ВО "Батьківщина" » Події » Комітет опору диктатурі закликає Європу не вірити брехні, яку поширює влада щодо Юлії Тимошенко

Комітет опору диктатурі закликає Європу не вірити брехні, яку поширює влада щодо Юлії Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4698;  
  • Дата: 11-04-2012, 17:59;  
З В Е Р Н Е Н Н Я
Комітету опору диктатурі
до Європейського парламенту,
Парламентської асамблеї Ради Європи
та Парламентської Асамблеї ОБСЄ


На відміну від тоталітарних нацистського та комуністичного режимів, в Україні поки що немає концентраційних таборів, і політиків ще не розстрілюють за «інакодумство». Втім, українська влада, заявляючи про євроінтеграцію, на практиці орієнтується на приклади недемократичних режимів, дотримання прав людини в яких повністю нівельовано.

«Візитна картка» теперішньої української влади – політичні репресії й арешти лідерів опозиції. Те, що процеси над членами минулого уряду відбувалися у недемократичний спосіб – більш ніж очевидно. Однобічні і упереджені розслідування з грубим порушенням Конституції України, Кримінально-процесуального кодексу України та інших законів України – для опонентів, і амністія – для однопартійців з Партії регіонів і представників влади. Їхня мета – у будь-який спосіб засудити, незважаючи на те, що звинувачення ґрунтувалися не на доказах, отриманих законним шляхом у судовому засіданні, а на припущеннях.

Абсурдні спроби Генеральної прокуратури України звинуватити Юлію Тимошенко у всіх резонансних справах, що сталися в країні за останні 20 років, повністю дискредитують систему правосуддя в Україні.

Кампанія з переслідування політичних опонентів, розгорнута в Україні за наказом Януковича, відбувається цинічно, аморально, беззаконно. Генпрокуратура України – орган, який має стояти на сторожі закону, - перетворилася на відділ чорної пропаганди адміністрації Президента України. Бездоказове публічне оббріхування лідерів опозиції, зокрема, Юлії Тимошенко, увійшло в традицію.

Влада осліпла у своїй ненависті та страху і готова на будь-який вчинок, аби позбутися конкурентів на політичній арені. Абсурдні звинувачення Юлії Тимошенко у не вчинених нею злочинах засвідчили, що межу перейдено. Не здивуємося, якщо заяви провладних депутатів про необхідність поновлення в Україні смертної кари теж робляться з прицілом на всіх незгодних з політикою режиму Януковича.

Безпосередніми виконавцями політичних репресій є Генеральний прокурор України Пшонка та його 1-й заступник Кузьмін. Єдиним законом для них є наказ Януковича. У своєму бажанні вислужитися перед своїм господарем, вони відверто порушують Конституцію та Закони України, зокрема, положення статті 62 Конституції України про презумпцію невинуватості.

Комітет опору диктатурі цінує позицію Європейського парламенту та ПАРЄ, які одностайні з нашою позицією щодо політичної вмотивованості вироків проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. У той же час, закликаємо демократичну Європу не вірити тій брехні щодо Юлії Тимошенко, яка розповсюджується у європейських столицях першим заступником Генерального прокурора України Кузьміним, який здійснює ці візити за кошти Партії регіонів. Цей факт корумпованих поїздок державного службовця за кошти провладної політичної партії, що було доведено журналістськими розслідуваннями, засвідчує прямий зв’язок і зацікавлення Партії регіонів у нейтралізації та дискредитації своїх політичних опонентів.

Комітет опору диктатурі звертається до Європейського парламенту та Парламентської асамблеї Ради Європи з проханням і надалі здійснювати моніторинг ситуації в Україні. Ми не повинні допустити появу на карті Європи ще однієї держави з авторитарним режимом.

Волю – політв’язням!
Україні – волю! Вибори Вибори


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61