ВО "Батьківщина" » Партія » Заява Політради ВО "Батьківщина"

Заява Політради ВО "Батьківщина"

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4755;  
  • Дата: 29-04-2011, 16:30;  
Усе павутиння кримінальних справ, сплетених президентом Януковичем навколо лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, розповзається.

Це стало очевидним ще тоді, коли розвалилися справи з абсурдними звинуваченнями у виплаті пенсій та закупівлі медичних автомобілів для сільської медицини - саме тому терміново було порушено третю кримінальну справу проти Тимошенко.

Крім того, розпалася і справа, порушена проти Анатолія Макарена і Ігоря Діденка, вся вина яких полягає у тому, що вони збільшили запаси газу для держави на 12 млрд. куб. м. Днями навіть такий одіозний суд, як Печерський, завернув справу Діденка і Макаренка до Генпрокуратури: її пошито такими ж білими нитками, як і абсурдну справу проти Юрія Луценка.

Як останній аргумент Генпрокуратура задіяла погрозу ув’язнити Юлії Тимошенко. Очевидно, що таку заяву зроблено від безвиході та власного безсилля виконати політичне замовлення Януковича на переслідування лідера опозиції.

За 14 місяців роботи усієї величезної правоохоронної, а радше „владоохоронної” системи
Януковича, режим так і не зміг знайти нічого кримінального, в чому б реально та аргументовано можна було звинуватити Тимошенко. Іншого результату й бути не могло, тому що Юлія Тимошенко чесно та сумлінно працювала на Україну. Ясно як Божий день: всі кримінальні справи, порушені проти команди Тимошенко, є класичними політичними репресіями.

Натомість справжні порушники закону, попри очевидність їх злодіянь, не цікавлять правоохоронну систему. Не секрет, що чинна влада за час своєї роботи продемонструвала такі небачені за масштабами корупційні діяння, яких не знала незалежна Україна за всю 20-річну історію. Розмах зловживань такий, ніби Україна програла війну, її територію окуповано та віддано на розграбування «переможцям», а населення обклали контрибуціями та репараціями.

На жаль, замість боротьби із корупцією всередині чинної влади ГПУ, СБУ та МВС займаються боротьбою із політичним опонентами Януковича. Виконання ж безпосередніх обов’язків правоохоронців взяли на себе журналісти, які провели десятки резонансних розслідувань та ледь не щодня наводять все нові факти корупційних діянь найвищих посадових осіб країни.

Зокрема, документи, оприлюднені журналістами, свідчать про таке:

- „Сім’я” Януковича отримала від держави 2 млрд. грн., «вигравши» тендери на поставки вугілля держпідприємству «Вугілля України». Весь ланцюг причетних до цієї схеми фірм веде до старшого сина Януковича Олександра.

- Прем’єр Микола Азаров виділив 150 млн. грн. бюджетних коштів для будівництва хокейних арен фірмі, до якої має безпосереднє відношення його ж син.

- 370 млн. грн. державної підтримки було надано урядом підприємствам першого віце-прем’єра Андрія Клюєва та сина донецького губернатора Анатолія Близнюка.

- Удвічі подорожчала реконструкція Національного спорткомплексу «Олімпійський» та значно завищено вартість інших об’єктів Євро-2012, тендери на будівництво яких без конкурсу виграли фірми, наближені, як твердиться в низці розслідувань, до віце-прем’єра Бориса Колеснікова.

- Міжнародний дитячий центр «Артек» витратив 1 мільйон гривень на страхування життя дітей, які прибувають на відпочинок, у компанії ТАС, що належить віце-прем’єру Сергію Тігіпку.

- 471 млн. грн. отримали від держави в 2011 році фірми, які належать родині глави фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова. На таку суму ТОВ «Індекспром» та ТОВ «ДС-8» уклали угоди на поставку устаткування держпідприємству «Луганськвугілля».

