ВО "Батьківщина" » Партія » Заява фракції «БЮТ-Батьківщина». Генпрокурор Пшонка і його перший заступник Кузьмін повинні негайно піти у відставку.

Заява фракції «БЮТ-Батьківщина». Генпрокурор Пшонка і його перший заступник Кузьмін повинні негайно піти у відставку.

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4786;  
  • Дата: 9-04-2012, 12:57;  
Заяви Генпрокурора Віктора Пшонки та його першого заступника Ріната Кузьміна, які пролунали протягом минулого тижня, остаточно засвідчили: Генпрокуратура перестала виконувати функції передбачені Конституцією і законодавством України, а перейшла до публічних обвинувачень і відвертих погроз. Керівництво прокуратури, без суду і навіть без слідства – виносить вироки представникам опозиції.

Заяви перших осіб Генпрокуратури не лише грубо порушили принцип презумпції невинуватості, вони перейшли всі межі елементарних норм людської моралі. Замість того, щоб стояти на сторожі закону, вони демонстративно його ігнорують. Але найгірше, керівництво Генпрокуратури, без будь-яких підстав, дозволило собі обвинуватити невинувату людину у найстрашнішому злочині і смертному гріху – вбивстві людини.

Вище керівництво Генпрокуратури керується виключно сліпим бажанням догодити президенту Януковичу. Вони знають, що Тимошенко невинувата, тому відкривають все більш абсурдні і безглузді справи проти неї і керуються єдиним бажанням – довічно утримувати Юлію Тимошенко у в’язниці.

Про яку законність у нашій державі може йти мова, якщо Генпрокурор, його перший заступник демонструють армії своїх підлеглих цинічне і відверте топтання по правах людини, принципу Верховенства права. Ручні суди узаконюють їх рішення. Сьогодні для представників внутрішніх органів, судів, існує єдиний закон: бажання пана Януковича. І вони готові його виконувати за будь-яких обставин.

Внаслідок цього, в нашій країні склалась ситуація, коли будь-яка людина може потрапити під прес терору і вседозволеності силовиків, не маючи жодного шансу цьому протистояти.

Генпрокуратура перетворилась на орган екзекуції і департамент «чорного піару» по дискредитації опонентів пана Януковича та Партії регіонів. Яка б кількість страшних і абсурдних обвинувачень не висувалась Юлії Тимошенко, кожен мешканець України знає, хто справжній і найбільший злочинець в нашій державі і хто несе персональну відповідальність за тотальну бідність народу.

Фракція «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» заявляє: Генеральний прокурор Пшонка, його перший заступник Кузьмін повинні негайно піти у відставку. Особи, котрі не мають ні честі, ні гідності, жодних моральних та етичних засад не можуть керувати органом, покликаним забезпечувати законність і порядок в країні. Вони переступили усі мислимі межі закону. І за це вони повинні бути притягнуті до відповідальності. Кальченко Вибори


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61