ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » Німеччина не визнає нового судового процесу над Юлією Тимошенко

Німеччина не визнає нового судового процесу над Юлією Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4417;  
  • Дата: 20-04-2012, 19:31;  
Німеччина не визнає нового судового процесу над Юлією Тимошенко
Уповноважений федерального уряду Німеччини з прав людини Маркус Ленінґ заявляє про необхідність посилити тиск на владу України через організовані політично вмотивовані судові процеси, метою яких є усунення політичних конкурентів перед новими виборами.

"Насамперед потрібно звернути увагу на те, що процеси ведуться нині не лише проти пані Тимошенко, але й проти багатьох інших колишніх членів її уряду. Загальна картина цілком очевидна: все це політично вмотивовані процеси, які мають на меті покарати членів колишнього уряду та усунути з поля політичних конкурентів перед парламентськими виборами в жовтні цього року. Для мене ці процеси не мають жодної ваги, оскільки низка попередніх уже засвідчила, що це нечесне судочинство й обвинувачені не мали жодної можливості належним чином себе захищати. Німецька сторона не визнає цих процесів. Тому я закликаю уряд України негайно звільнити всіх цих людей", - сказав Маркус Ленінґ в інтерв'ю радіостанції Deutsche Welle.

Правозахисник також спростував інсинуації деяких представників чинної влади щодо переговорів, які нібито ведуться щодо перевезення Юлії Тимошенко на лікування до Німеччини. "Німецький уряд не веде переговорів щодо цього. Це не наша справа. Німеччина – вільна країна. Хто хоче приїхати до нас на лікування – ласкаво просимо! Це не предмет переговорів, а цілком самозрозумілі речі: хто хворий і хоче приїхати до ФРН на лікування, має право це зробити, і його тут тільки вітатимуть", - підкреслив він.

При цьому Маркус Ленінґ наголосив, що жоден з політичних ув'язнених в Україні не отримує належної медичної допомоги. "Найважливіше те, що Тимошенко, а також Луценко, Філіпчук чи Іващенко, на належному рівні мають отримувати медичне обслуговування. Але жоден з них досі цього не мав", - уточнив Уповноважений федерального уряду Німеччини з прав людини.

"Під час мого візиту в Україну я побачив, що в цій країні є багато активних представників громадянського суспільства, які намагаються впливати на владу. Я бачу також, що і ЄС чинить тиск на український уряд, насамперед тим, що угода про асоціацію все ще залишається не підписаною. Я бачу також, що український уряд поволі починає усвідомлювати, що низка провідних європейських політиків можуть бойкотувати чемпіонат Європи з футболу в Україні, бо вони вважають, що не можуть спокійно сидіти собі на стадіоні у Харкові, коли неподалік у в’язниці сидить пані Тимошенко. Гадаю, на український уряд нині справді з багатьох боків тиснуть. Хотілося б цей тиск ще більше посилити", - резюмував Маркус Ленінґ.

Як відомо, Уповноважений федерального уряду Німеччини з прав людини Маркус Ленінґ відвідував Україну з 10 по 13 квітня, щоб на місці скласти враження про становище з правами людини. Він провів зустрічі як з представниками уряду, так і опозиції та громадянського суспільства. Зокрема, Маркус Льонінґ зустрівся з ув’язненим Юрієм Луценком, а також з родичами і адвокатами ув’язнених Юлії Тимошенко, Анатолія Іващенка і Георгія Філіпчука та відвідав Лук’янівський СІЗО. Крім того, з огляду на прийдешній чемпіонат Європи з футболу в Україні у програмі візиту було заплановано зустріч у Федерації футболу України. Кальченко Сергій Василюк


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61