: у вівторок, 5 червня 2012 року, о 9.00 приходьте до будівлі Верховної Ради України! Беріть з собою національні прапори, встановлюйте пікети. Наше спільне завдання – дати відсіч розкольницьким планам Януковича та Партії регіонів, зберегти рідну мову, захистити Україну!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Тимошенко Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61