ВО "Батьківщина" » Партія » Партійні осередки » Сергій Білюк:Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!

Сергій Білюк:Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4802;  
  • Дата: 13-04-2012, 19:36;  
Сергій Білюк:Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!
Дорогі однопартійці!


На превеликий жаль, Україна наразі не живе спокійними приготуваннями до Великодня. Хоча наша країна вступила у Страсний тиждень, думки сповнені не лише про мученицькі страждання Ісуса Христа, а і, нажаль, про страждання нашого народу.

Щорічні приготування до Світлого Воскресіння Господнього проходять разом із спогадами про зрадництво – про Іудові 30 срібляників, якими він був нагороджений за зраду нашого Вчителя та Спасителя.

Слово «іуда» перетворилось з власного імені на ім’я загальне завдяки особам, що задля отримання хоч якоїсь вигоди чи блага здатні зрадити ті ідеали і тих людей, які, можливо, колись їм були близькі.

Так сталось і з колишнім головою Доманівської районної організації партії ВО «Батьківщина» на Миколаївщині. Зрадництво та перехід Василя Іванченка до лав партії Наталії Королівської «Україна – вперед!» з безсумнівним осудом сприйнялось членами Одеської міської організації нашої партії.

Нам, безумовно, прикро, що наші сусіди по Півдню України не встояли перед спокусою та не знайшли в собі духовних сил і мудрості задля того, щоб залишатись на тих моральних позиціях, що закладені не лише у Євангелії, а навіть у програмних документах нашої партії.

Ми переконані у тому, що сьогодні владною верхівкою ведеться планова робота з дискредитації та руйнування партії, однак наш громадянський та патріотичний обов’язок дійти без втрат до перемоги над авторитарним режимом Януковича, який придушує будь-яку волю нашого народу – когось підкупом, а більшість нашого народу – обмеженням прав і свобод та прірвою злиднів, прикритих псевдо реформами та грабунком через інфляцію.

Кожна людина має як мінімум дві оцінки на подію – добре або погано. І хоча болісно сприймається новина про зраду, тим більш серед наших колишніх соратників, та все ж діям зрадникам можна дати позитивну оцінку – подякувати за те, що вони нас покинули хоч не у легкий час, проте не у самій вершині боротьби, коли ми мали розраховувати на їх поміч і підтримку.

Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими! Закликаю усіх, для кого важлива перемога українського народу над чорними силами з Банкової та Грушевського, переступити через зраду, набратись духу та приступити до політичних битв в ім’я України та прийдешніх поколінь!

Голова Одеської міської організації
партії ВО «Батьківщина»
Сергій Білюк
Вибори Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61