ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Юлія Тимошенко просить прихильників припинити голодування

Юлія Тимошенко просить прихильників припинити голодування

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4932;  
  • Дата: 7-05-2012, 13:15;  
Юлія Тимошенко просить прихильників припинити голодуванняЯ хочу висловити подяку всім лідерам демократичних країн, керівникам Європейського союзу та Європейської народної партії, багатомільйонній українській діаспорі та її провідникам, правозахисним та громадським організаціям світу, дипломатичному корпусу іноземних держав в Україні за те, що вони сильно та одностайно стали на захист України від авторитарного режиму Януковича, на захист безцінної свободи, прав людей та справжніх цінностей.

Наша країна у великій біді, і ситуація погіршується щодня. Україну взяли в полон декілька кланів, привласнюють її фінансові та матеріальні ресурси, вибудовують диктатуру. Україну потрібно негайно рятувати від цієї біди найбільш сильними та радикальними засобами. Потім буде пізно!

В Україні може просто не бути більше чесних виборів. Народ України самостійно з цим не впорається, занадто сильний, цинічний та жорстокий ворог. Я прошу весь демократичний світ в цей історичний для України момент об’єднати зусилля з громадянським суспільством, опозицією, народом України у відстоюванні вільної, демократичної, європейської України. Поки не запізно, але ми в одному кроці від "точки неповернення".

Я також висловлюю подяку всім людям, моїм однодумцям, які жертовно почали голодувати на знак солідарності зі мною. Але звертаюся до них з проханням не завдавати удару по своєму здоров’ю, не брати на себе тяжке випробування, бо я на власному досвіді знаю, як важко в голодуванні проживати кожен день і навіть кожну годину, скільки душевних та фізичних сил це забирає. Я вас прошу припинити голодування! Я і без таких важких самопожертв знаю, що ви віддані нашій ідеї, нашій боротьбі, і немає такої сили, щоб вас зламати. Але не руйнуйте своє здоров’я.

Я дякую всім, хто молиться за Україну, за наш виснажений наругою влади народ, за мою долю та здоров’я, я дякую всім, хто мене підтримує в цю важку хвилину, хто чергує біля колонії, судів, біля Печерського суду, раніше біля СІЗО, хто душею та почуттями з Україною та зі мною. Я люблю вас та вірю, що ми нарешті все зможемо змінити, що наші зусилля недаремні в цей складний час. Віра та напружена робота змінять все на краще.

Ваша Юлія Тимошенко
7 травня 2012 року
БЮТ Кальченко


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61