ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Влада розгорнула пропагандистську кампанію навколо лікування Юлії Тимошенко (відео)

Влада розгорнула пропагандистську кампанію навколо лікування Юлії Тимошенко (відео)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4603;  
  • Дата: 11-05-2012, 15:11;  
Влада розгорнула пропагандистську кампанію навколо лікування Юлії Тимошенко (відео)Захисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що тюремники створюють штучні перешкоди у процесі виведення Юлії Тимошенко з голодування та переходу до лікування її основного захворювання.

"Це все робиться свідомо для того, щоб створити умови неможливості нормального лікування. Це зрозуміла пропагандистська методика для дискредитації Юлії Тимошенко. Інакше ми це не розцінюємо. Вони створюють умови, при яких неможливо буде лікуватися в цій лікарні, тому що основні рекомендації німецьких лікарів не використовуються", - сказав Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

Захисник Юлії Тимошенко також спростував інформацію Державної пенітенціарної служби стосовно передачі екс-прем'єрові всіх необхідних для виведення з голодування продуктів. "На прохання німецького лікаря, на прохання головного лікаря лікарні, вчора Євгенія зібрала в екстреному режимі передачу з тих продуктів, які необхідні для виведення з голодування. Мова йде, в першу чергу, про соки, які тюремники відмовилися приймати. Вони прийняли лише ті продукти, які можна вживати на третій, четвертий, п’ятий день після голодування. Але при цьому соки вони не прийняли. Вони роблять все, щоб Юлія Тимошенко не мала можливості нормально вийти з голодування", - наголосив він.

Сергій Власенко також підкреслив, що інформація про відмову Юлії Тимошенко здати аналіз крові є брехливою. "Починаючи з 10 серпня (2011 року), через п’ять днів після арешту Юлії Тимошенко, захист подав близько 20 клопотань судді Печерського суду про допуск до Юлії Тимошенко незалежного лікаря з метою забору аналізу крові. Нам 20 разів відмовили. Після цього Юлія Тимошенко неодноразово заявляла, що вона готова здати аналіз крові будь-яким незалежним лікарям, в тому числі німцям і канадцям під час обстеження 13 лютого (2012 року). І на сьогоднішній день вона готова це зробити. Але як можна здавати аналізи крові експертам, які вчора сказали, що Тимошенко сама себе побила?", - зазначив захисник.

За його словами, в палаті Юлії Тимошенко встановлені три камери відео спостереження. "Не одна, як в тюремній камері, а три. Всі вікна заклеєні плівкою, через яку неможна спостерігати, що відбувається зовні. Відповідно, вікна не відкриваються належним чином. Навіть в кімнаті для зустрічі з адвокатом, вікно лише трошечки при відкривається", - повідомив Сергій Власенко.

Як відомо, зранку 9 травня Юлію Тимошенко у супроводі "Беркуту" перевезли з Качанівської виправної колонії на лікування до Центральної клінічної лікарні № 5 "Укрзалізниці" Харкова. Лікування здійснює лікар берлінської клініки Charité Лутц Хармс. Напередодні він розпочав виводити Юлію Тимошенко з майже 20-денного голодування, оголошеного на знак протесту проти застосування стосовно неї фізичної сили під час примусової госпіталізації в ніч з 20 на 21 квітня.

Водночас, процес виведення екс-прем'єра з голодування ускладнений через відсутність можливості передати їй продукти, приписані лікарем і необхідні для переходу до нормального режиму харчування. Напередодні Євгенія Тимошенко не потрапила до Юлії Тимошенко, а Сергій Власенко зміг з нею поспілкуватися лише 20 хвилин.

Олена Шустік #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61