- За безцінь приватизовано держпідприємство «Укртелеком», яке, за повідомленнями ЗМІ, через посередницькі структури отримала «Сім’я». Як відомо, в політичному середовищі під «Сім’єю» мається на увазі родина Януковича. Зрештою, вкрадене у держави Межигір’я, де на 137 га проживає президент, давно перетворилося на символ та столицю української корупції.

- Лише в 2010-му році державний бюджет втратив близько 3 млрд грн. через фірму "Лівела". Невидима рука якогось дуже й дуже високого покровителя дозволяє цій компанії за допомогою судових рішень завозити в Україну нафту й нафтопродукти без сплати акцизу й ПДВ.

- Кожен контейнер в Одеському порту обкладається виплатами в київський "общак". Про таке свавілля митників заявляють одеські перевізники.

Навіть така поважна і виважена міжнародна неурядова організація, як Freedom House, констатує в своєму звіті, що Україна за президентства Януковича рухається в бік не лише авторитаризму, але й клептократії. «Клептократія», згідно з визначенням - це влада крадіїв, в умовах якої корупція та фінансові зловживання державних чиновників і політиків стають одним з основних стрижнів життя суспільства. В цьому і є суть режиму Януковича.

Гучним заявам Януковича про боротьбу з корупцією не вірять ні всередині країни, ні за її межами. Та й сам Янукович, напевно, регоче та потішається із власних слів про заходи із подолання корупції Воно й не дивно, оскільки боротися із корупцією в Україні для нього означає боротися проти самого себе та своєї ж хронічної клептоманії до державних ресурсів.

Ураховуючи все вищезазначене, політрада партії «Батьківщина» вимагає від Генпрокуратури негайно закрити усі абсолютно безпідставні політично-кримінальні справи проти Юлії Тимошенко та колишніх членів її уряду.

Політрада партії «Батьківщина» також вимагає від Генпрокуратури, СБУ та МВС зосередитися на боротьбі із корупцією в найвищих ешелонах влади Януковича та відреагувати на факти корупційних діянь урядовців, депутатів від Партії регіонів та інших наближених до Януковича осіб, які викладені в численних журналістських розслідуваннях. Перелік цих публікацій додається у додатку.


Додаток. Перелік журналістських розслідувань, за якими мають бути порушені кримінальні справи щодо можновладців Януковича.

1. Азаров дав 150 мільйонів на хокей своєму колишньому помічникові
З ініціативи Азарова заступнику міністра молоді і спорту Вадиму Сисюку було доручено розпорядитися 150 мільйонами бюджетних коштів, виділених для будівництва хокейних арен. За «щасливим» збігом обставин, пан Сисюк є засновником ВАТ "Група розвиток", що належить синові Азарова Олексію, яке займається реконструкцією льодового стадіону "Авангард".
http://ru.4post.com.ua/politics/168908.html

2. "Україна для людей": 370 мільйонів державної підтримки - для двох донецьких родин
Про 200 мільйонів з державного бюджету – на розвиток власного бізнесу А.Клюєва, виділених його ж рішенням. А також, про 172 мільйона гривен, які цим же розпорядженням отримав краматорський завод "Енергомашспецсталь", що належить сину донецького губернатора А.Близнюка - Сергію.
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/11/12/5565415/

3. Сім'я януковича і Юра Єнакіївський отримали від держави 2 мільярди?
Асоціація "Донбаський розрахунково-фінансовий центр" виграла тендери держпідприємства "Вугілля України" на загальну суму 949 мільйонів гривень. До створення асоціації причетний Михайло Добнєв, який є співзасновником ТОВ "Веспром" – "фірми, на яку, за даними ЗМІ, було оформлено яхту (нині її продано) старшого сина Януковича Олександра "Центуріон".
http://www.epravda.com.ua/news/2011/04/27/284234/

