ВО "Батьківщина" » Партія » Тимошенко » Прес-конференція Сергія Власенка: Про обстеження здоров'я Юлії Тимошенко(+ВІДЕО)

Прес-конференція Сергія Власенка: Про обстеження здоров'я Юлії Тимошенко(+ВІДЕО)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 5545;  
  • Дата: 15-02-2012, 14:56;  
Прес-конференція Сергія Власенка: Про обстеження здоров'я Юлії Тимошенко(+ВІДЕО)Захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко заявляє, що Юлія Тимошенко найближчим часом отримає результати медичного обстеження, проведеного німецькими та канадськими лікарями.

"Німецькі лікарі вчора закінчили обстеження. Результати обстеження зараз, я сподіваюся, вже знаходяться у Юлії Тимошенко. Канадська команда повинна сьогодні продовжити обстеження. Я думаю, що результати цього обстеження, звичайно, в тих межах, в яких не порушується медична таємниця і конфіденційність, будуть найближчим часом доведені до суспільства", - сказав Сергій Власенко сьогодні на прес-конференції у Києві.

Захисник повідомив, що незалежному обстеженню іноземними лікарями передували дуже важкі переговори. "Відповідно до вимог закону, проти чого ніколи не заперечувала Юлія Тимошенко, під час її обстеження були присутні один представник Державної пенітенціарної служби і один представник МОЗ. Вони не приймали участі у обстеженні Юлії Тимошенко. Згідно з законом, вони здійснювали нагляд за обстеженням", - додав він.

Водночас, за його словами, представники влади протягом трьох годин примушували німецьких фахівців після завершення обстеження Юлії Тимошенко передати результати чиновникам Міністерства охорони здоров'я України. "Наскільки я знаю, робилася спроба переконати їх в тому, щоб вони підписали договір про обмін конфіденційною інформацією з українськими чиновниками МОЗ. Наскільки мені відомо, така угода не була підписана, оскільки іноземні незалежні лікарі жорстко і чітко сповідують принципи конфіденційності у взаєминах "лікар-пацієнт", - зазначив захисник.

Сергій Власенко нагадав, що незалежну медичну комісію була сформовано за пропозицією урядів Канади та Німеччини. "Ми хочемо подякувати німецьких та канадських лікарів, уряд Канади і Німеччини. Їм прийшлося пройти дуже складний шлях для того, щоб вони могли в нормальних умовах обстежити Юлію Тимошенко. Я хочу подякувати мужності цих людей, які до 12 ночі змушені були проводити обстеження і до третьої години ночі були змушені вислуховувати якісь нісенітниці від представників МОЗу і Державної пенітенціарної служби", - підкреслив він.

Захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко заявляє, що Юлія Тимошенко не відмовляється від проведення обстеження її здоров'я міжнародною медичною комісією.

"Юлія Тимошенко, як і заявляла про це раніше, готова до обстеження медиками міжнародної комісії, вона проти лікарів від МОЗ, які є залежними від влади. Інформація про те, що Тимошенко нібито відмовляється від обстеження міжнародними лікарями, є абсурдною та такою, яка не відповідає дійсності", - сказав Сергій Власенко.

Захисник заявив, що у випадку зриву обстеження Юлії Тимошенко міжнародними лікарями, всю відповідальність буде покладено на владу та тих, хто за замовленням Банкової розповсюджує неправдиву інформацію. "Відповідальність за можливий зрив місії міжнародної медичної комісії з обстеження здоров‘я Юлії Тимошенко повністю покладається на діючу українську влади та тих, хто, прислуговуючи режиму, розповсюджує неправдиву та недостовірну інформацію",- наголосив він.

Вибори #a#Турчинов

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61