ВО "Батьківщина" » Партія » «Батьківщина» та партія «Реформи і порядок» об‘єднуються (ВІДЕО)

«Батьківщина» та партія «Реформи і порядок» об‘єднуються (ВІДЕО)

  • Розмістив: admin;  
  • Прочитано: 4777;  
  • Дата: 19-01-2012, 14:14;  
«Батьківщина» та партія «Реформи і порядок» об‘єднуються (ВІДЕО)Партії «Батьківщина» та «Реформи і порядок» об‘єднаються для того, щоб консолідувати зусилля на виборах до Верховної Ради 2012 року.

Про це сьогодні на спільній прес-конференції заявили Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов та Голова партії «Реформи та порядок» Сергій Соболєв.

«Наші дві політичні сили, які мають величезний спільний досвід роботи як в опозиції, так і при владі, підписали спільну заяву про об‘єднання на базі «Батьківщини», - сказав Олександр Турчинов.

За його словами, інтеграція відбуватиметься не тільки на центральному рівні, не тільки в межах формування єдиного списку, «але ж і на регіональному, починаючи від обласних, районних, міських і закінчуючи сільськими партійними організаціями».

У свою чергу, Сергій Соболєв зазначив, що «Батьківщина» та ПРП пройшли досить суттєву перевірку «в умовах жорсткої опозиції ще на місцевих виборах ідучи спільними списками».

«Сьогодні фактично відбувається процес формування єдиного потужного опозиційного списку. Це той процес, який так довго очікували в середовищі демократичних патріотичних сил», - додав Соболєв.

На думку політика, лише разом, об‘єднавшись, опозиція зможе сформувати нову владу і відсторонити режим Януковича в законний конституційний спосіб.

«Сьогоднішнє об‘єднання – це відповідь на звернення нашого лідера, Юлії Тимошенко, стосовно об‘єднання всіх опозиційних сил. Ми конкретними кроками демонструємо той шлях, по якому повинні пройти більшість опозиційних партій», - резюмував Олександр Турчинов.

СПІЛЬНА ЗАЯВА

партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та партії «Реформи і порядок»
про об’єднання зусиль на виборах до Верховної Ради України 2012 року


Ми, повноважні представники партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та партії «Реформи і порядок»,

- усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Українською державою;

- констатуючи небезпеку, що нависла над кожним громадянином та нашою країною внаслідок формування авторитарного режиму президента Януковича та злочинної антинародної політики його уряду;

- враховуючи масштабні репресії режиму проти політичних опонентів, зокрема, несправедливий суд та ув’язнення лідера Виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко», фундаторами якого є наші партії, - Юлії Тимошенко;

- підтримуючи звернення лідера опозиції Юлії Тимошенко про об’єднання опозиційних політичних сил;

- беручи до уваги багаторічні партнерські відносини між нашими партіями;

- розуміючи важливість і необхідність перемоги демократичної опозиції на парламентських виборах 2012 року задля відсторонення від влади антиукраїнського режиму Януковича, повернення України на демократичний шлях розвитку та відновлення стратегічного руху Держави до набуття членства у Європейському Союзі;

ЗАЯВЛЯЄМО


про намір, об’єднавши свої зусилля, на основі спільної політичної платформи сформувати єдиний виборчий список у загальнодержавному виборчому окрузі на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року та розпочати об’єднання наших партій у одну політичну силу на базі партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Ми ставимо перед собою такі завдання:

- сформувати демократичну більшість у Верховній Раді України VII-го скликання;

- ліквідувати нинішній авторитарний режим та усунути від влади Януковича, зупинити згортання демократії, відновити дотримання прав та свобод громадян, викорінити корупцію;

- повернути Україну на шлях прогресу, демократичного розвитку та європейської інтеграції, сформувати підвалини для вступу нашої країни до Європейського Союзу;

- припинити ганебну торгівлю національними інтересами, забезпечити реальну Незалежність України, зберегти її територіальну цілісність та недоторканність кордонів;

- зміцнити енергетичну безпеку країни, зберегти газотранспортну систему у державній власності, не допустити відчуження стратегічної власності України;

- гарантувати достойний рівень життя кожного громадянина, забезпечити формування ефективної ринкової економіки та справедливої соціальної політики;

- утвердити статус української мови як єдиної державної, розвивати національну культуру та примножувати духовні надбання.

Попереду нас чекає важка та виснажлива боротьба, але ми зобов’язані очистити Україну від авторитаризму, корупції, беззаконня та безправ’я. Переконані, що Україна переможе!

Закликаємо усі опозиційні демократичні, державницькі сили об’єднати зусилля заради процвітання Української держави, щасливого та заможного життя кожної людини.

Слава Україні! Тимошенко Сергій Василюк


Джерело .Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Додатково по категорії


Відеоархів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на сайт обов'язкове.

Додати коментар


Ваше ім"я:*
Ваш E-Mail:*

Останні матеріали

    По указанному критерию материалов нет

Опитування

Оцінка діяльності теперішнього уряду

Дуже добре
Задовільно
Потерпимо ще
Не задовільно
Сам негатив
Терпець урвався

Сайт Юлії Тимошенко

XML error in File: http://www.tymoshenko.ua/uk/rss
XML error: Undeclared entity error at line 23

Партнерські лінки


Партнери


Вступити до лав партії

Персональні сторінки

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

Персональний сайт
Європейська народна партія

Новини


Контактна інформація:

ВО Батьківщина Світловодськ

Адреса організації та громадської приймальні: м. Світловодськ, вул. Леніна, 96, кімн. 41

Email: svitlovo@ukrpost.ua

Телефон: (05236) 2-97-61