ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » Печерний суд "захистив" прокуратуру у справі катування Юлії Тимошенко

Печерний суд "захистив" прокуратуру у справі катування Юлії Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4515;  
  • Дата: 19-05-2012, 12:04;  
Печерний суд "захистив" прокуратуру у справі катування Юлії ТимошенкоАдвокат дочки екс-прем'єр-міністра Євгенії Тимошенко Микола Єременко заявляє, що Печерський районний суд здійснив "процесуальну диверсію" для того, аби "захистити" Генеральну прокуратуру у справі катування Юлії Тимошенко.

"Я звернувся до Печерського районного суду зі скаргою щодо визнання незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури у формі ухилення від прийняття рішення у порядок та строк, передбачений ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу", - сказав Микола Єременко.

Адвокат уточнив, що Генеральна прокуратура відмовилася реагувати на скаргу про злочин та порушити кримінальну справу за фактом застосування стосовно Юлії Тимошенко катувань та тортур. "Суди зобов'язують Генеральну прокуратуру розглядати ці заяви виключно як заяви про скоєння злочину, а не як відповідь на звернення від громадянина, як це зробила Генеральна прокуратура у нашому випадку", - уточнив він.

"В своїй постанові від 27 квітня про залишення скарги без руху, суддя визначила п'ятиденний термін "на усунення недоліків", і цю постанову я отримав лише 8 травня, тобто через 4 дні після того, як термін (на оскарження — ред.) збіг. В результаті цієї процесуальної диверсії мене позбавили можливості на подальше оскарження", - підкреслив Микола Єременко.

За його словами, справа Юлії Тимошенко і все, що відбувається навколо неї, є прямим свідченням відсутності юстиції в Україні. "В своїй скарзі я навів вислів древньоримського філософа, який сказав, що "держава, позбавлена правосуддя перетворюється на зграю розбійників". Маємо факт — ми маємо зграю розбійників, а не державу. Люди, які називають себе прокурорами та суддями, позбавили юристів права на професію. Наприклад, апелюючи до доказів та положень чинного законодавства, я абсолютно впевнений, що не отримаю той результат, який я планую по будь-якій справі, не лише по справі Тимошенко. Тому що все залежить не від положень закону, не від доказів, які зібрала сторона обвинувачення або сторона захисту — це залежить від того, які інтереси є в справі", - підкреслив адвокат Євгенії Тимошенко.

Нагадаємо, що 10 лютого Євгенія Тимошенко разом зі своїм адвокатом Миколою Єременком звернулися до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за фактом застосування стосовно Юлії Тимошенко катувань та тортур. Однак Генпрокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи, внаслідок чого адвокат Євгенії Тимошенко Микола Єременко звернувся до Печерського районного суду Києва з вимогою визнати незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури щодо катувань над Юлією Тимошенко. Олена Шустік Тимошенко


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61