ВО "Батьківщина" » Події » Депутати Кіровоградської обласної ради від ВО «Батьківщина» занепокоєні станом об’єктивності роботи ЗМІ, що фінансуються з обласного бюджету!

Депутати Кіровоградської обласної ради від ВО «Батьківщина» занепокоєні станом об’єктивності роботи ЗМІ, що фінансуються з обласного бюджету!

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5129;  
  • Дата: 28-04-2011, 17:45;  
Депутати обласної ради від ВО «Батьківщина» занепокоєні станом об’єктивності роботи ЗМІ, що фінансуються з обласного бюджету!На черговій сесії обласної ради, що відбулася 22 квітня, під час обговорення питання щодо внесення змін до обласного бюджету, перший заступник голови депутатської фракції «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко оприлюднив численні факти відмов головних редакторів районних газет у розміщенні матеріалів про діяльність опозиції.

Заступник голови фракції «Батьківщина» Роман Колісніченко відзначив, що депутати згаданої фракції з великою повагою ставляться до журналістів та підтримують виділення коштів для забезпечення діяльності ЗМІ, проте висловив занепокоєння станом об’єктивності роботи обласної державної телерадіокомпанії. На його переконання, в результаті неефективної політики уряду та необґрунтованого підвищення цін на енергоносії, в області відбувається катастрофічне зростання цін на товари і послуги широкого вжитку, Кіровоградська область займає одне з останніх місць за розміром середньої заробітної плати, разом з тим спостерігаються шалені обсяги безробіття, особливо серед молоді. Проте, за словами депутата, обласне телебачення замовчує подібні факти, обмежуючись лише тим, що «співає дифірамби владі», та не містить у своїх інформаційних повідомленнях жодної конструктивної критики.

Р.Колісніченко звернувся до головних редакторів ЗМІ, що фінансуються з обласного бюджету з проханням відкоригувати редакційну політику у напрямку реалізації принципу гласності та забезпечення об’єктивного висвітлення подій, що мають важливе суспільно-політичне значення

Джерело

Вибори Вибори

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.


Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 29

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61