ВО "Батьківщина" » Події » Події в Україні » Влада готова вдатися до чергового беззаконня у справі Юлії Тимошенко

Влада готова вдатися до чергового беззаконня у справі Юлії Тимошенко

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4473;  
  • Дата: 28-03-2012, 14:59;  
Влада готова вдатися до чергового беззаконня у справі Юлії ТимошенкоЗахисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко не виключає, що влада вдасться до чергового порушення закону, передавши кримінальну справу щодо корпорації "Єдині енергетичні системи України" до суду.

"У мене сильне відчуття, що матеріали справи все одно передадуть до суду, незважаючи на те, що частина захисників не ознайомилася. Або обмежать якоюсь смішною цифрою: п’ять днів або десять днів", - сказав Сергій Власенко в інтерв’ю радіо "Свобода".

За словами захисника, обмеження у ознайомленні з матеріалами справи до 28 березня 2012 року не мають стосуватися нових захисників екс-прем'єра у цій справі, яких було допущено до процесу лише кілька днів тому. "Те обмеження, яке встановлене Київським судом міста Харкова, стосується лише Юлії Тимошенко і захисників Сергія Власенка та Андрія Кожем’якіна, а на сьогоднішній день у справі є ще два захисники – це Євгенія Тимошенко і Олександр Плахотнюк", - пояснив він.

Сергій Власенко наголосив, що для повноцінного та належного ознайомлення з матеріалами справи суд мав надати захисту Юлії Тимошенко щонайменше рік.

Як відомо, Олександр Плахотнюк на нещодавній прес-конференції в Києві повідомив, що Юлія Тимошенко звернулася до СБУ із заявою про його допуск до справи у якості захисника 16 березня. "Я, як і всі інші захисники у цій справі, маю право ознайомлюватися з її матеріалами. Безапеляційні заяви про те, що після 28 березня справу буде передано до суду, свідчать про те, що я, як захисник, буду позбавлений можливості належним чином ознайомитися з матеріалами справи, що є порушенням права на захист", - заявив Олександр Плахотнюк.

У свою чергу, правозахисник Євген Захаров напередодні наголосив на порушенні положень Європейської конвенції з прав людини під час обмеження екс-прем'єра та її захисників у часі ознайомлення з матеріалами справи щодо ЄЕСУ. "Це порушення статті 6 Європейської конвенції, одного з аспектів на справедливий суд. Цього не має бути. Право на ознайомлення з матеріалами справи – це таке ж суттєве право, як право на захист і інші аспекти права на справедливий суд", - уточнив він.

"Передача цієї справи до суду – це, знову-таки, буде порушенням статті 6 Європейської конвенції. На превеликий жаль, у судових справах Тимошенко постійно щось не так. І все іде проти закону і проти усталеної практики", - резюмував Євген Захаров. Тимошенко Сергій Василюк


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61