ВО "Батьківщина" » Події » Події в Кіровограді » Регіонали звільнили Миколу Шевчука з посади головного лікаря обласної лікарні

Регіонали звільнили Миколу Шевчука з посади головного лікаря обласної лікарні

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5469;  
  • Дата: 18-02-2012, 16:40;  
17 лютого на 13 сесії Кіровоградської обласної ради рішенням депутатів провладної більшості Миколу Шевчука було звільнено з посади головного лікаря обласної лікарні.

На початку засідання депутат фракції «Батьківщина» Роман Колісніченко висловив переконання, що ситуація в обласній лікарні є добре відомою, що Микола Тодорович є прекрасним керівником, має величезний авторитет, безпідставне ж звільнення головного лікаря може образити колектив закладу. Депутат запропонував взагалі виключити питання про звільнення Миколи Шевчука з порядку денного. Проте така пропозиція не знайшла підтримки більшості.

Олександр Чорноіваненко поцікавився у заступника голови ОДА Галини Пастух, яка доповідала з цього питання, яким чином головний лікар має виходити з ситуації, коли держава виділяє на харчування пацієнтів закладу лише 1,8 грн. на одного хворого, де взяти кошти? Проте переконливої відповіді не пролунало. Чиновник спромоглася лише звинуватити М.Шевчука у тому, що він є депутатом обласної ради і «не достатньо» піклується про обласну лікарню.

Як зазначив народний депутат України Валерій Кальченко, влада не може простити Миколі Шевчуку, що він багато років перебував в лавах партії ВО «Батьківщина». «Дійсно, у лікарні не найкращі умови, але це й тому, що ми погано хазяйнуємо у всьому регіоні, що наша область сьогодні у рейтингу якості життя населення знаходиться на останньому місці в Україні» - підкреслив народний депутат.

Він процитував Біблію, ту її частину, де до Ісуса привели жінку, яка вчинила перелюбство, і запропонували побити її камінням.
Ісус запропонував тим, хто немає гріха, кинути у жінку каменем, і всі розійшлися, залишився лише Ісус та жінка перед ним. «Тож, шановні депутати, якщо ви самі без гріха – візьміть камінь і киньте його у Шевчука!», - запропонував Валерій Кальченко.

Коментуючи ситуацію, Микола Шевчук зазначив: «Так, я незручний керівник для влади у політичному плані, бо купую продукцію для лікарні не там, де мені кажуть, бо не ставлю кавові автомати у лікарні, бо не даю під забудову території лікарні, але у мене є що сказати. Так, ми маємо зараз 34% фінансування від потреби лікарні. Так, я просив у депутатів 68 мільйонів на медикаменти, а дали нам лише 3,4 млн. грн.! Чи можу я як головний лікар знайти 5 млн. грн. на ремонт фасаду? Як можна кормити краще пацієнтів, якщо виділено 1,8 грн. на харчування однієї людини? А якщо люди і здають благодійні внески, то ми їх вертаємо пацієнтам ліками і послугами, і усі ремонти у відділеннях зроблені коштом спонсорів. Я розмовляв із Сергієм Миколайовичем Ларіним, і озвучу всім, що це почалося ще з березня місяця минулого року, коли у мене побував Олексій Миколайович Сухомлин і запропонував мене із почестями провести на пенсію. Але мені було ще 1,5 роки до пенсії! Я просив – дайте мені доробити до пенсії, і я піду. Я питав Сергія Миколайовича, у чому моя вина, а він сказав мені, що я «засидівся, прийшла пора і така у мене карма», - повідомив Микола Шевчук.

Після цього Роман Колісніченко оприлюднив заяву фракції «Батьківщина», що висловлює обурення діями влади по дискредитації головного лікаря обласної лікарні та його безпідставному звільненню, а також закликав усіх присутніх голосувати так, як підказує їм власна совість.

Проте до совісті представники Партії Регіонів, очевидно, не прислухалися. За звільнення М.Шевчука проголосували понад 70 присутніх депутатів. БЮТ БЮТ


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61