ВО "Батьківщина" » Партія » Кальченко » Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя театру імені М. Кропивницького

Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя театру імені М. Кропивницького

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4534;  
  • Дата: 20-03-2012, 17:31;  
Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя театру імені М. КропивницькогоНародний депутат України фракції БЮТ- «Батьківщина» Валерій Кальченко потурбувався про відзначення 130-ї річниці театру корифеїв на найвищому рівні

Враховуючи важливе значення Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Кропивницького у розвитку загальнонаціональної історико-культурної спадщини, його великий внесок у збереження і розбудову театральних традицій України, у зв’язку із 130-ою річницею з дні його заснування народний депутат України фракції БЮТ-«Батьківщина» Валерій Кальченко виніс на розгляд Верховної Ради України проект постанови про відзначення 130-річчя від часу заснування театру корифеїв.

Ним Кабінету Міністрів України рекомендовано створити, у двотижневий термін з дня прийняття постанови, оргкомітет з проведення урочистих заходів, у місячний термін після створення оргкомітету розробити і затвердити план відповідних заходів, передбачити у держбюджеті кошти на їх проведення, запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» видати серію марок, присвячених 130-ій річниці театру. а також забезпечити широке висвітлення урочистих заходів у ЗМІ.

Виділення додаткових коштів на добудову театру ініціює народний депутат України Валерій Кальченко

Як відомо, повномасштабна реконструкція Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л, Кропивницького розпочалася за уряду Юлії Тимошенко.

Так у 2009 році за підтримки Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на реконструкцію театру корифеїв було виділено 11 мільйонів гривень.

Уже у 2011 році розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 березня «Про внесення змін до переліку об’єктів, що фінансуються у 2011 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток» на реконструкції театру імені М. Кропивницького було виділено 42,2 мільйона гривень, але, на жаль, нинішня влада не змогла ці кошти використати вповні і більше двох мільйонів гривень повернулися в Київ.

Оскільки на будівництво-реконструкцію театру корифеїв фінансування на сьогодні не вистачає, народний депутат України фракції «БЮТ – «Батьківщина» Валерій Кальченко ініціює виділення 60 мільйонів гривень, щоб нарешті, напередодні 130-річчя Кіровоградського театру, цей осередок Мельпомени запрацював у належних умовах.

З цією метою Валерій Кальченко звернувся із відповідним депутатським запитом до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії «ВО «Батьківщина»

Вибори Тимошенко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61