ВО "Батьківщина" » Обговорення актуальних питань » Депутат Світловодської міської ради фракції ВО «Батьківщина» Таїсія Гончаренко:Післямова на виступи колег

Обговорення актуальних питань

Депутат Світловодської міської ради фракції ВО «Батьківщина» Таїсія Гончаренко:Післямова на виступи колег

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4243;  
  • Дата: 11-04-2012, 17:43;  
Відповідь на матеріали опубліковані в газеті «Світловодськ вечірній» №17-28 від 5 квітня 2012року, «На сесії міської ради» (Микола Шверненко), «По следам сессии или умение баламутить» (Станислав Марищенко председатель фракции Партии регионов)

Останнім часом публікації депутатів міської ради наводять на сумні роздуми. Зрозуміло, що міська рада для міських депутатів не постійне місце роботи, але це не означає що місцеві депутати не повинні бути виваженими і вихованими колегами.

На жаль…

Читаю статтю голови фракції Партії регіонів Станіслава Маріщенка «По следам сессии или умение баламутить». Шановний п. Станіслав пише «о депутатской фракции БЮТ». Не розумію про що йдеться. Немає в Світловодській міській раді такої фракції, як немає і такої партії. Можливо для пересічного громадянина це припустимо, але ж С. Маріщенко - голова фракції і для нього таке висловлювання явно не політика. Незрозуміло мені чому перенесення сесії з сесійної зали в будівлі виконкому через дорогу до Палацу культури для мого колеги є проблемою. Навпаки. На сесію прийшло багато жителів міста. Невже п. Станіслав проти прозорості прийняття рішень?

Незрозуміло для мене виглядає здивування п. Маріщенка щодо нашого наполягання на розгляд питання щодо КП «Світловодський водоканал». Скільки ми повинні були затягувати з цим? Переносити питання надалі було неможливим.

Щодо липи «передавательного баланса», то мені здається, що потрібно було не припущення робити, а писати заяви до компетентних органів, а потім уже висловлюватись в пресі. А так це просто некоректно з боку депутата і голови фракції провладної партії.

Голова фракції - це лідер, і він подає приклад іншим членам фракції. Не дивно, що і інші члени поважної Партії регіонів беруть приклад з лідера. Так , депутат Микола Шверненко в цьому ж номері надрукував статтю «На сесії міської ради». Вона не робить, за моїм глибоким переконанням, честі йому і як депутату, і як журналісту, і як головному редакторові газети міської ради. Доведу своє думку фактами.

По-перше, шановний п. Миколо!

Наша сила, депутати від партії ВО «Батьківщина», перебуває в опозиції до Партії регіонів. Це не означає, що при поданні прізвищ членів нашої партії в статті можна їх називати просто по прізвищу, в той час як інших з повагою по імені та по-батькові. Це що - непрофесіоналізм депутата та журналіста, чи сленг пана Миколи ?

Непрофесійно виглядають і помилки у статті п. Миколи, а саме «байкотування сесії», «наказаний» і т.д. Якщо не знаєш, як правильно пишеться слово, то варто звернутися до словника.

Усе це, можливо, так і не зачепило б мене, якби в статті редактор Микола Шверненко не перекрутив факти, коли я, наприклад, просила надати слово від громади (доречі , пані К. Вовк)

Я довго вагалась, чи слід висловити власну позицію про це писати. Люди ж не дурні, вони усе бачать. Але потім зрозуміла, що потрібно. Зникають у Партії регіонів аргументи і факти, і вони переходять на підтасовки і дрібні шпильки. Не потрібно так робити. Давайте будемо чесними як перед собою, так і перед виборцями.


Депутат шостого скликання Світловодської
міської ради фракції ВО «Батьківщина» Т. Гончаренко
Вибори Олена Шустік
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61