ВО "Батьківщина" » Події » Події в світі » Ангела Меркель: ми докладаємо зусиль для перевезення Юлії Тимошенко на лікування до Німеччини

Ангела Меркель: ми докладаємо зусиль для перевезення Юлії Тимошенко на лікування до Німеччини

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4423;  
  • Дата: 28-04-2012, 19:19;  
Ангела Меркель: ми докладаємо зусиль для перевезення Юлії Тимошенко на лікування до НімеччиниФедеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляє, що Міністерство закордонних справ Німеччини веде переговори з владою України щодо перевезення Юлії Тимошенко на лікування до берлінської клініки Charité.

"Ми, зі боку Німеччини, вже декілька разів надсилали лікарів та обстежували її. Лікарі вважають, що лікування можна найкращим чином провести у німецькій лікарні. Тому Міністерство закордонних справ Німеччини намагається про це домовитись, так само як і Канцелярія", - сказала Ангела Меркель в інтерв’ю радіо "NDR Info".

Як відомо, 27 квітня лікарі берлінської клініки Charité Карл Макс Айнхойпль та Норберт Хаас закликали президента України Віктора Януковича дозволити колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко поїхати на лікування за кордон.

"Будьте президентом, який дотримується гуманітарних цінностей, та дозвольте Тимошенко виїхати в Європу", - заявив голова клініки Карл Макс Айнхойпль.

Карл Макс Айнгойпль та Норберт Гаас, які відвідували 13 квітня харківську лікарню у супроводі генерального консула Німеччини та представника Відомства Федерального канцлера, а також Юлію Тимошенко у в'язниці у своїх висновках зазначили, що "з огляду на особливі проблеми пані Тимошенко, а також на її особливу особисту історію хвороби не видається ймовірним, що терапія буде успішною" у харківській лікарні у тому числі і через обґрунтовану недовіру Юлії Тимошенко до лікарів.

Нагадаємо, що Європейський суд з прав людини 16 березня ухвалив рішення в рамках 39-го правила регламенту своєї діяльності, в якому зобов'язав державу Україна лікувати екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у стаціонарі. Проте це рішення досі не виконано. #a#Турчинов #a#Турчинов


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61