ВО "Батьківщина" » Партія » «БЮТ-Батьківщина» передала дитячій лікарні 3,6 мільйони гривень

«БЮТ-Батьківщина» передала дитячій лікарні 3,6 мільйони гривень

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4718;  
  • Дата: 18-02-2012, 10:19;  
«БЮТ-Батьківщина» передала дитячій лікарні 3,6 мільйони гривеньНародні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» передали дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» 3 мільйони 600 тисяч гривень.

Голова фракції Андрій Кожем’якін зазначив, що «БЮТ-Батьківщина» провела спеціальну акцію «по викриттю у Верховній Раді корупційних схем, завдяки яким була створена незаконна більшість, яка сьогодні існує у парламенті».

«Ми розкрили схему, яким чином купувалися та підкуповували народних депутатів для того, щоб сформувати цю незаконну більшість і після цього приймати нелегітимні законопроекти і рішення», - сказав він.

Кожем’якін наголосив, що сьогодні існує велика проблема з державним недофінансуванням медичних закладів, «особливо з лікування тих дітей, які, на превеликий жаль, хворіють на онкозахворювання».

«Державою не виділяються кошти для того, щоб допомагати і дітям, і їхнім сім’ям. Поруч з цим влада купує собі золоті унітази, будує царські маєтки, купує собі літаки замість того, щоб допомагати хворим людям, особливо дітям», - обурився він.

«Тому наша фракція одноголосно вирішила з самого початку, як тільки планувалася ця спеціальна акція, що отримані від неї кошти не будуть використовуватися на жодні цілі, а лише на допомогу хворим дітям», - сказав голова фракції.

«Тому ми за рішенням фракції сьогодні передаємо результати цієї акції, а це 3 мільйони 600 тисяч гривень, що еквівалентно 450 тис. доларів США», - додав він.

Андрій Кожем’якін висловив сподівання, «ці кошти допоможуть врятувати маленьких українців і принести радість у їхні сім’ї».

У свою чергу член опікунської ради Центру онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Олена Мацібох повідомила, що кошти, надані фракцією «БЮТ-Батьківщина», будуть спрямовані на закупівлю 38 позицій, яких бракує в центрі дитячої онкології.

За її словами, в цьому центрі кожного року лікуються сотні дітей зі всієї України. Крім того, існує хронічне недофінансування і лікарські засоби закуповуються в кількості менше 50% від необхідних.

«Наші мами, які зараз тут присутні, можуть це підвередити», - сказала вона.

«Я думаю, що максимум через тиждень на всі ці кошти будуть закуплені ліки, які врятують життя наших дітей. Без цих ліків лікування неможливе, а з ними діти отримають шанс на життя», - наголосила Олена Мацібох.

Андрій Кожем’якін також подякував «мужньому колезі по фракції Роману Забзалюку».

«Саме він здійснив цю блискучу акцію», - сказав Кожем’якін.

Як відомо, щоденно в Україні реєструють 450 випадків захворювання на рак та 250 смертей від раку. Фінансування заходів з держбюджету для лікування таких хворих у 2011 році становило лише 40% від потреби, визначеної фахівцями Національного інституту раку.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, центр дитячої онкогематології минулого року також не отримував від держави жодної одиниці ліків, а лікування дітей у центрі здійснюється виключно за рахунок благодійних коштів, зібраних опікунською радою, та коштів самих батьків. БЮТ Сергій Василюк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61