4. Хто заробляє на Євро-2012?
Чому удвічі подорожчала реконструкція Олімпійського і як кілька фірм, наближених до Б.Колєснікова, без тендерів отримали підряди на будівництво об’єктів Євро-2012 і тепер щосили освоюють державні гроші.
http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/17/5796400/
http://www.pravda.com.ua/articles/2011/01/19/5805829/

5. В шахти спустили ще 400 мільйонів. Половина пішла сім’ї Єфремова
ДП «Луганськвугілля» уклало угоди на придбання устаткування з ТОВ «Індекспром» та ТОВ «ДС-8» на 201,00 млн. грн. Компанії належать Ігорю та Наталі Єфремовим – членам сім’ї голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.
http://nashigroshi.org/2011/03/25/v-shahty-spustyly-sche-400-miljoniv-polovyna-pishla-simji-efremova/

6. Компанія Тігіпка заробить мільйон на "Артеку"
МДЦ "Артек" застрахував життя дітей, які прибувають на відпочинок, на 1 мільйон гривень у компанії ТАС, що належить віце-прем’єру Сергію Тігіпку. Про це повідомляє портал державних закупівель. Згідно з підписаною угодою ТАС отримає 1175152.86 грн.
http://nashigroshi.org/2011/03/01/tyhypko-zarobyv-miljon-na-mozhlyvyh-neschastyah-v-arteku/

7. А «Укртелеком» — голий...
За даними джерела DT.UA, приватизацію «Укртелекому» посередницька австрійська компанія здійснила в інтересах Сім’ї. Найвпливовішої і найзаможнішої на цей момент сім’ї в Україні.
http://www.dt.ua/articles/76842

8. Азаров облагодіяв підприємство свого однопартійця
Уряд Азарова без аукціону (що є порушенням закону) надав підприємству "Шахта ім. Засядька", що належить депутату від ПР Юхиму Звягільському спеціальний дозвіл на користування надрами.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/12/23/5706354/

9. Янукович будує собі в Криму приватне князівство Монако
За допомогою документів і фактів Тетяна Чорновіл підтверджує причетність родини Януковича до незаконної приватизації бази відпочинку «Мис Айя» під Севастополем.
http://lb.ua/news/2010/11/05/72804_YAnukovich_buduie_sobi_v_Krimu_priv.html

10. І вся країна покриється будинками Азарова?
Історія становлення бизнесу Азарова, зокрема будівельного, за рахунок використання ним державних посад. Фонди «Професіонал» і «Грант», рекет підприємців.
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/09/8/5365808/

11. Уряд власної кишені
Журналіст наводить численні факти, коли члени Кабінету міністрів Януковича-Азарова були помічені в сумісництві по виконанню службових обов’язків і лобіюванні власних інтересів чи родинного бізнесу.
http://lb.ua/news/2011/03/02/86540_Uryad_vlasnoi_kisheni.html

12. Одеські перевізники заявили, що митники в портах вимагають виплати в київський «общак»
Одеські перевізники звинуватили у рекеті та бандитизмі представників контролюючих служб Одеського та Іллічівського портів. «З Києва надійшла команда платити митникам неофіційно готівкою за кожен контейнер, що вивозиться: за прохідний транзит – 300 дол., за внутрішній транзит – 200 дол., за імпорт (розмитнення) – 500 дол. Гроші, за їхніми словами, підуть до Києва, «в общак»: хто хоче працювати, той мусить платити», - говориться у заяві.
http://www.ut.net.ua/News/7904

13. Скандальна "Лівела" знову може імпортувати пальне без акцизів
Паливнивному імпортеру "Лівелі" дозволили ввозити нафтопродукти без сплати мит та акцизних зборів. Як повідомлялося, раніше Антимонопольний комітет заявив, що через ввезення нафтопродуктів без сплати акцизів і ПДВ компанією "Лівела" державний бюджет в 2010 році втратив близько 3 мільярдів гривень.
http://tsn.ua/groshi/skandalna-livela-znovu-mozhe-importuvati-palne-bez-akciziv.htmlДжерело Вибори Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61