ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Влада не зупинить резонансного судового процесу у Європі у справі Юлії Тимошенко (відео)

Влада не зупинить резонансного судового процесу у Європі у справі Юлії Тимошенко (відео)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5097;  
  • Дата: 15-05-2012, 22:31;  
Влада не зупинить резонансного судового процесу у Європі у справі Юлії Тимошенко (відео)Захисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що затягування владою касаційного процесу у справі Юлії Тимошенко не зможе зупинити розгляд її скарги у Європейському суді з прав людини.

"Якщо пан Янукович думає, що сьогоднішнім рішенням він закрив нам дорогу до Європейського суду, він помиляється. Сьогоднішнє засідання ми вважаємо остаточним рішенням і йдемо до Європейського суду з прав людини", - заявив Сергій Власенко.

На його думку, суд сьогодні фактично визнав, що розгляд справи Юлії Тимошенко у першій та другій судових інстанціях відбувався з порушенням норм закону. "Вони сьогодні визнали, що навіть на касаційній інстанції Юлія Тимошенко має бути присутньою. Це означає, що вона обов’язково повинна бути присутньою на всіх засіданнях – і в суді першої інстанції, і в апеляційному суді. Її не було в певний період ні там, ні там. Це означає, що це все треба скасувати і закривати справу", - пояснив він.

Сергій Власенко повідомив, що захист перед початком касаційного процесу прогнозував два можливих варіанти його розвитку – або перенесення засідання, або повернення справи в апеляційний суд. "Вони обрали другий варіант. Це відверте затягування розгляду справи. Хочу нагадати, що вони призначили цю справу до розгляду в останній можливий день, передбачений Кримінально-процесуальним кодексом. І при цьому вони ще на півтора місяці без будь-яких підстав перенесли розгляд. Нехай Європейський суд дасть цьому оцінку", - додав захисник.

Як відомо, сьогодні судова палата у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ оголосила перерву до 26 червня у засіданні з розгляду касаційної скарги захисника екс-прем'єр-міністра Олександра Плахотнюка в інтересах Юлії Тимошенко на рішення судів першої та другої інстанції у так званій "газовій" справі.

Заступник голови Вищого спеціалізованого суду Станіслав Міщенко оголосив відповідне рішення після того, як представники сторони державного обвинувачення з клопотанням перенести судове засідання через відсутність на процесі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Сьогоднішнє судове засідання тривало півгодини.

Тимошенко #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61