ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Юлія Тимошенко підписала Декларацію про єдність опозиції

Юлія Тимошенко підписала Декларацію про єдність опозиції

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4628;  
  • Дата: 23-04-2012, 14:24;  
Юлія Тимошенко підписала Декларацію про єдність опозиціїЕкс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко від імені партії "Батьківщина" разом з головою партії "Фронт змін" Арсенієм Яценюком підписала Декларацію про єдність опозиції.

"Я переконаний, що ті політики, які декларують себе як політики опозиційні, приєднаються до нашої ініціативи і разом з нами підуть до спільної перемоги. І ті репресії, які влада розгорнула проти нашого лідера Юлії Тимошенко, проти опозиційних депутатів і лідерів, та агресія, яка співпала з початком виборчої кампанії, отримали адекватну відповідь. Наша відповідь — у нашій єдності", - заявив сьогодні на прес-конференції у Києві перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

У свою чергу голова партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк зазначив, що переговори про об'єднання опозиції для участі у парламентських виборах проходили складно. "Те, що переговори завершені, і те, що сьогодні підписано декларацію єдності між партією "Фронт змін" та Всеукраїнським об'єднанням "Батьківщина" — це знаковий момент", - зазначив він.

За його словами, до об'єднаної опозиції увійшли також Народний рух України, партії "Народна самооборона", "За Україну!" та партія "реформи і порядок".

"Для мене дуже важливо те, що під цією Декларацією стоїть особистий підпис Юлії Тимошенко. Наші стосунки не завжди були безхмарними, але ми зробили дуже серйозні висновки. Ми переступили через багато що, і ми все це залишили у минулому, задля майбутнього нашої України, нашої держави. Можу чітко зазначити, що ми йдемо на базі Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" єдиним фронтом для перемоги. Номером один у списку є Юлія Тимошенко. Ми йдемо перемагати, щоб отримати більшість у новій Верховній Раді", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Олександр Турчинов наголосив, що таке рішення підтримали всі опозиційні партії, які оголосили про об'єднання. "Саме Юлія Тимошенко очолює список. Тут у нас нема іншої позиції. Те, що влада робить все можливе, щоб не допустити її до виборів - це тільки демонстрація їх слабкості і розуміння, що вони не здатні перемагати в чесній боротьбі", - переконаний він.

"Юлія Тимошенко політично очолюватиме список, а юридично вона очолює партію "Батьківщина". Тому тут немає жодної дискусії з цього приводу", - заявив у свою чергу Арсеній Яценюк.

Юлія Тимошенко підписала Декларацію про єдність опозиції
#a#Турчинов Сергій Василюк


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61